Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
3. apr 2010

ahojte,prajem príjemné sviatky a ženám veľa vody 😀

linka
3. apr 2010

čo budete dnes robiť? asi klasika nie,šalát,šunka,klobásy,koláče a prejedený žalúdok 😀 😝

laurinkadanielka
3. apr 2010

ahojte no aj my prajeme prijemne sviatky a vela vody 😉 babam no aj my mame šunku šalat kapustnicu a svokra robi aj baranka s klobasou ja to nelubim no boli sme vonku doobeda a mame tu naštevu s bratislavi oni tu maju domček starši tak poobede pojdeme tam zanimi 🙂 a zajtra pojdeme do bojnic 🙂

linka
3. apr 2010

Dadi ako baránka s klobásou ? 😕 myslíš toho sladkého pečeného alebo baranie mäso? 😉

laurinkadanielka
3. apr 2010

s klobaskou vajičko tam je je to take slane baranie mesko tam nie je 🙂

linka
3. apr 2010

aha,no vidíš,ja také nepoznám 😉

luciankasebastianko
autor
3. apr 2010

ahojte zajtra ideme aj my do bojníc 😀 dada sa stretneme hadam 😝 dnes sme sa cely den sme čakali ked ocko skončí v práci že niekam pojdeme a prišiel len pred chvílou ☹ 😒 😔 no aspon zýajtra si nás užije 😀

linka
3. apr 2010

aj ja chcem ísť na výlet do Bojníc ☹

luciankasebastianko
autor
3. apr 2010

čakáme ťa, zajtra o 11 pri hlavnej bráne 😀

linka
4. apr 2010

už som tam 😝

luciankasebastianko
autor
4. apr 2010

ahojte my sme už doma bolo super dada som vás nevidela 😅 dala som foto na internet 😀

linka
4. apr 2010

no vitaj 😀 pekné fotky a aj dobré počasie vyšlo a v zámku ste neboli? 🙂

laurinkadanielka
4. apr 2010

no bolo tam ludi vela 🙂

luciankasebastianko
autor
4. apr 2010

Luci neboli sme to b y sme nezvládli už 😅 dada a kedy ste boli ? my od 10.30 do 14.30 😉

laurinkadanielka
4. apr 2010

no my od 13.00 do 15.30 😉

laurinkadanielka
5. apr 2010

ahojte no bol u nas oblievat aj Sebastianko s tatinom 🙂 no ale viac ho zaujmali hračky ani odfotit sa nedali tu pobehovali drobci naši 😉

linka
5. apr 2010

ahojte,ako ste dopadli?boli ste mokré? ja hej,od synovca a bratranca,sto krát som im vravela-nie na hlavu a just na ňu 😀 😠 ,ale nech majú radosť aspoň raz v roku nie 🙂
a Sebastianko s vodou oblieval či len s voňavkou? 😉

laurinkadanielka
5. apr 2010

no sebastianko mal korbač ale ako vošiel do vnutra zbadal na chodbe laurikin kočik korbač zahodil a šup kočikovat 🙂 a vonavku neviem či mal lebo sa hned nahanali hrali a prišli dalši kupači no bol to zhon ani som nestihla luckinho mužika pohostit to ma mrzi ☹ lucka poslala mojmu mužikovi grilašky on ich strašne lubi ale maly dostal odmenu 😉 a hned hovori tatovi odbalit lebo mu vajičko zobral 😉

laurinkadanielka
5. apr 2010

a zabudla som napisat Sebastianko bol strašne zlatučky aj uška zajačie boli super 🙂 🙂

linka
5. apr 2010

Dadi zabudla som,pekné fotky z Bojníc,malá je zlatučká papuľka a až teraz som si všimla,že sa nenormálne podobáš na moju kolegyňu 😀 😉

linka
6. apr 2010

ahojte,tak a máme po sviatkoch a znova do práce 😒 nechce sa mi 🙄

laurinkadanielka
6. apr 2010
laurinkadanielka
6. apr 2010

ahojte no trochu si si odychla od prace a zase budeš pracovať u nas je dnes zima a srašne fuka ale poobede pojdeme von hadam aj lucka pride s malym ked sa tu ani neukaže nenapiše ako dopadla oblievačka 😉 ale uživali si tatina ked mal volno 🙂

luciankasebastianko
autor
6. apr 2010

ahojte sviatky sú fuč 😢 a zýnova tvrdá realita a najblišie bude tata snami asi až na dovolenke 😝 😀 pridla som fotočky sebaastianko a laurika + vyslužka 😀

laurinkadanielka
6. apr 2010

no pekna vysluška 🙂 a čože sa vam tato stratil

luciankasebastianko
autor
6. apr 2010

nie nesratil, ale ešete pracuje a už to nebude také ked bol doma stále 😔

linka
7. apr 2010

čaute,Luci bohatá výslužka 😀
aj u nás včera fúkal silný vietor,som sa pred odchodom do práce zabavila s vlasmi a vietor mi to zničil 😠
Luci muž ide niekde inde pracovať? 😕

laurinkadanielka
7. apr 2010

ahojte luci lubo ti pošle tie fotky cez skype len musiš to mat zapate ale ved ty to určite ovladaš 🙂 mala už buva zaspala pri rozpravke dufam že sa nezobudi 😉 dnes sa vyblaznili na ihrisku 🙂

luciankasebastianko
autor
7. apr 2010

ahojte luci nie nejde preč ale má tolko práce, že to ako keby tu ani nebyval 😝 len sa vyspí a naje 😀

luciankasebastianko
autor
7. apr 2010

no kde su tie fotečky ? ja som , ešte cez skype fotky neposielala to sa dá ? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre