• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
ahojte to je počasie už nám vyhráva s malym išli sme von aj do dažda aspon na chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takto sme sa zmalovali len tak aspon hodku sme zabili :grinning: lebo bol jak čert :angry:
@laurinkadanielka malá je už fit ? a tatinkovi skoré uzdravenie :wink:
31. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz
@luciankasebastianko no fešak je :grinning: no je už fit robime tatikovi sestričku a zajtra ideme do borčian nech to tatik vyleži laura ponom skače no hruza
31. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka nech spraví tatík sestričku račej Laurike :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz
@luciankasebastianko no pekne sa zabávate,malý je bohovský :grinning:
1. sep 2010 o 11:51  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka dakujem ako dovolenkuješ ? :sunglasses:
ja si už idem vlasy vytrhať nech je znova pekne a možeme sa hrať vonku cely den :unamused: lebo toto je už vela aj na vola :zipper_mouth:
1. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz
ahojte tak ja už balim o jednej vyražame potom sa vam ozvem :slight_smile: tak pekne vikendujte budem na vas myslieť pa :wink:
2. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz
@laurinkadanielka šťastnú cestu a príjemnú zábavu prajem :dizzy_face:
@luciankasebastianko dnes je pekne,boli ste vonku? :wink:
2. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz
@luciankasebastianko už nedovolenkujem,ale makám :grinning:
2. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka dobrú zabavu sa vytancujte :grinning: ale nie moc sa šetrite, lebo o tyžden u nás na Lehote vas čakame :grinning: ( bude hodová zabava ) :grinning:
@linka moje zlatko :unamused: tak už pracuješ :unamused: ale už len zajtra :sunglasses: nám sa to tiež kráti a pojdeme makať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz
@luciankasebastianko aj my prideme na zabavu :grinning: ,môžem len snívať :frowning2: sprostá dialka :unamused:
2. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz
2. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz
autor
to by bola žurkaaaaaaaaaaa :astonished: :grinning:
2. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz
@luciankasebastianko no na zabavu určite nepojdeme mužika tam nedostanem len sa prežierame tu je jedenia :grinning: :grinning: mesiac nebudem jest :grinning: :grinning:
3. sep 2010 o 20:29  • Odpovedz
autor
ahojte júúúúúúúúú :grinning: laurinka a danielka :slight_smile: baby si trsajúúúúú :wink: a čo my luci ?
4. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz
Ahojte
@luciankasebastianko my nič :grinning: včera sme robili s mužom lečoooo,vyšlo nám 18 fliaš :grinning: to bude mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Dadka určite oddychuje,lebo tancovala do rána :grinning:
5. sep 2010 o 17:10  • Odpovedz
autor
ahojte včera som sa bláznila s malym cely večer :grinning: tak som PC nezapínala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes mala prísť trampolina už my aj volali z ten expres že to dovezu ale som preobjednala novinku za uvádzaciu cenu a červenú :grinning: tak dufam ,že do konca tyždna bude :sunglasses: pojdeme preto do TN
6. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz
autor
@linka lečo my moc nejeme :confused: ale vaše by som okoštovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@laurinkadanielka ako mala nevesta ? :grinning: prídete dnes ?
6. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz
ahojte bolo super sme sa vytancovali ja už ku koncu bosa :grinning: :grinning: laura vydržala do pol dvanastej potom sme išli buvať nevesta bola nadherna potom hodim foto len sa nam stal taky trapas hned na začiatku laurinke sa rozdvojil zips na šatkach a nešlo to niako zapnuť tak sme jej to museli zašiť ručne no dnes sme doma musim prať :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz
a ešte som zabudla napisať mužik sa tak vytancoval ako naposledy na našej svadbe :grinning: a ešte potom večer sa my zavšetko ospravedlnoval že aby som mu to prepačila ked byva taky nervozny že sa polepši a ešte my hovoril ako nas lubi no zlaty bol :slight_smile:
6. sep 2010 o 10:08  • Odpovedz
autor
ahojte už máme:hearts::hearts: 2 ročky :grinning: :hearts::hearts: idem makať na krtkovéj torte :grinning:
7. sep 2010 o 08:14  • Odpovedz
@luciankasebastianko všetko len to naj naj naj prajeme Sebastiankovi k narodeninam a nech maminu tatina poslucha :wink:
7. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz
a ešte som zabudla Laura posiela velku pusinku Sebastiankovi :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz
Aj ja sa pripájam a prajem Sebkovi hlavne vela zdravíčka,šťastíčka,lásky má určite dosť a aby počúval maminku a ocinka :dizzy_face:
7. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz
@luciankasebastianko a to vy preto ste objednavali trampolinu,lebo maly ma 2 rocky :dizzy_face: no vidis ako to letiiiiiiii :grinning:
7. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz
autor
dakujeme
@linka luci a nemala si náhodou včera vyročie svadby nemaš už album tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz
@luciankasebastianko az zajtra moja,uz chystam romantis veceru na zajtra,no zatial len vymyslam co pripravit,sampanske sa chladi uz :grinning: to bude oslava jak sa patri :dizzy_face:
8. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz
@linka šampanske jahody dala by som si :grinning: tak to pekne oslavte :slight_smile:
8. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz
@laurinkadanielka no to dufam,ze pekne oslavime :slight_smile:
@luciankasebastianko co dostal maly k narodeninkam? :wink:
8. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz
@linka aj my sme včera boli sebastiankovi zagratulovať lucka urobila vybornu tortu :slight_smile: :slight_smile: my sme mu kupili slipi ponožky a sladkosti :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz
autor
ahojte maly teplotuje ani neviem z čoho 39 :frowning2: má a mna bolí hlava :pensive:
8. sep 2010 o 20:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.