Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
28. jún 2010

@luciankasebastianko tak to asi tazko pridem ja,takze sa nestretneme asi tak skoro 😖

luciankasebastianko
autor
28. jún 2010

ahojte
@linka gratulujem k snž 😉 dnes sme boli s dankou a preberali sme to stretko no ja si netrufam tak daleko 😅

linka
29. jún 2010

ahojte 😵

@luciankasebastianko ďakujem,snáď to už príde 🙂 a mám supr správu,budúci týždeň ideme na dovolenkuuuuuuuuuuu do Prahyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tešíííííííííííííííííímmmmm 😵 😵

laurinkadanielka
29. jún 2010

@linka ahojte to je super 🙂 🙂 tešime sa s tebou sa odreagueš od prace a starosti

luciankasebastianko
autor
29. jún 2010

ahojte kočky @linka to je super určite vás to pekne spojí odychnete si zrelaxujete 😉 napadlo ma ˝ mnejte se hesky˝
😵
kupili sme motorku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7866827&tab=1 dada zajtra nám musí isť asi naproti ked nepojdeme, lebo maly všetky kanále pobehá dnes sme išli spať s plačom, tušim ho chcel aj dopostele zobrať 😀

laurinkadanielka
30. jún 2010

ahojte
@linka a na kolko dni idete do Prahy?no dnes sa aj laura povozila na sebastiankovom traktoriku parada 🙂 🙂 a ešte sa my dnes podaril super gulašik varila som ho prvy krat 😀 uvydime čo povie tatik 😉 tak pekny slnečny dnik prajem 🙂 🙂

linka
1. júl 2010

@laurinkadanielka ideme na 4 dni,dúfam,že aj počasie vyjde a aj mrcha skončí dovtedy 😀
@luciankasebastianko ďakujem,no dúfam.že sa tam nebudeme hádať na blbostiach 😅

linka
1. júl 2010

@luciankasebastianko motorka je podarená,určite sa na nej vyšantia obaja 😵

laurinkadanielka
1. júl 2010

@linka pekne počasie hlasia aj na buduci tyžden tak vam vyjde počasie tak treba na vyletiku popracovať na babetku zmena prostredia budem držať silno palčeky nech vam to vyjde 🙂 no traktorik ma paradny len je o to bitka 😉

luciankasebastianko
autor
1. júl 2010

Ahojte @linka poriadne si to užite a nehladte na maličkosti a malichernosti žiadne hádky !!!! len sex a kulturne pamiatky su povolené 😀
@laurinkadanielka tak som to stihla aj poskladať aj postierať pokial nebola tma 😀 ale zajtra to zasa ociká 😅

linka
2. júl 2010

ahojte 😉 dnes mám voľno,pôjdem si ešte nejaké veci na seba kúpiť,sukňu by som chcela,tak som zvedavá či ju kúpim 😅 aj poprať mi treba,pekne to všetko rýchlo vyschne,lebo je hic 😝
@laurinkadanielka
@luciankasebastianko pracovať máme na pláne,tak uvidíme 😀

laurinkadanielka
2. júl 2010

ahojte ja som si dnes kupila plavky no hruza namna kupiť všetko male 😒 mam velke kozy 😀 😀 ale kupila som tak možme isť na kupko možno zajtra alebo nedelu 🙂

linka
2. júl 2010

@laurinkadanielka aké si si kúpila? myslím farbu 🙂 ja som si kúpila sukňu takú béžovú s vyšívanými kvetmi,krásna,len nemám k nej tričko 😀 😒

luciankasebastianko
autor
2. júl 2010

aahojte 🙂
@laurinkadanielka no konečne som sa bála žej aj leto skončí pokial si plavky kupišm 😀 😀 😀
@linka a prečo si si hned nevybrala aj tričko čo si knej oblečieš ? 😕

laurinkadanielka
3. júl 2010

@linka červeno biele 🙂

linka
3. júl 2010

ahojte 😉

@luciankasebastianko lebo som si myslela,že tie čo mám doma,tak mi k nej pôjdú,ale prd,ani jedno 😠 ,pôjdem ešte pozrieť niekam 😉

laurinkadanielka
4. júl 2010

ahojte
@linka prajeme krasny vylet a užite si to 🙂 my sme včera boli na vylete v Trenčianskych tepliciach mala sa tam vyblaznila a ešte potom v jednej dedine boli oslavy tak sa tam naskakala v skakacom hrade 😀

linka
4. júl 2010

ahojte 🙂
@laurinkadanielka dakujeme,dufam,ze bude fajn a ze nebude prsat,ze aj niekde pochodime a tak 😉 super,ze chodite po vyletoch,konecne je krasne pocasie ako sa patri cez leto 🙂

linka
4. júl 2010

a co ste dnes varili? ja len taku rychlovku,kurca,zemiaky a uhorkovy salat 😝 a piekla som ribezlovy kolac s posypkou 🙂

laurinkadanielka
4. júl 2010

my kuracie rezne zeleninovu polievku a tiež uhorkovy šalat chceli sme sa isť okupať ale dostala som mrchu 😠

linka
4. júl 2010

@laurinkadanielka ta mrcha je ale poriadna otrava,mne uz pomaly konci,chvalabohu 🙄 😉

linka
4. júl 2010

a Lucka sa nam kde tula ? 😕

luciankasebastianko
autor
4. júl 2010

Ahojte
@linka šťastnu cestu prajem a doneste si pekny suvenír 😉 😀
my sme dne s boli na Duchonke trocha na lodky malému sa pačilo len som čakala kedy vyskočí z lode 😝
bola tam aj trampolina tak sa vyskakal aj vyšmýkal zakončili sme den vybornou zmrzkou 😝 😵

linka
4. júl 2010

@luciankasebastianko dakujeme a donesieme 😀
na narodky som si piekla tortu,tak pridavam foto 😉

linka
4. júl 2010
luciankasebastianko
autor
4. júl 2010

jéééééééééééééj a mnááááááááááááámmm ten motylik sa dal aj zjesť ? 😝

linka
4. júl 2010

@luciankasebastianko jasné,bola to jedlá oplátka 3D 😉

luciankasebastianko
autor
4. júl 2010

mnam, 😝 😀

linka
4. júl 2010

už nie je 😀

laurinkadanielka
5. júl 2010

@linka pekna tortička 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre