Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
7. jan 2010

noooo tak to veru hej,aby ti ho dajaká nevyfúkla 😉

linka
7. jan 2010

tak ja idem do perín,sa mi zatvárajú oči,dobrú noc 😔

laurinkadanielka
7. jan 2010

aj ja idem buvať aj mala už spinka,dobru noc 🙂

luciankasebastianko
autor
7. jan 2010

ahojte že jakaá debatka a ja prídem neskoro ale ved ma poznáte maly zaspí tak som rada ,že niečo spravím 😅
luci no dúfam že to nieje len stresom 😕 😵 dada neboj ved pri tolkej práci nemájú čas sa anio porozprávať 😅

linka
8. jan 2010

ahojte,no aj dnes mi bolo divne,ale zatiaľ som ticho 😉
u nás už začala riadna zima,dnes aj popršalo a primrzlo,to sa bude šmýkať 😒

laurinkadanielka
8. jan 2010

no lucka ved uvidiš ale s druhou luckou moc držime palčeky dnes sme sa spolu sanovali no baby nam večer volakdo hodil gulu do okna skoro rozbili muža to tak naštvalo no hrešil aj našiel vinika pohrozil policajtami a priznali sa pata adamkova sadol do auta pome zanima lebo išli okolo nas pochvili

linka
8. jan 2010

to sú ľudia,čo si dovoľujú 😠 🙄 ,potom napíš ako to dopadlo 😕

laurinkadanielka
8. jan 2010

vieš to je taka pubertačka neviem čo ma za problem aj na silvestra nam hodila pirata rovno pod dvere len to hu muž videl neviem ako to dopadne ale asi až uvidime jej mamu tak jej povieme nebudeme s toho robiť tragediu aj tak bola viplašena

luciankasebastianko
autor
8. jan 2010

ahojte 😀 dada maly stále vykrikoval že Laura tak poradeno stále kde ste odišli 😀 dala som aj fotečky na fb možeš si ich skopírovať 😉
luci 😵 kedy sa testneš ? 😕

laurinkadanielka
9. jan 2010

ahojte luci super foto ale ja to neviem skopirovať musi my to mužik urobiť luci ale sme nedočkave čo druha lucka 😉

linka
9. jan 2010

ahojte,neviem či má zmysel testovať keď mrcha bola ako taká,asi nebudem,budúci týždeň idem na prefuk 😉
Dadka tak to je nepríjemné,nemám rada také situácie,človek si nechce robiť so susedmi problémy a napr.ich deti to pokazia 😖

luciankasebastianko
autor
9. jan 2010

ahojte luci to neva že bola mrcha to je normál určite si daj najskor spraviť sono ,možno už prefuk netreba 😕

linka
9. jan 2010

asi zajtra večer pôjdem k dr.,svokra mi má dať vedieť či môžem prísť 😉

linka
10. jan 2010

no tu to žije 🙄 bola som dnes na gynde,tehu nie som,vzala mi výter,keď budú výsledky do stredy a budú ok,tak vo štvrtok alebo v piatok mi robia prefuk 😉

laurinkadanielka
11. jan 2010

ahojte no luci ☹ ale neboj raz to určite pride ja som si dnes bola vybaviť ten zvyšeni prispevok tak som všetko vybavila no a mužik to v praci vzdal naskytla sa mu lepšia len musi mať živnosť tak dalšie vybavovačky tam bol mali plat a zhon a on neni na to naučeny no ved uvidime

luciankasebastianko
autor
11. jan 2010

ahojte pekny večer škoda luci 😒 ,ale ked ťa prefuknu 😅 už pojde 🙂 dada aj zajtra pojdete von ? 😕 alebo budete v Borčanoch ?

laurinkadanielka
12. jan 2010

budeme doma pojdeme von 🙂

luciankasebastianko
autor
12. jan 2010

ahojte dada super že sa všetky detičky 2008 stretli ja dnes 😀 ja chystám zajtra do BN povybavovať nakúpiť tak neviem či prídem 😕 luci kde si ? 😉

linka
12. jan 2010

ahojte,robím poobede,tak tu nie som,zajtra sa dozviem či idem 😉
Dadi tak muž to vzdal? tak nech sa mu podarí nájsť niečo lepšie 🙂
Luci a či ideš nakúpiť? 😅

dobrú noc 😔

linka
12. jan 2010

oprava Luci - čo 😀

laurinkadanielka
13. jan 2010

ahojte luci už ma novu robotu bude zateplovat činžaky neviem kedy nastupi zavisi to od počasia 🙂 aj my ideme dnes do bn

laurinkadanielka
13. jan 2010

ahojte luci dnes nebol nikto na ihrisku my sme neboli ani vonku nechcelo sa my isť 😉

luciankasebastianko
autor
13. jan 2010

ahojte dada nebola som doma bola som pozrieť kámošku má male mimčo 😅 luci nakúpila som plienky ,prach na pranie, Nutrilon a táke potrebné veci 🙂

linka
14. jan 2010

ahojte,napíšem vám do IP 😉

linka
14. jan 2010

a muž zrejme bude mať budúci mesiac prácu,tak aspoň niečo 🙂 ako sa majú detičky,sú zdravé? 😉

laurinkadanielka
14. jan 2010

to je super že muž bude mať pracu no my sme zdravy len mrchavy asi zubky a prajem ti nech všetko dopadne dobre 😉

luciankasebastianko
autor
14. jan 2010

ahojte Luci to by bolo super keby muž mal prácu 😉 snad by ste mohli potom pozrieť k moru 😕 a ano deti sú zdravé akurát ako píše dada mrchavé ale sú zlaty dnes sa nechceli rozlúciť pokial si nedali pusu 😀 😀 😀 😀 😀
dada som išla pozrieť tatíka ked sme išli z ihriska domou a bol hrozne nervozny tak zavrel krám a išli sme sa kupať do Bielic 😀 super den doma jak po bombe ale som happy 😀

linka
14. jan 2010

ahojte,ďakujem vám baby moje 😵 snáď bude dobre,dnes som už lepšie naladená 🙂
vaši dvaja holúbkovia sú zlatý,len počkajte až vyrastú,budete svadbu chystať 😀
no ešte zajtra a víkend 😵 Luci vy máte obchod? 😕

laurinkadanielka
15. jan 2010

ahojte no luci mali sebastian sa stale gula potej mojej hviezde už odmala začina aj jazičkovu ho naučili no sranda je ked sa stretneme 🙂

laurinkadanielka
15. jan 2010

no aj dnes bola gulanica po zemi prišli sme domov jak čert špinavy hned som to dala prať 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre