• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte,tak mrcha ešte stále nikde,večer som málinko špinila,ale zatial je to preč,tak uvidíme čo bude :wink:
@luciankasebastianko teším sa na fotky :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:44  • Odpovedz
@linka dnes ti v robote nebude horuco u nas strašne prši prave som dorobila palacinky no a budeme s malou pozerať rozpravky ked prši :wink:
24. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz
@laurinkadanielka zato u nás je dnes hic,ale na zajtra hlásia dážď :wink: tak aspoň sa bude lepšie dýchať :sunglasses:
24. aug 2010 o 11:14  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka držíme aplce nech nepríde mne na podiv prišla ešte včera :grinning:
@laurinkadanielka tak si užite pekny den zajtra v borčanoch :wink:
24. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz
@luciankasebastianko ďakujem,ale zasa špiním,tak to asi nevyšlo,no nevadí :wink:
25. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz
v septembri začíname boj :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz
čo budete dnes robiť? :wink:
25. aug 2010 o 11:05  • Odpovedz
@linka ja som u našich tak trochu si odychnem
25. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka :wink:
@laurinkadanielka zajtra neprídeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem pozrieť malu Sašku do BA berieme aj malého :grinning:
25. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko a zajtra zas my nebudeme doma ideme na zemiakovu brigadu k našim :grinning:
26. aug 2010 o 17:23  • Odpovedz
autor
ahojte :wink: vylet dopadol o.k. malá je užasná :slight_smile: maly bol neposlušny tak sme sa po 2 hodkách račej zbalili :sweat_smile: stále kričal ,driapal sa malej do postielky atd :unamused: :angry: ale cestu zvládeol vyborne :sunglasses:
26. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz
autor
ahojte čo porabate ? :grinning:
27. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz
ahojte nič neporabame vonku prši tak pozerame tv hry :grinning: dnes som bola u kaderničky dala som si medenu s melirom nech trochu vyzeram lepšie na tej svadbe neako sa my nechce isť ale laura sa vytešuje :grinning: ale dostali sme kašel od svokry ide ma poraziť :angry:
28. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka určite si kočka :wink:
@luciankasebastianko my sme pozerali film na dvd,lebo u nás tiež prší :unamused:
zajtra ideme na oslavu,svokra mala narodky,kúpila som jej obrusy,kozmetický balíček,bonboniéru a kyticu :grinning: pozvala nás na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz
@laurinkadanielka na akú svadbu idete? nejak som nepostrehla :confused:
nás čakajú budúci rok dve svadby,mužov brat a moja kolegyňka , moja "30-tka",naša Miška bude mať prijímanie a ked som na niečo zabudla,tak potom dopíšem,lebo teraz ma rýchlo nenapadá :slight_smile:
28. aug 2010 o 17:42  • Odpovedz
autor
ahojte my sme dnes boli v TN mužik mi kupil zahradny nábytok potom odfotím :sunglasses: a chceli sme kupiť aj malému trampolinu ale musíme ju objednať :unamused: a príde asi koncom tyždna :wink:
@linka zabudla si na krštiny :grinning: na rok už určite budúúúúúúúúúúú :wink:
28. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz
@linka bratrancovi na oravu ideme už vo štvrtok :wink: včera sme boli u nas na vatre laura sa vyblaznila s detmi aj so sebastiankom :grinning: :grinning: už varim polievku a činu dnes rychle varenie pooobede ideme zaviesť segru do trenčina
29. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz
autor
ahojte :wink: dnes sme papkali obedík hovädziu polievku + mäsko na hríboch + bublanina s jahodami na terase super pocit som potom tužila už 2 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice sa nabehám pokial všetko vynesiem a spracem ,ale aj tak super :dizzy_face:
29. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko pekne aj mne sa take pači prideme otestovať :grinning: :grinning: maly ako pekne pozuje :slight_smile:
30. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
@luciankasebastianko paráda,aj ja túžim po záhradnom nábytku a hlavne ten super relax potom :dizzy_face:
30. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz
ahojte bola som s malou u doktorky ma ten kašel hrozny dala nam sirup dufam že do štvrtku budeme fit mne už prechadza kašel veru taky relax to je super odychovat na terase :slight_smile:
30. aug 2010 o 11:05  • Odpovedz
@laurinkadanielka skoré uzdravenie obom prajem :slight_smile:
dnes je vonku hnusne,u nás prší a riadne sa ochladilo,zapla som kúrenie aspoň na chvílu,lebo zamrznem :sweat_smile:
30. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz
bola som si kupiť suknu čiernu ta sa my hodi k bluzke konečne som spokojna budem vyzerať trochu lepšie :grinning: :grinning: ale musim si hu trošku skratiť :wink: no počasie je oničom ale už od štvrtka ma byť teplo :slight_smile:
30. aug 2010 o 16:27  • Odpovedz
autor
ahojte :wink: pridite na kavu ked bude pekne budeme reklaxovať všetky na trase :grinning: ta zima je strašná ja chcem letooo malému som objednala na narodeniny trampolinu a neviem či si ešte zaskáče :unamused:
@laurinkadanielka skoré uzravenie a zajtra prídeš na nechty ? okolo 9.00 prídem aj s malym nech sa pohrajú :sweat_smile:
@linka teraz majú super akcie na zahr. nabytok :sunglasses: koniec sezony :wink:
30. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz
@luciankasebastianko nie nepridem na nechty
30. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz
30. aug 2010 o 21:32  • Odpovedz
31. aug 2010 o 08:49  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
@luciankasebastianko ty robíš nechty? :confused: :wink:
včera sme volali kúrenára,trebalo nám urobiť prehliadku kotla no a pri kontrole zistil,že nám odišla nejaká nádržka či čo to je,tak sme si zarobili :angry: a inak normálne ide,nechápem :confounded: teraz čakať,kedy to príde spraviť
31. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz
ahojte no ochorel nam aj tatik :frowning2: laure je už lepšie aj mne lucka nerobi nechty ale jej švagrina :slight_smile:
@linka aku smenu maš zajtra mate volno tak si odychneš
31. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz
@laurinkadanielka ja mám od včera voľno,plány máme splnené,tak som vzala dovolenku,až vo štvrtok idem ráno :slight_smile:
31. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.