• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte,prajem príjemné sviatky a ženám veľa vody :grinning:
3. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz
čo budete dnes robiť? asi klasika nie,šalát,šunka,klobásy,koláče a prejedený žalúdok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz
ahojte no aj my prajeme prijemne sviatky a vela vody :wink: babam no aj my mame šunku šalat kapustnicu a svokra robi aj baranka s klobasou ja to nelubim no boli sme vonku doobeda a mame tu naštevu s bratislavi oni tu maju domček starši tak poobede pojdeme tam zanimi :slight_smile: a zajtra pojdeme do bojnic :slight_smile:
3. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz
Dadi ako baránka s klobásou ? :confused: myslíš toho sladkého pečeného alebo baranie mäso? :wink:
3. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz
s klobaskou vajičko tam je je to take slane baranie mesko tam nie je :slight_smile:
3. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz
aha,no vidíš,ja také nepoznám :wink:
3. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz
autor
ahojte zajtra ideme aj my do bojníc :grinning: dada sa stretneme hadam :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sme sa cely den sme čakali ked ocko skončí v práci že niekam pojdeme a prišiel len pred chvílou :frowning2: :unamused: :pensive: no aspon zýajtra si nás užije :grinning:
3. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz
aj ja chcem ísť na výlet do Bojníc :frowning2:
3. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz
autor
čakáme ťa, zajtra o 11 pri hlavnej bráne :grinning:
3. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz
už som tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz
autor
ahojte my sme už doma bolo super dada som vás nevidela :sweat_smile: dala som foto na internet :grinning:
4. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz
no vitaj :grinning: pekné fotky a aj dobré počasie vyšlo a v zámku ste neboli? :slight_smile:
4. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz
no bolo tam ludi vela :slight_smile:
4. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz
autor
Luci neboli sme to b y sme nezvládli už :sweat_smile: dada a kedy ste boli ? my od 10.30 do 14.30 :wink:
4. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz
no my od 13.00 do 15.30 :wink:
4. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz
ahojte no bol u nas oblievat aj Sebastianko s tatinom :slight_smile: no ale viac ho zaujmali hračky ani odfotit sa nedali tu pobehovali drobci naši :wink:
5. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz
ahojte,ako ste dopadli?boli ste mokré? ja hej,od synovca a bratranca,sto krát som im vravela-nie na hlavu a just na ňu :grinning: :angry: ,ale nech majú radosť aspoň raz v roku nie :slight_smile:
a Sebastianko s vodou oblieval či len s voňavkou? :wink:
5. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz
no sebastianko mal korbač ale ako vošiel do vnutra zbadal na chodbe laurikin kočik korbač zahodil a šup kočikovat :slight_smile: a vonavku neviem či mal lebo sa hned nahanali hrali a prišli dalši kupači no bol to zhon ani som nestihla luckinho mužika pohostit to ma mrzi :frowning2: lucka poslala mojmu mužikovi grilašky on ich strašne lubi ale maly dostal odmenu :wink: a hned hovori tatovi odbalit lebo mu vajičko zobral :wink:
5. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz
a zabudla som napisat Sebastianko bol strašne zlatučky aj uška zajačie boli super :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz
Dadi zabudla som,pekné fotky z Bojníc,malá je zlatučká papuľka a až teraz som si všimla,že sa nenormálne podobáš na moju kolegyňu :grinning: :wink:
5. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz
ahojte,tak a máme po sviatkoch a znova do práce :unamused: nechce sa mi :rolling_eyes:
6. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz
6. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz
ahojte no trochu si si odychla od prace a zase budeš pracovať u nas je dnes zima a srašne fuka ale poobede pojdeme von hadam aj lucka pride s malym ked sa tu ani neukaže nenapiše ako dopadla oblievačka :wink: ale uživali si tatina ked mal volno :slight_smile:
6. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz
autor
ahojte sviatky sú fuč :cry: a zýnova tvrdá realita a najblišie bude tata snami asi až na dovolenke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pridla som fotočky sebaastianko a laurika + vyslužka :grinning:
6. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz
no pekna vysluška :slight_smile: a čože sa vam tato stratil
6. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz
autor
nie nesratil, ale ešete pracuje a už to nebude také ked bol doma stále :pensive:
6. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz
čaute,Luci bohatá výslužka :grinning:
aj u nás včera fúkal silný vietor,som sa pred odchodom do práce zabavila s vlasmi a vietor mi to zničil :angry:
Luci muž ide niekde inde pracovať? :confused:
7. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz
ahojte luci lubo ti pošle tie fotky cez skype len musiš to mat zapate ale ved ty to určite ovladaš :slight_smile: mala už buva zaspala pri rozpravke dufam že sa nezobudi :wink: dnes sa vyblaznili na ihrisku :slight_smile:
7. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz
autor
ahojte luci nie nejde preč ale má tolko práce, že to ako keby tu ani nebyval :stuck_out_tongue_closed_eyes: len sa vyspí a naje :grinning:
7. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz
autor
no kde su tie fotečky ? ja som , ešte cez skype fotky neposielala to sa dá ? :confused:
7. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.