• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
@luciankasebastianko tak to asi tazko pridem ja,takze sa nestretneme asi tak skoro :confounded:
28. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka gratulujem k snž :wink: dnes sme boli s dankou a preberali sme to stretko no ja si netrufam tak daleko :sweat_smile:
28. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz
ahojte :dizzy_face:

@luciankasebastianko ďakujem,snáď to už príde :slight_smile: a mám supr správu,budúci týždeň ideme na dovolenkuuuuuuuuuuu do Prahyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tešíííííííííííííííííímmmmm :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz
@linka ahojte to je super :slight_smile: :slight_smile: tešime sa s tebou sa odreagueš od prace a starosti
29. jún 2010 o 17:59  • Odpovedz
autor
ahojte kočky @linka to je super určite vás to pekne spojí odychnete si zrelaxujete :wink: napadlo ma ˝ mnejte se hesky˝
:dizzy_face:
kupili sme motorku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7866827&tab=1 dada zajtra nám musí isť asi naproti ked nepojdeme, lebo maly všetky kanále pobehá dnes sme išli spať s plačom, tušim ho chcel aj dopostele zobrať :grinning:
29. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz
ahojte
@linka a na kolko dni idete do Prahy?no dnes sa aj laura povozila na sebastiankovom traktoriku parada :slight_smile: :slight_smile: a ešte sa my dnes podaril super gulašik varila som ho prvy krat :grinning: uvydime čo povie tatik :wink: tak pekny slnečny dnik prajem :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz
@laurinkadanielka ideme na 4 dni,dúfam,že aj počasie vyjde a aj mrcha skončí dovtedy :grinning:
@luciankasebastianko ďakujem,no dúfam.že sa tam nebudeme hádať na blbostiach :sweat_smile:
1. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz
@luciankasebastianko motorka je podarená,určite sa na nej vyšantia obaja :dizzy_face:
1. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz
@linka pekne počasie hlasia aj na buduci tyžden tak vam vyjde počasie tak treba na vyletiku popracovať na babetku zmena prostredia budem držať silno palčeky nech vam to vyjde :slight_smile: no traktorik ma paradny len je o to bitka :wink:
1. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz
autor
Ahojte @linka poriadne si to užite a nehladte na maličkosti a malichernosti žiadne hádky !!!! len sex a kulturne pamiatky su povolené :grinning:
@laurinkadanielka tak som to stihla aj poskladať aj postierať pokial nebola tma :grinning: ale zajtra to zasa ociká :sweat_smile:
1. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz
ahojte :wink: dnes mám voľno,pôjdem si ešte nejaké veci na seba kúpiť,sukňu by som chcela,tak som zvedavá či ju kúpim :sweat_smile: aj poprať mi treba,pekne to všetko rýchlo vyschne,lebo je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@laurinkadanielka
@luciankasebastianko pracovať máme na pláne,tak uvidíme :grinning:
2. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz
ahojte ja som si dnes kupila plavky no hruza namna kupiť všetko male :unamused: mam velke kozy :grinning: :grinning: ale kupila som tak možme isť na kupko možno zajtra alebo nedelu :slight_smile:
2. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz
@laurinkadanielka aké si si kúpila? myslím farbu :slight_smile: ja som si kúpila sukňu takú béžovú s vyšívanými kvetmi,krásna,len nemám k nej tričko :grinning: :unamused:
2. júl 2010 o 19:38  • Odpovedz
autor
aahojte :slight_smile:
@laurinkadanielka no konečne som sa bála žej aj leto skončí pokial si plavky kupišm :grinning: :grinning: :grinning:
@linka a prečo si si hned nevybrala aj tričko čo si knej oblečieš ? :confused:
2. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz
@linka červeno biele :slight_smile:
3. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz
ahojte :wink:

@luciankasebastianko lebo som si myslela,že tie čo mám doma,tak mi k nej pôjdú,ale prd,ani jedno :angry: ,pôjdem ešte pozrieť niekam :wink:
3. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz
ahojte
@linka prajeme krasny vylet a užite si to :slight_smile: my sme včera boli na vylete v Trenčianskych tepliciach mala sa tam vyblaznila a ešte potom v jednej dedine boli oslavy tak sa tam naskakala v skakacom hrade :grinning:
4. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
@laurinkadanielka dakujeme,dufam,ze bude fajn a ze nebude prsat,ze aj niekde pochodime a tak :wink: super,ze chodite po vyletoch,konecne je krasne pocasie ako sa patri cez leto :slight_smile:
4. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz
a co ste dnes varili? ja len taku rychlovku,kurca,zemiaky a uhorkovy salat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a piekla som ribezlovy kolac s posypkou :slight_smile:
4. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz
my kuracie rezne zeleninovu polievku a tiež uhorkovy šalat chceli sme sa isť okupať ale dostala som mrchu :angry:
4. júl 2010 o 15:48  • Odpovedz
@laurinkadanielka ta mrcha je ale poriadna otrava,mne uz pomaly konci,chvalabohu :rolling_eyes: :wink:
4. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz
a Lucka sa nam kde tula ? :confused:
4. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz
autor
Ahojte
@linka šťastnu cestu prajem a doneste si pekny suvenír :wink: :grinning:
my sme dne s boli na Duchonke trocha na lodky malému sa pačilo len som čakala kedy vyskočí z lode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bola tam aj trampolina tak sa vyskakal aj vyšmýkal zakončili sme den vybornou zmrzkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
4. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz
@luciankasebastianko dakujeme a donesieme :grinning:
na narodky som si piekla tortu,tak pridavam foto :wink:
4. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz
4. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz
autor
jéééééééééééééj a mnááááááááááááámmm ten motylik sa dal aj zjesť ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2010 o 22:16  • Odpovedz
@luciankasebastianko jasné,bola to jedlá oplátka 3D :wink:
4. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz
4. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz
už nie je :grinning:
4. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz
@linka pekna tortička :slight_smile:
5. júl 2010 o 08:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.