• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
Luci fotky už som pozrela,paráda :dizzy_face: a pizzu sme mali pred včerom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam
tá nádcha nech ti rýchlo prejde,máš nosné kvapky? lebo v noci je to najhoršie,aspoň u mňa,ale určite máš,pri malému musíš mať po ruke asi všetko :slight_smile:
30. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz
autor
luci mala som len mi ich maly hodil nazem a teraz si dávam jeho ale aj tak spím s otvorenou pusou aby som sa nazadusila :sweat_smile:
30. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile: som tu prvá s vinšovaním :grinning: tak vám teda prajem- Do Nového roku veľa šťastia, lebo je krásne,
veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa lásky, lebo jej je málo
a veľa všetkého, čo by za to stálo !!!!!! PF 2010 :dizzy_face: nech je lepší ako tento !!!! :wink:
31. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz
a idem variť a chystať menu na večer :dizzy_face: to bude zasa obžerstvo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz
ahojte aj ja vam prajem všetko dobre do noveho roku :slight_smile: a lucke skore uzdravenie aj moj muž ma nadchu už 2tyždne :wink: luci super drahu ste postavili vy stavebnici :slight_smile:
31. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz
jooooj Dadka ešte že ťa mám,aj ja prajem Lucke skoré uzdravenie,tiež sa musela tá nádcha prilepiť na ňu práve teraz :unamused:
31. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz
no veru asi to od niekoho dostala
31. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz
čo dnes dobrého varíte alebo chystáte? ja už varím kapustnicu,vypražím rezne a potom upečiem niečo slané a to sú syrové košíčky a syrové také trojuholníky,jednoduché a fajné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz
aj my varime kapustnicu a potom si urobime misu šunku syr lebo moj muž moc nechce taku šunku varenu udenu a nepečieme nič ešte mame nejake suche :slight_smile:
31. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz
skopírujem vám ich,fakt sa oplatia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

SYROVE CHUTOVKY:

cesto: 360g polohrubej múky,1 prášok do pečiva,50g masla,200g strúhaného syra,250ml mlieka,1KL soli
plnka: 100g strúhaného syra,vajce na potretie

Zmiešame múku s kypriacim práškom,soľou,syrom a maslom,postupným dolievaním mlieka vypracujeme cesto,rozdelíme na 2 časti,potom každú časť rozvaľkáme a posypeme polovicou syra,ktorý máme na plnku,zrolujeme,potrieme vajcom,pokrájame na trojuholníky a môžeme posypať sezamom,makom...,pečieme do červena..

zabudla som napísať,že z prvého receptu nám vyjde 40 kúskov

a ten druhý

SYROVE KOSICKY

na 60ks potrebujeme:

1 balíček lístkového cesta,250g tvrdého syra,200g anglickej alebo oravskej slaniny,1PL kečupu,1 vajce,1 kyslá smotana a papierové košíčky

Lístkové cesto na tenko vyvaľkáme a vykrojíme z neho kolieska o priemere 5cm,vyložíme nimi košíčky a plníme.
PLNKA: smotanu zmiešame s vajcom,kečupom,syrom a slaninou a malou lyžičkou kladieme na cesto v košíčku,košíčky ukladáme na plech 3-4 v jednom rade,pretože syr sa počas pečenia nafúkne,upečieme do zlatista,dobrú chuť !!!!
31. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz
autor
Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku.... PF 2010 babenky a dakujem :grinning: dostala som to od mojho milovaného mužíčka tak si užite silvester a krásny rok 2010 nech každému prinesie to počom túúúúúúúži ( luci :dizzy_face: )
31. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz
som tu prvááááááá :slight_smile: ale ochvíľu už zaľahneme,v telke nič normálne nejde a sexovať sa nám nechce :grinning:
Luci asi viem na čo myslíš :dizzy_face: ďakujem a dobrú noc :wink:
1. jan 2010 o 01:25  • Odpovedz
ahojte tak ako ste prežili silvester a novy rok my nič moc mala zvalila reprak tak som sa s mužikom ešte dobre povadila a mala zaspala o osmej ja som si ešte pozrela telku a zalahla som ale buchanice ma zobudili ale naštastie malu nie ta spala jak dudok :wink: luci aj ste boli v kulturaku?
1. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz
ahojte,my sme boli doma,takže bola pohoda pri telke,ako inak... :slight_smile:
1. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz
Dadi a ako sa malej podarilo zhodiť reprák? :confused:
1. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz
no ona to už viac krat urobila no vymyšlala no vieš ake su deti a moj muž je strašne nervak on taky nebol ale teraz je to s nim hrozne mam pekny novy rok ako na novy rok tak pocely rok čo ma čaka :frowning2:
1. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz
ale nebude taký,ako začal,uvidíš :wink:
1. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz
ja tým poverám neverím,že ako na nový,tak po celý,to je blbosť :sweat_smile:
1. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz
no ved uvidim
1. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz
idem s malou von je pekne
1. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz
ja idem trochu povysávať,sa neupratovalo od minulého týždňa :wink:
1. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz
tak už mám hotovo,som od rána nič nejedla,nejak nemám chuť,ešte máme kapustnicu,dám si neskôr,je výborná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a strašne sa nudím,ani v telke nič nejde a muž mi nejak vadí :grinning:
1. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz
ahojte tu nikto :confused: :confused: :confused:
2. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz
ahoj,no nikto nikto,neviem čo robíme,že nepíšeme :confused: :wink:
2. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz
autor
ahojte už pííííííííííííííííííííííííííííííííííííšeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm :grinning: dada to je mi luto že máte také sprosté odobie ale to je všade :wink: on sa ukludní je to asi stres s novej práce :unamused: včera sme stretli riška si pekne ležkal v kočiariku usmieval sa no to je dobré dieťatko :grinning: luci čo ti muž vadí :grinning: ty si dobráááááá :sweat_smile:
2. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz
no konečne si aj ty tu :slight_smile: noo tak trochu mi lezie na nervy,lebo sa mi nevenuje jak by mal :angry: ani neviem,že ho mám doma,lebo vždy vysedáva pri pc :unamused:
2. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz
a máme tu Mišku,to je ale neposeda :grinning: ,ale už som ju uložila,je veľa hodín pre ňu :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz
ahojte včera sme boli u kamošky na našteve v meste a mala sa my tam 3krat pokakala a ja som mala len 2plienky tak sme jej dali servitky kuchynske a šup domov aj tak už sme tam boli dlho a oni male deti už nemaju ani susedia naokolo no trapas a nedocikala sa pokym sme prišli domov inokedy nosim viac plienok a teraz jak naschval :unamused:
3. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz
autor
Ahojte dnes sme boli v trenčíne po návštevach a trochu pozrieť obchody -vypredaje ,ale nič som nekúpila :unamused: malému sa páčilo na vláčiku aj vyzdoba :grinning: no dada pekne čo tak kakala ?
3. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz
ahojte aj včera sme boli u švagriny aj tam ale plienok už bolo dosť plna taška no nam sa najlepšie kaka na naštevach :slight_smile: aj my sa chystame do trenčina ale asi až sobotu lebo naš tatino už neska nastupil do novej prace no som zvedava ako to tam bude zvladať
4. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.