• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte no lucka tak už maš čisto no ja mam dnes nervy :angry: mala je ako čert besna aj teraz bucha tu odražadlo o radiator no dnes ma len štve :angry:
26. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz
Dadi čo je taká mrchavá? :slight_smile:
26. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz
autor
ahojte no luci super dovolenka :grinning: a tu party som zrušila ,lebo sa mi odhlásili ludia tak nabudúce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz
autor
dala som nové foto na fb :grinning:
26. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz
Luci foto som kukla a aj komentovala,no nechápem :grinning: :dizzy_face:
26. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz
autor
dakujem :grinning: moje sdrdiečko , je to aj ked mrchavé :grinning:
26. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz
ahojte čo ste dnes robkali,my dokopy nič rano upratali navarili a po vonku sa flakali ozaj luci riško je už doma dnes sme ho videli
27. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz
autor
ahojte my sme sa flákali okolo domu prišla ja mamina robila som minestrone jarnú polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a torteliny s omáčkou + drhnuty koláč :sunglasses:
27. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz
ahojte,tak ja som včera robila okolo domu :grinning: prala,upratovala,no nemám pokoj ani doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo dnes varíte? ja slep.polievku a cestoviny s mäsom,už sme dávno nemali,keď ja už ani neviem čo mám variť :sweat_smile: a poobede ideme do lesa na bahniatka :dizzy_face:
28. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz
ahojte no my mame slepačiu polievku a kuriatko pečene ryža a pokazila sa nam truba takže koniec pečenia mne to nevadi ja nemusim mať pečene nech si trubu kupi kto chce pečene kolač si upečiem aj u našich :wink:
28. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz
Dadi a so svokrou ako? :wink:
28. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz
luci v pohode nemieša sa do vychovi je radšej ticho a ja som spokojna :slight_smile:
28. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz
luci aj ste doniesli domov nejake bahniatka my sme boli vonku išla som aj okolo lucky a sadila s mužikom travičku a maleho mala svokra potom sme už išli domov a stretli sme ich tak sme išli ešte pri potok pozreť vodu no som total vyštavena
28. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz
áno doniesli sme,aj som prišla ako prasiatko,lebo sme skákali cez potok a stúpila som komplet s nohami do blata :grinning: :grinning: aspoň mám zážitok :slight_smile:
28. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz
a Lucka by aj nám mohla prísť nasiať trávu,lebo sa nám nejak vytratila tá pôvodná :sweat_smile:
28. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz
autor
ahojte luci som rada ,že som muža dokopala aby zasadíl trávu unás brigáda asi nebude :grinning: my sme tiež podsievali jeden trávnik je na to taky druh Revital :sunglasses: dufam že sa chytí potom dám fotočku :sweat_smile:
28. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz
autor
ahojte čo robkate ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja vyberám fasadu na domec
29. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz
čaute,včera a dnes dvanástka,tak konečne sedím a užívam pohodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Luci akú si vybrala? aj nám by niekedy trebalo sa už poobzerať :wink:
30. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz
autor
Ahojte luci dáme si namiešať potom dám fotočku ,ešte musíme spraviť jeden prístrešok a možeme natiahnuť :wink: dnes sme si krásne zašlapali s dadadou prišli sme vyšťavené jak dva citrony už aj drobci boli nešťastny kedy už prídeme domou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež som rada, že sedím a maly spí :grinning: , muž príde bohvie kedy :unamused:
30. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz
ahojte no dnes sme si teda zašlapali mala my aš teraz zaspala ale sa pekne hrala sama a prišla že tata buvam tak hu aj uspal ale zachvilu už aj buvala :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz
ahojte no pondelok ma pršať a dosť dufam že sa to zmeni ja nechcem čušať doma :unamused: pojdeme asi nedelu do Bojnic na vylet :wink: linka aj už pečieš na sviatky?
31. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz
ahojte,Dadi ešte nie,až v piatok,ale iba dva druhy,kávové rezy a ananásové rezy,suché mám kúpené :wink: do Bojníc by som už išla aj ja,bola som tak ako školáčka a veľmi sa mi tam páčilo,hlavne na zámku :dizzy_face:
Luci malý je božský :grinning:
31. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz
autor
ahote no , ked bude pekne možno v nedelu pojdeme aj my do Bojníc mamina bude v Prievidzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa nehce piecť ešte som chorá no možno len medové platy naplním mamina robila grilažky a aj tak nikto nepríde :grinning: a budeme to tlačiť len my :unamused: dakujem luci sme sa snažili s mužom :grinning: pozerám modre z neba a len furt revem ten príbech s chlapčekom šimonkom strašné a ja sprostá sa hnevám , že maly neposlúcha :pensive:
31. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz
ahojte no dnes sme boli dlho vonku a s luckou si trošku odychli :slight_smile: deturence sa nam hrali s vetšimi detmi ktore na ne dali pozor :wink: a mali sebastianko nam ukazal trošku prdelku :grinning: no čo vetšie deti mali zabavku
1. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz
ahojte,no dnes bolo teplo vonku,konečne to začína :dizzy_face: zajtra sa mi nejak nechce do toho pečenia,mám pocit,že to pokazím.... :fearful:
ale svokra nám upečie pasku a aj bryndzovník,tak už teraz sa mi sliny zbiehajú,dnes sa neviem dožrať,zjem niečo a o chvíľu mi vytrávi a som znova hladná :grinning:
1. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz
autor
ahojte mne maly išiel dovnutra až o 18.30 :angry: ale sa super zahral vonku ,no troišku sa predviedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa dolefetil :sweat_smile:
1. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz
malý Sebko robil striptíz? :sweat_smile: :grinning:
1. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz
autor
no trošku vytrčal tu svoju rozkošnu prdelku :grinning:
1. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz
ahojte čo ste dnes robkali :slight_smile: ja dokopy nič boli sme u babky a tam som si trošku odychla :wink: len som im umyla vitrinku v obyvačke aspon trochu so bola užitočna :wink:
2. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz
ahojte,no dnes som piekla tie zákusky,potom nám svokra poslala pasku aj ten bryndzovník,tak som sa do ňho pustila ako keby som nejedla týždeň :grinning: ,potom som si zdriemla a neviem sa spamätať,som jak z marsu :sweat_smile: :grinning:
2. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.