• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte :slight_smile:

tak čo Dadi pokúpili ste nejaké darčeky? ja som časť objednala v oriflame,budúci týždeň mi má prísť balík :dizzy_face:
ja som dnes varila červ.kapustu plus mäso a knedľa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a čo ty Lucka? :confused:
idem ráno do práce,tak idem spať,dobrú noc :grinning: :pensive:
29. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz
ahojte no aj ja mam niečo s oriflame segra s tym robi tak my urobi cenu ani sme včera nič moc nekupili mala bola mrzuta tak sme išli domov kupila som jej kačičku do vody a magnetky mikiho toho ma rada :wink: s druha lucka je kde?
30. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz
autor
ahojte no teraz ked vás mám na fb akosi zabudnemsem kuk :sweat_smile: ja som robila Hovädziu polievku a pstruha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz
híííííííííííííííííííííí tretia strana !!!!! :astonished: :astonished: kde stééé? :confused:
2. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz
no nejako sa nam nechce dnes sme boli na ihrisku spolu s luckou decka sa tam zahrali :wink: mala my teraz zaspala to ale na pol hodinku to bude zase hore ale do desiatej zhomboš jeden :slight_smile:
2. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz
no pekne pekne :wink: idem ja trochu zaľahnúť do vane,už dlho som nemala taký relax :dizzy_face:
2. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz
no to by som aj ja potrebovala taky relax už ani nepametam kedy som si napustila vanuaj teraz som sa sprchovala a už my mala buchala na dvere
2. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz
autor
ahojte už som písla ale neako blbol koník tak to nešlo včera som objednavala darčeky po nete tak som sem ani kuk :sweat_smile: a včera som umyla aj tie okná huuuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa :slight_smile: a najnovšie sa učím používať internet banking no ,ale už sa do teho dostávam :grinning: noooooooo zatial by som to čo potrebujem vybavila rýchlejšie v banke ale už plátím všetko z obyvačky :grinning: no tak sa majte pekne idem si z mužíčkom vypíť čaj a potom spinkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz
ahojte luci aj ste boli dnes na ihrisku my sme boli u babky v borčanoch myslela som že sa dotedy vratime ale naš tatino sa zdržal v meste tak zajtra až bude pekne :wink:
3. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz
ahojte,zajtra ideme pozrieť domácu pekáreň,teším sa,až nám ju ježiško dá pod stromček :grinning:
Luci aké darčeky si objednala? :wink:
3. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz
autor
ahojte dada včera sme boli dnes nie :sweat_smile: bola som dlho v BN a o 15.30 ste tam už neboli :grinning:
luci svokrovcom a mamine som objednala digitalny foto rámček a ta pekáren je super nápad aj my si ju raz kupime a ráno nás b ude budiť voňa čerstvého chlebíčka :grinning: dnes mám asi zimnicu a som unavená idem buvať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz
ahojte no dnes tam nebol nikto pozerala som s okna tak sa stretneme v nedelu na mikulaša už sa tešim čo budu robit ty naši drobci :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz
ahojte,tak už máme pekáreň doma,včera sme kúpili,ale ešte sme nepiekli,lebo mužovi sa nechcelo ísť kúpiť droždie :angry: tak snáď zajtra,som zvedavá čo to za výtvor z nej vylezie :grinning:
5. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz
autor
ahojte my sme boli u mojej babky maly robil mikuláša :grinning: dla som video na fb ešte chcem foto :sweat_smile: dada išla som o 16 okolo ,ale ked ste noboli tak smom išla dalej :grinning: luci daj vedieť ako piekla a aká to je značka ?
5. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz
ahojte,Luci je to značka Concept vita style,dnes skúsime piecť :slight_smile: čo varíte?
6. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz
ahojte luci super mali je zlaty dnes mame kuracie rezne hranolky a maškrty čo podostavala mala :wink: aj my trošku :wink:
6. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz
autor
ahojte dada už som ti to šlohla a mám to aj ja na nástenke :grinning: ukladam aj moje veci maly zaspal pred chvílou :sweat_smile:
6. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz
ahojte aj mne mala zaspala pred chvilou idem aj ja dobru noc :slight_smile:
6. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz
autor
Dobrúúúúúúúú :dizzy_face:
6. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz
ahojte luci ty naši zhomboši tam včera boli najaktivnejši :slight_smile: dnes je ale počasie :unamused:
7. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz
luci dala som video s ihriska aj par fotiek mam video aj s mikulaša ale nejako sa my stratilo alebo neni uložene
7. dec 2009 o 13:55  • Odpovedz
našla som ho :slight_smile: neska som aky maniak do toho :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz
ahojte,Luci,Dadi,fotky super,krásnučké detičky máte :slight_smile:
dnes sme piekli chlebík a je fajnový,natrela som si s maslom a jedlaa :grinning:
7. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz
autor
ahojte luci si kočka si ostihaná ? dada no veru boli riadne activny :grinning: super sú videjká aj fotočky potešia :sweat_smile:
dnes som sa bola prejsť s malym okolo 15 že či sa aj vy nevozite ale nikde nikoho :astonished:
7. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz
ahojte luci ja som vas videla ale prišiel muž s roboty tak som mu robila jesť :wink: aj dnes je škarede počasie
8. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz
ahojte,fotka je ešte z leta,teraz sú o trochu dlhšie :wink: čo máte nove? ja nič takeé,iba to,že mám znova nočné tento týždeň :angry: a mám sestru v nemocnici,našli jej 8cm cystu a idú jej vyberať aj vnútromaternicové teliesko,lebo sa jej zrástlo vo vnútri a robí neplechu,dúfam,že čoskoro bude ok :frowning2:
8. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz
ahojte ani my nemame nič nove luci nech je sestra rychlo ok :wink:
8. dec 2009 o 14:57  • Odpovedz
ďakujem Dadi :slight_smile:
8. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz
autor
ahojte fúúúúúúha luci sestre držíme palce nech je ryclo doma a uživa si vianoce a ved si už nemala mať nočné :angry: tento rok :slight_smile:
dada ja som dnes bola na nákup v Bn iba potraviny ,ale tiež ma to už doma nebaví :rolling_eyes:
8. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.