• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ale zasa na druhej strane,v zime je skoro tma a pre deti sú dlhé večery,ale čo už,nevyberieme si :unamused:
29. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz
no ano až nejaky bude :wink:
29. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz
autor
ahojte :slight_smile: maly už spí ,no fakt nám je dlho ked musím byť večer už doma cez leto sme cely den boly len vonku :sweat_smile: a teraz čučíme doma ,alebo nachvílu ked ideme von prídeme aj maštalné svinky :grinning:
29. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz
autor
luci pozerala som albumček mne kedy upečieš tortu maly ma 2 v septembri :astonished: a ten anielik je krásny ako keby čakal kedy ho už poslú dole k neakym dobrým rodičom :wink:
29. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz
ahojte,tak som už vstala a mám víkend konečne :slight_smile: dúfam,že teraz nebudem mať obrátené dni,že v noci nebudem spať,lebo ma trafí :angry: a stihla som aj navariť,boli halušky s bryndzou,bože človek sa s tým tak drbe a zje sa to za 5 minút :confounded:
Dadka určite bude sneh :wink:
Lucka do septembra ešte ďaleko,ale nejak sa dohodneme :grinning:
30. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz
autor
ahojte baby včera som nemal čas sem ani prísť som robila mkalendár pre muža na meniny (Stanislav) a celkom sa mi páčil A4 som zvedavá akoé to bude vizerať také velké :confused: dnes prídu krstkovci malého tak máme hovädziu polievku a mäsko pečené s celou cibuolu aj zo šupami a s mrkou je to super som sa naučila v hoteli v taliansku ked som robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: + zemiačky a ešte také rošky z lístkového cesta plnené tvarohom + pudingom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem pracovať a ak tu nebudú spať večer sa ozvem :wink:
31. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
Dadka malá je zlatučká,taký anjelik :dizzy_face:
Luci ty si nejaká akčná v poslednej dobe,vždy niekam lietaš alebo niečo robíš :grinning:
31. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz
no anjelik ale čertik a poriadny
31. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz
Ahojte,tak ako trávite víkend? my sme boli na cintoríne zapáliť sviečky starím rodičom a cestou domov sme si kúpili v cukrárni zákusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo ste dnes varili? ja plnenú papriku a podarila sa,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz
ahojte aj my sme mali zakusky robila som faširku plnenu papriku nelubim aj my sme boli po cintorinoch mala všade kričala a skoro jej zhoreli rukavičky :wink:
1. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz
autor
ahojte babenky no ja som mala navarene to čo som písala hore a bude ešte aj zajtra :sweat_smile: a bola som konečne na tú pizzu maly bol u svokry a poctivo nás čakal do 22:00 :confused: babenky prosím, prosím zahlasujte iba jeden krát http://janbari.webnode.sk/ Dakovala a cme číslo 10 tá foto s vajíčkami :grinning:
1. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz
autor
luci nezmenila si pas ? :grinning:
1. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz
čaute :wink:
Luci veľmi rada zahlasujem,ale neviem ako :sweat_smile: a pas som mala na čo zmeniť? :grinning:
2. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz
autor
v sobotu som tam nevidela snž som sa čudovala :unamused: iba tukni na číslo 10 :grinning:
2. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz
už ťuknuté :wink: sa ti páčia tie obrázky na stenu čo môžeš vyhrať? :slight_smile:
2. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz
a s tým menením stavu v pase sa iba hrám len tak z nudy :sweat_smile:
2. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz
tie vajíčka sú tvoja výroba? krásne aj s malým :dizzy_face:
2. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz
autor
no luci stou súťažou sa nudím zase ja a ano tie vajíčka je moja vyroba a dakujem už je videť že si hlasovala :grinning:
2. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz
a to môžem iba raz zahlasovať?rada by som dala aj viac hlasov :slight_smile:
fuj,mne je nejak zle,žalúdok stávkuje :confused:
2. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz
neviem či som aj ja hlasovala klikla som na 10 ale nič my neukazalo
2. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz
autor
dada ale nie na fotku ale na to číslo 10 stou čiaročkou naboku kde ukazuje kolko mám hlasov :stuck_out_tongue_closed_eyes: majú to také divné ale ved to je len malá suťaž :sweat_smile: luci daj si niečo z čoho sa ti vygrgá :zipper_mouth:
2. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz
ved klikam a nič
2. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz
autor
no neviem možno sa to po.... :angry: ale to neva sakús zajtra :slight_smile: maly spí idem rýchlo upratať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz
tak ja sa lúčim,idem sa naobedovať a hor sa do práce,papa dámy :wink:
2. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz
autor
tak nech torýchlo ujde luci :wink:
2. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz
no už som hlasovala ale na segrinom laptope večer ešte vyskušam doma alebo zajtra :wink:
2. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz
autor
dakujeme dada naoplátku :grinning: :wink:
2. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz
autor
wow zatial sme tretí ale kedže nemám dievča sťipec ( 3 miesto )nechcem :grinning:
2. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz
už my to išlo konečne tak som hlasovala dva krat
2. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.