Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
4. jan 2010

ahojte,Dadi a akú má robotu? 😉

laurinkadanielka
4. jan 2010

vyraba sa tam niečo do aut mal by robiť za nejakym strojom no neviem vieš tu robotu čo mal tak tam sa nenarobil a robil dva dni dvanastky a potom bolo dva dni doma a teraz bude robiť na tri smeny no bude si musieť zvyknuť no ved uvydime idem si lahnuť mala už buva som nejaka unavena 😉

linka
4. jan 2010

ja som tiež robila na tri smeny,ale zvykla som,čo iné mi ostávalo a som zvedavá kde bude pracovať môj,nejak sa mu nedarí nájsť novú robotu ☹

laurinkadanielka
4. jan 2010

zase nove foto luci 🙂 no prišiel domov hlava boli ale hadam to zvladne ešte ich školia aj zajtra

linka
4. jan 2010

nudím sa a tak to potom vyzerá Dadi 😅 a sú dobrý kolektív?

luciankasebastianko
autor
4. jan 2010

ahojte babenky moj mužíček ma dnes zobral troche relaxovať 🙂 maly bol zo svokrou vraj bol dobry prišli sme až o 20:30 a ešte tam vystrájal 😀 Luci ved pozri mužovi čosi na nete 😅

linka
4. jan 2010

už sme pozerali a nič také zatiaľ 😉

linka
4. jan 2010

a kde ste relaxovali? 😕

laurinkadanielka
5. jan 2010

ahojte no luci aspon si trošku odychneš 🙂 moj muž si tieš tu robotu našiel na nete no kolektiv ešte nevie dnes ho už asi zaradia ale čo si našiel kamošov včera tak to staršich lebo že ty mlady su o ničom

laurinkadanielka
5. jan 2010

a zabudla som zajtra ma dosť snežiť tak sa budeme sanovať 🙂 včera sme boli na luke mala tam zbierala konariky a švacala ma s nima 😉 potom sme boli u babky v borčanoch uvidime čo budeme dnes robiť 😉

linka
5. jan 2010

Dobré ráno,tak a končia sa mi prázdniny,vo štvrtok už fičím do práce,zasa nás majú pomiešať,tak som zvedavá kde skončím a s kým,je to na hlavu,som z toho znechutená,najradšej by som dala výpoveď,je tam riadny teror,robím tam 9 rokov,ale nikdy sa tam nerobilo to čo teraz 😖

linka
5. jan 2010

a na sneh sa teším 🙂

laurinkadanielka
5. jan 2010

ja som mala v robote dobry kolektiv aj tam sa to už zmenilo už by som sa tam nevratila to vas už mohli nechať doma tie dva dni

linka
5. jan 2010

Dadi moja reč,asi ich tie dva dni spásia 😒

luciankasebastianko
autor
5. jan 2010

ahojte luci už do práce ☹ boli sme v kúpeloch Male Bielice kúpali sme sa vonku aj po saune v studenej vode jak ladové medvede 😀 zajtra má svokra narodeniny tak pojdeme vinšovať 😀
dada že zuzka vo februári nastupuje do práce ,ale nič jej nehovor ked ju stretneš nech sa nestrachuje ,že ju tu preberáme 😅 dobrúúúúúúúúúúú 😵

laurinkadanielka
6. jan 2010

ahojte aj moj ocino ma dnes narodky ale vinšovať nechodime budeme sa dnes sanovať muž ide na nočnu tak sa musi vyspať no neviem pri tej našej zhomboške 😉

linka
6. jan 2010

ahojte,u vás je asi veľa snehu,keď sa idete sánkovať,u nás len tak poprášilo 😨
Dadka dnes má muž nočnú? no nezávidím a kedy končí,v piatok ráno alebo v sobotu? my sme začínali v nedeľu nočné 😉
Lucka závidím kúpele,človek sa tak zregeneruje nie? 🙂

linka
6. jan 2010

čo dnes varíte? ja rizoto,už fakt neviem čo mám variť 😖

laurinkadanielka
6. jan 2010

ja som robila maso na štave rižu a zeleninovu polievku no aj tam sa začina nedelou a konči sobotu rano a niekedy sa chodi aj sobotu poobede no bude si musieť zvyknuť 😉 no muž sa už bol sanovať s malou že jak sa jej to lubilo boli tam aj nejake deti ja som zatedy navarila

linka
6. jan 2010

oni majú šesť nočné? 😕

laurinkadanielka
6. jan 2010

ano šesť 😒

luciankasebastianko
autor
6. jan 2010

ahojte luci no super som si tam odychla 😀 dada ja som sa tiež bola s maly sankovať na kopci z krčmi 😅 okolo 15:00 a dalo sa prejsť až od nás na sánkach 😉

laurinkadanielka
7. jan 2010

ahojte ja som chcela isť malu ešte posanovať ale spala až do štvrtej tak už sme nešli možno sa dnes stretneme 🙂

laurinkadanielka
7. jan 2010

no ideme k babke do borčian aby sa tatino vyspal lebo neska ma mala šabes vrešti za všetko a ešte tak padla že si buchla hlavičku o stenu čelo červene no dnes blbi den 😒

linka
7. jan 2010

ahojte,tak som doma,docela to ušlo v práci,ešte zajtra a zasa voľno 😀 ,len neviem čo mi je,druhý deň mi je zle od žalúdka,mrchu som mala,ale len takú 3 dni,tak neviem 😖

laurinkadanielka
7. jan 2010

no luci držim palčeky aby to bolo počom tak tužiš 🙂

linka
7. jan 2010

Dadka ďakujem,ale skôr to pripisujem stresom,ktoré mám v práci,robia si s nami čo chcú 😖 si myslia,že ľudia sú stroje bez cítenia 😔

laurinkadanielka
7. jan 2010

no ved uvidiš dalej ako ti bude ale moc moc držim palčeky nech sa to tento rok podari 🙂

linka
7. jan 2010

jéééj Dadka ďakujem 😵

laurinkadanielka
7. jan 2010

a ozaj zabudla som mužik robi skoro so samimi babami jeden chalan tam ešte jeten bolo natešeny že tam nebude sam ale su to take mlade to aby som dala pozor nanho 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre