• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte my sme u babky tak tu trošku odychujem maju malich havkov tak mala tam stale beha :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz
jéj malích havkov a aká rasa? aj ja by som chcela havina :dizzy_face:
22. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz
oranžovy špic a my mame šicu to mame v nutri mala mu len zle robi
22. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz
ťahá ho za chvostík? :grinning:
a kde máme Lucku? :confused:
22. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz
autor
ahojte už som tu boli sme v BN u babky a po nákupoch :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
a čo ste pokúpili? :wink:
22. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz
autor
papať a záclonky do spálne plienky a vštko čo treba no cca 85 € fuč a nič moc :confounded:
22. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz
ahojte no dnes je ale počasie no taha ho aj za chvost uši a tak :wink: aj kočiarikom ho nahana
23. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz
ahojte :wink:
Luci a záclony aké? aj na záclony som maniak :grinning: :sweat_smile:
Dadi no to počasie je na zabitie,nič sa mi nechce a to idem ešte do práce :confounded:
23. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz
no to ti verim ani ja som nemala rada poobedne a kde pracuješ s čim ja som robila v jednej firme žehlili som aj šila ale šitie ma nebavi
23. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz
robím na montážnej linke finálnej,kde vyrábame hotové výrobky a ešte k tomu v stoji,takže tak,ale čo už musím vydržať,nič iné nie je,veď to poznáš :unamused: a ty si krajčírka? ja som vyučená,tiež ma nejak šitie nebaví,iba vtedy keď treba niečo opraviť alebo podšiť,ale inak nešijem :wink:
23. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz
tak ja idem sa najesť a pomaličky sa chystať,tak sa majte,pekný deň :slight_smile:
23. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz
ano som vyučena krajčirka ale po materskej sa tam už nevratim ide to tam dolu vodou muž si už hlada robotu hadam sa mu niečo podari dufam :wink:
23. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz
autor
ahojte luci také smotanové no uvidíme kedy ich zavesím :slight_smile: dada držím palce nech si tatik najde dobrú prácu a ty sa neponáhlaj do práce ved ešte druhé :grinning:
23. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz
Luci ja na tvojom mieste by som už zavesila,lebo ja sa neviem čakať,keď mám niečo nové :grinning: a cestou do práce som kúpila tkaný koberček k linke smotanovo-oranžový,je krásny :dizzy_face: niekedy už vyfotím tú našu chajdu :grinning:
23. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz
autor
:sweat_smile: ahojte dobre luci lodfoť ,lebo dnes dávali krompachy no tu tmavšiu časť obyvatelstva strasnéééééééééééé
24. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz
ahojte,Luci a čo také dávali?? ja som poobede v robote,tak nemám šajnu :confused:
24. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz
autor
ahojte robili raziu na čiene pripojenia elektriky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz
25. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz
luci super foto :slight_smile:
25. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz
ahojte luci aj ste boli dnes na ihrisku zajta sa stretneme až bude pekne a mali ti včera zaspal ked ste išli domov naša buntošila v noci vypravala zo sna asi sa jej snivalo ako sa hrali na ihrisku furt sa mrvila :wink:
26. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz
autor
ahojte :slight_smile: no dadka bola som aj riško bol :grinning: a maly spal potom asi hodinku :dizzy_face: už bol unaveny a vieš prečo sa mala budila na tej fotke kde sa tulkajú jej maly stúpal po čižmicke možno sa jej zasnívalo :grinning:
26. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz
Ahojte,pred hodinou som prišla z práce,tak som ešte trochu zapla pc :sweat_smile:
ako sa máte? ja ešte zajtra a konečne víkend a v sobotu chcem umyť okná,tak dúfam,že nebude pršať :angry:
dobrú noc :grinning:
26. nov 2009 o 23:37  • Odpovedz
autor
ahojte luci tie okná ani nespomínaj lebo ma rachne neviem kedy sa k tomu dostanem :astonished: a inak pekny víkend
27. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz
ahojte,to čo to? kde ste? :confused: ja už konečne sedím,som umývala okná,najprv sa mi nechcelo,ale zrobila som a mám pokoj a od noci mi je na prd,mám nejakého parazyta v sebe,bolí ma žalúdok a preháňa ma :frowning2: ale hlad stále mám :grinning:
28. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz
ahojte my sme boli u našich na zabyjačke pred chvilou sme prišli okupala som malu a už buva to bola ale zabyjačka ujo mesiar si pomlel prst trochu sa popilo a tak tak moj muž bol s nim na pohotovosti mala bola mastna až za uškami všetko miešala vodu vylievala bundičku jej ani nedoperem :wink:
28. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz
autor
no ahojte teraz sem aj budeme chodiť ked sme na fb :grinning: :grinning: :grinning: ale jasne luci tie okná ti závidím aj ja chcem už mať pokoj a vešať ozdoby :grinning:
dada tak mala riadne pomáhala :sunglasses:
28. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz
Dadi pomle prst?? chudák,ako mu je? :fearful:
Luci no tie okná aj ja som rada,ešte kuch.linku vyumývať,kúpelňu a potom už len také upratovanie ako každú sobotu :wink:
28. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz
a takú zabíjačku by som si dala napr. grejzupu či ako sa to píše s krvou mňáááááááám ani nedýcham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz
no je mu dobre zašili mu to to len kusok si pomlel no ale dnes varim činu lebo muž moc nelubi zabyjačku ale ideme teraz odniest segre do trenčina vyslušku a pozret trochu nejake darčeky
29. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.