• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte kde ste nikto nepiše :unamused:
16. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz
lucka už si kočka vlasky zafarbene :wink: my sme boli borčanoch trochu som si odychla mala behala aj po vonku prišla ako čert špinava :wink: zajtra až bude pekne stretneme sa na ihrisku a druha lucka sa ma ako čo ma noveho zase nam nepiše :frowning2:
16. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz
autor
daduš nejdeš na naše stretko jedna baba ma horého toho malého su v nemocnici :pensive: písala toto : Dobry vecer pisem opat v mene eweny - kedze mi nejdeme na ten pobyt vyskytol sa mensi problem a to že im musime doplatit dalsich 25€ ci 27€, co nieje ziaden problem ale su tu teraz dve moznosti :

1. bud pojde niekto za nás ,kto nemal v plane tam ist z vás baby, s tym ze si doplati uz len zvysnych 27€ a prvu splatku
ma od nas ako darcek
2. alebo si mi presunieme termín na niekedy v auguste, co je tiez mozne ako mi potvrdili po telefonate do penzionu
ale sa ni nich vykasleme a doplatime im zvysne peniaze

16. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz
ahojte,áno Dadi mám poobednú,ako sa máte? ja no celkom,ale mohlo by byť aj lepšie,ale šak :sunglasses:
17. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz
ahojte my dobre so svokrou mam pokoj nekomunikujeme a tak je to dobre :wink: občas mužik ma vytača ale už som si zvykla aj mala je neaka mrchava
17. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz
tak lucke a celej jej rodinke prajeme pekny vylet a hlavne nech mate pekne počasie :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:48  • Odpovedz
autor
ahojte a dakujeme :grinning: to počasie asi nič moc ale neva :sunglasses:
17. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz
@linka ahojte čo si dnes porabala jadokopi nič dnes sa mužik s malou hraju sa a teraz išli niekde sa povoziť na aute mam trošku klud :slight_smile: lucka bola na vylete stretla sa s kamoškami s konika luci napiš ako bolo :wink: včera bolo u nas ku dnu otcov posedenie pri gulaši hral sa fotbal bola som sa aj ja pozreť mala sa tam vyšantila :wink: ale predtym sme sa s mužikom ešte pohadali :unamused: on je strašny len ma furt buzeruje už ma to nebavi :angry:
20. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz
autor
ahojte už sme doma dala som aj fotky na fb bolo uplne fantasticky :wink: tak dlho si píšeme a teraz som ich videla a šete aj tolko detičiek malému sa velmi poačilo boli sme sa aj okúpať na podhajskej v penzione boli velmi mili no slovom suuuppeerr :grinning:
20. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz
ahojte luci tak vam bolo super vidieť to aj na fotkach :slight_smile: a tolko detičiek pokope a mamičiek oteckov no super :slight_smile: a druha lucka nam zase nepiše luci ozvi sa čo maš noveho a či sa chystate niekde na dovolenku
21. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz
ahojte,nové nemám nič,len účes a farbu vlasov :wink: na dovolenku sa zatiaľ nechystáme nikam,lebo muž má nariadenú dovolenku,keď mne bude zrovna končiť celozávodná,takže bude aj on aj ja sám-a :confounded: čo už,ale možno sa to ešte zmení :fearful:
Dadi muž ťa furt buzeruje? nepríjemné,mňa pre zmenu kontroluje,je to na hlavu :unamused: :rolling_eyes:
21. jún 2010 o 18:24  • Odpovedz
autor
ahojte baby ,luci a nedá sa ti predlžiť aspon na pár dni dovolenka a muž že by začal dovolenkovať aspon o pár dni skor ?
21. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz
autor
inak aj mna ten moj občas tak neserie, že by som sa po stene škriabala z nervou :angry:
21. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz
ahojte luci tatik nam doma urobil prednašku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ja si s toho nič nerobim že či sme sa valali po krikoch ja že ano :grinning: :grinning: čo už s nim :slight_smile: :slight_smile: druha lucka ma zajtra narodky zajtra jej zagratulujeme :slight_smile:
23. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz
ahojte,Dadi a čože ste v tých kríkoch hľadali? :grinning:

@luciankasebastianko nedá zatiaľ,kopec ľudí má naďalej voľno,aj po dovolenke :unamused: no uvidíme ešte
23. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz
ale trošku sa so sebastiankom pobili
23. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz
zajtra rano pojdeme doktorke laura ma niečo v uchu dnes som jej tam pozrela aj jej to divne zapacha neviem čo to može byt
23. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz
autor
Ahojte :grinning: @laurinkadanielka no viem si to predstaviť :sweat_smile: malému su nechty až po bruška ostrihala to je decko :angry: neviem prečo ke taky mrchoš najskor ju stíska moja moja a potom ..... :pensive:
@linka škoda spoločná dovelanka by vám pomohla
23. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz
@linka všetko len to naj ti prajem k narodeninam :slight_smile:dnes sme boli u doktorky tak tam mala krvavu zrazeninu vybrali a už je dobre 3 hodiny sme tam čakali no hruza deti tam nemali prednost
24. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz
@laurinkadanielka dakujem pekne :slight_smile:
24. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka všetko najlepšie, nech si zdravá ,krásna a nech ta chlap poslucha :wink:
@laurinkadanielka dada a to sa jej tam ako stalo ? :confused:
24. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz
no pichla si do uška tou paličkou čo sa čistia uška a tak som davala pozor ešte minuli tyžden si to urobila tatik ma dobre zvozil vždy som len ja najhoršia :unamused:
24. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz
autor
Noooo neviem čo by tatík hovoril ,keby má také čertisko ako je Sebastian :unamused:
24. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz
ahojte lucka aj robiš oslavu na narodky aj tortičku si neaku pečieš? :slight_smile:
25. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz
ahojte,v nedelu robim oslavu a tortu mam na plane,ale neviem ci ju mam spravit,uvidim zajtra ako s ami bude chciet :wink:
25. jún 2010 o 19:37  • Odpovedz
autor
ahojte lucka júúúúúj len sprav tortu prídem na kusok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz
aj ja pridem :wink:
25. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz
ahojte,tak ju teda spravim a cakam vas :grinning: ale nie naozaj by sme sa uz mohli niekedy stretnut co vy na to ? :slight_smile:
26. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz
@linka aj ja som už nato myslela musim to prebrať s luckou šoferak ma tak by to nemal byť problem ked budeš mať dovolenku vtedy by sme to mohli naplanovať :slight_smile: my dnes grilujeme a na večer sa chceme isť pozreť do vedlajšej dediny su tam kolotoče a hasiske sutaže gulašik aj zabava :wink:
26. jún 2010 o 12:58  • Odpovedz
autor
ahojte čo sa to tu pečie ? stretko ? no ja vodičak mám ale najdalej som bola tuším raz v Nitre s mužom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz z drobcom už mám problém prejsť aj do BN (14km) :unamused: Luci budeš musieť prísť ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.