Nielen pre Lucky. Pokecajte!

Tak tu môžeme pokecať 😃
linka
29. okt 2009
ale zasa na druhej strane,v zime je skoro tma a pre deti sú dlhé večery,ale čo už,nevyberieme si :-|
laurinkadanielka
29. okt 2009
no ano až nejaky bude 😉
luciankasebastiankoautor
29. okt 2009
ahojte 🙂 maly už spí ,no fakt nám je dlho ked musím byť večer už doma cez leto sme cely den boly len vonku :-N a teraz čučíme doma ,alebo nachvílu ked ideme von prídeme aj maštalné svinky 😃
luciankasebastiankoautor
29. okt 2009
luci pozerala som albumček mne kedy upečieš tortu maly ma 2 v septembri :-o a ten anielik je krásny ako keby čakal kedy ho už poslú dole k neakym dobrým rodičom 😉
linka
30. okt 2009
ahojte,tak som už vstala a mám víkend konečne 🙂 dúfam,že teraz nebudem mať obrátené dni,že v noci nebudem spať,lebo ma trafí ]-( a stihla som aj navariť,boli halušky s bryndzou,bože človek sa s tým tak drbe a zje sa to za 5 minút :-S
Dadka určite bude sneh 😉
Lucka do septembra ešte ďaleko,ale nejak sa dohodneme 😃
luciankasebastiankoautor
31. okt 2009
ahojte baby včera som nemal čas sem ani prísť som robila mkalendár pre muža na meniny (Stanislav) a celkom sa mi páčil A4 som zvedavá akoé to bude vizerať také velké =-) dnes prídu krstkovci malého tak máme hovädziu polievku a mäsko pečené s celou cibuolu aj zo šupami a s mrkou je to super som sa naučila v hoteli v taliansku ked som robila :-p + zemiačky a ešte také rošky z lístkového cesta plnené tvarohom + pudingom :-p :-p :-p tak idem pracovať a ak tu nebudú spať večer sa ozvem 😉
linka
31. okt 2009
ahojte 🙂
Dadka malá je zlatučká,taký anjelik x-)
Luci ty si nejaká akčná v poslednej dobe,vždy niekam lietaš alebo niečo robíš 😃
laurinkadanielka
31. okt 2009
no anjelik ale čertik a poriadny
linka
1. nov 2009
Ahojte,tak ako trávite víkend? my sme boli na cintoríne zapáliť sviečky starím rodičom a cestou domov sme si kúpili v cukrárni zákusky :-p čo ste dnes varili? ja plnenú papriku a podarila sa,mnam :-p 😃
laurinkadanielka
1. nov 2009
ahojte aj my sme mali zakusky robila som faširku plnenu papriku nelubim aj my sme boli po cintorinoch mala všade kričala a skoro jej zhoreli rukavičky 😉
luciankasebastiankoautor
1. nov 2009
ahojte babenky no ja som mala navarene to čo som písala hore a bude ešte aj zajtra :-N a bola som konečne na tú pizzu maly bol u svokry a poctivo nás čakal do 22:00 =-) babenky prosím, prosím zahlasujte iba jeden krát http://janbari.webnode.sk/ Dakovala a cme číslo 10 tá foto s vajíčkami 😃
luciankasebastiankoautor
1. nov 2009
luci nezmenila si pas ? 😃
linka
2. nov 2009
čaute 😉
Luci veľmi rada zahlasujem,ale neviem ako :-N a pas som mala na čo zmeniť? 😃
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
v sobotu som tam nevidela snž som sa čudovala :-| iba tukni na číslo 10 😃
linka
2. nov 2009
už ťuknuté 😉 sa ti páčia tie obrázky na stenu čo môžeš vyhrať? 🙂
linka
2. nov 2009
a s tým menením stavu v pase sa iba hrám len tak z nudy :-N
linka
2. nov 2009
tie vajíčka sú tvoja výroba? krásne aj s malým x-)
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
no luci stou súťažou sa nudím zase ja a ano tie vajíčka je moja vyroba a dakujem už je videť že si hlasovala 😃
linka
2. nov 2009
a to môžem iba raz zahlasovať?rada by som dala aj viac hlasov 🙂
fuj,mne je nejak zle,žalúdok stávkuje =-)
laurinkadanielka
2. nov 2009
neviem či som aj ja hlasovala klikla som na 10 ale nič my neukazalo
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
dada ale nie na fotku ale na to číslo 10 stou čiaročkou naboku kde ukazuje kolko mám hlasov :-p majú to také divné ale ved to je len malá suťaž :-N luci daj si niečo z čoho sa ti vygrgá :-x
laurinkadanielka
2. nov 2009
ved klikam a nič
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
no neviem možno sa to po.... ]-( ale to neva sakús zajtra 🙂 maly spí idem rýchlo upratať :-p
linka
2. nov 2009
tak ja sa lúčim,idem sa naobedovať a hor sa do práce,papa dámy 😉
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
tak nech torýchlo ujde luci 😉
laurinkadanielka
2. nov 2009
no už som hlasovala ale na segrinom laptope večer ešte vyskušam doma alebo zajtra 😉
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
dakujeme dada naoplátku 😃 😉
luciankasebastiankoautor
2. nov 2009
wow zatial sme tretí ale kedže nemám dievča sťipec ( 3 miesto )nechcem 😃
laurinkadanielka
2. nov 2009
už my to išlo konečne tak som hlasovala dva krat

Začni písať odpoveď...

Odošli