• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
Ďakujeme :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
Luci tak bodíky pribúdajú,si myslím,že už si jasná víťazka :grinning: :dizzy_face:
ja si prajem,aby už bol piatok,lebo sa mi nechce robiť :frowning2: ako je u vás?u nás desná kosa,zima zimička prišla :grinning: už aby boli vianoce :dizzy_face: čo kupujete manželom? ja ešte neviem :unamused:
3. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz
ahojte my si vždy kupime niečo spolu žiadne prekvapko a teraz hlavne malej ale muž vymyšla noudbuk tak neviem a ja chcem niečo na oblečenie,malej televizor decky taky domček a nejake oblečko knižky a neviem ešte v dračiku maju dobry vyber :wink:
3. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz
autor
ahojte dnes mamine menili okná tak som pucovala :unamused: ´a mužovi som dnes kúpila ferrari voňavku ,ale pssssss :zipper_mouth: hlavne dadka ty si blízučko nech sa to nedozvie :sweat_smile:
ten sa aj zblázni a dúfam, že to do vianoc vydržím a nezbláznim sa ja :confounded: a zima je luci ale vločka ani jedna :angry:
a oblečenie budeme kupovať aj mi a malému ? no neviem :confused:
3. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz
autor
no a už sme druhy :angry: :grinning:
3. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz
autor
ahojte dobré ranko a pekny dníček tu sú foto s Fb Zdieľajte tento album s kýmkoľvek zaslaním tohto verejného linku:
http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=100000118661718&l=9f06739e00
4. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz
ahojte,Lucka fotky krásne,vidno,že si kreatívna aj s malým a tie výtvory s tekvicami sú bohovské :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz
ahojte no luci budem sledovať kedy pojde tvoj mužik okolo a nažalujem :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz
Dadka až tak blízko bývaš pri Lucke? :confused:
Luci tú voňavku máš už na vianoce? :wink:
4. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz
nie nebyvam ona byva na opačnom konci je to trošku dalej ja len srandujem :slight_smile:
4. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz
autor
no ale daleko nebyvaš možno 500m :grinning: ano malo to byť na meniny ale bude to na vianoce ale ked pod stromčekom sa majú deti tešiť nie ? :grinning: :grinning: :grinning: ale čo mu kúpim na meniny neviem :pensive:
4. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz
4. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz
ahojte :wink:
Luci na meniny mu kúp čololádku a hotovo,veď aj tak si kupujete po celý rok niečo do domu :wink:
u nás hnusne leje :confounded: najradšej by som sa šupla do postele a preležala celý deň :pensive: idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz
ahojte a čo dobreho si varila ja sačkovu polievku a cestoviny s tvarohom to tak na rychlo :wink: u nas trošku svietilo slnko ale neprši
5. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz
autor
ahojte ja som dnes varila hlivu na sposob sviečkovej a malému sviečkovú s morč. mäskom :grinning: zajtra sme maly išť do trenčína a ideme az v pondelok :pensive: už som xela pozieť neaké darčeky :sunglasses:
5. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz
Dadka varila som kuracie prsia v hubovej omáčke s ryžou :wink:
Luci my sme mali ísť do Košíc a neviem kedy pôjdeme,asi keď sa uráči švagrovi :confounded: chceme kúpiť v baumaxe to zrkadlo a vymeniť wc dosku za krajšiu :grinning:
5. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz
autor
Ahojte luci zajtra by mala byť neaká akcia v baumaxe tuším zlava 10% ale neviem isto pozri na nete :wink: a nakoniec ideme asi dnes moj muž je nevyspitatelny :confounded: tak som zvedavá čo pokúpime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz
ahojte no je zajtra akcia v baumaxe počula som to v radiu my ideme na buduci tyžden pokupit niečo :wink:
6. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz
ahojte,ale keď ešte nevieme kedy pôjdeme,ale rada by som už aj zajtra išla :frowning2: neznášam také čakanie a spoliehanie sa na druhého,kým sa mu uráči :angry:
6. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz
autor
luci si sa dočkala konečne piatok :grinning: dada kde ste boli sme boli na ihrisku :confused:
6. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz
boli sme v borčanoch u babky prišli sme až večer vy tam idete ked my nie :wink:
6. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz
autor
no pekne a ja som tam mrzla asi hodinu :grinning: srandujem boli sme aj Riška :wink:
6. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz
ahojte no mne v noci mala vracala tak sme boli na pohotovosti rano pichli jej inekciu a vyzera že už bude dobre lebo ak nie pojdeme do nemocnice na infuzie a to by som nechcela :frowning2:
7. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz
autor
uff a čo to dada neaká brušná chrípka ? :frowning2:
7. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz
no ano brušna chripka ale už je lepšie len ma neska dietu tak jeme potajomky :wink:
7. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz
ahojte baby,tak kde ste :confused:
Dadka už ste v poriadku? :fearful:
Luci a vy ako? :wink:
dnes je hnusný deň,leje celý deň,čo ste varili? ja segedín a kur.polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz
autor
ahojte babule dnes sme boli plávať na plavarni malému sa moc páčilo a už spinká :wink:
piekla som kurča sa slepačiu polievku :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz
jej tak to muselo byť fajn :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz
baby pečiete na Vianoce? ja už sa neviem dočkať :grinning:
8. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz
autor
luci ano pečiem ale iba dvojo a si to pomiešame aby sme mali vela druhov s maminou a svokrou :grinning: a vianoc sa neviem tiež dočkať včera som v baumaxe kupovala ozdobky :grinning:
8. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.