Nielen pre Lucky. Pokecajte!

Tak tu môžeme pokecať 😃
luciankasebastiankoautor
31. aug 2010
ahojte to je počasie už nám vyhráva s malym išli sme von aj do dažda aspon na chvílu :-p a takto sme sa zmalovali len tak aspon hodku sme zabili 😃 lebo bol jak čert ]-(
@laurinkadanielka malá je už fit ? a tatinkovi skoré uzdravenie 😉
laurinkadanielka
31. aug 2010
@luciankasebastianko no fešak je 😃 no je už fit robime tatikovi sestričku a zajtra ideme do borčian nech to tatik vyleži laura ponom skače no hruza
luciankasebastiankoautor
31. aug 2010
@laurinkadanielka nech spraví tatík sestričku račej Laurike 😃 😃 😃
linka
1. sep 2010
@luciankasebastianko no pekne sa zabávate,malý je bohovský 😃
luciankasebastiankoautor
1. sep 2010
ahojte
@linka dakujem ako dovolenkuješ ? 😎
ja si už idem vlasy vytrhať nech je znova pekne a možeme sa hrať vonku cely den :-| lebo toto je už vela aj na vola :-x
laurinkadanielka
2. sep 2010
ahojte tak ja už balim o jednej vyražame potom sa vam ozvem 🙂 tak pekne vikendujte budem na vas myslieť pa 😉
linka
2. sep 2010
@laurinkadanielka šťastnú cestu a príjemnú zábavu prajem x-)
@luciankasebastianko dnes je pekne,boli ste vonku? 😉
linka
2. sep 2010
@luciankasebastianko už nedovolenkujem,ale makám 😃
luciankasebastiankoautor
2. sep 2010
ahojte
@laurinkadanielka dobrú zabavu sa vytancujte 😃 ale nie moc sa šetrite, lebo o tyžden u nás na Lehote vas čakame 😃 ( bude hodová zabava ) 😃
@linka moje zlatko :-| tak už pracuješ :-| ale už len zajtra 😎 nám sa to tiež kráti a pojdeme makať :-p
linka
2. sep 2010
@luciankasebastianko aj my prideme na zabavu 😃 ,môžem len snívať 😞 sprostá dialka :-|
luciankasebastiankoautor
2. sep 2010
@linka |-| 😞 :-| 😢 :-S 😞
luciankasebastiankoautor
2. sep 2010
to by bola žurkaaaaaaaaaaa :-o 😃
laurinkadanielka
3. sep 2010
@luciankasebastianko no na zabavu určite nepojdeme mužika tam nedostanem len sa prežierame tu je jedenia 😃 😃 mesiac nebudem jest 😃 😃
luciankasebastiankoautor
4. sep 2010
ahojte júúúúúúúúú 😃 laurinka a danielka 🙂 baby si trsajúúúúú 😉 a čo my luci ?
linka
5. sep 2010
Ahojte
@luciankasebastianko my nič 😃 včera sme robili s mužom lečoooo,vyšlo nám 18 fliaš 😃 to bude mňamka :-p a Dadka určite oddychuje,lebo tancovala do rána 😃
luciankasebastiankoautor
6. sep 2010
ahojte včera som sa bláznila s malym cely večer 😃 tak som PC nezapínala :-p dnes mala prísť trampolina už my aj volali z ten expres že to dovezu ale som preobjednala novinku za uvádzaciu cenu a červenú 😃 tak dufam ,že do konca tyždna bude 😎 pojdeme preto do TN
luciankasebastiankoautor
6. sep 2010
@linka lečo my moc nejeme =-) ale vaše by som okoštovala :-p
@laurinkadanielka ako mala nevesta ? 😃 prídete dnes ?
laurinkadanielka
6. sep 2010
ahojte bolo super sme sa vytancovali ja už ku koncu bosa 😃 😃 laura vydržala do pol dvanastej potom sme išli buvať nevesta bola nadherna potom hodim foto len sa nam stal taky trapas hned na začiatku laurinke sa rozdvojil zips na šatkach a nešlo to niako zapnuť tak sme jej to museli zašiť ručne no dnes sme doma musim prať 😃 😃
laurinkadanielka
6. sep 2010
a ešte som zabudla napisať mužik sa tak vytancoval ako naposledy na našej svadbe 😃 a ešte potom večer sa my zavšetko ospravedlnoval že aby som mu to prepačila ked byva taky nervozny že sa polepši a ešte my hovoril ako nas lubi no zlaty bol 🙂
luciankasebastiankoautor
7. sep 2010
ahojte už máme♥♥ 2 ročky 😃 ♥♥ idem makať na krtkovéj torte 😃
laurinkadanielka
7. sep 2010
@luciankasebastianko všetko len to naj naj naj prajeme Sebastiankovi k narodeninam a nech maminu tatina poslucha 😉
laurinkadanielka
7. sep 2010
a ešte som zabudla Laura posiela velku pusinku Sebastiankovi 🙂 🙂
linka
7. sep 2010
Aj ja sa pripájam a prajem Sebkovi hlavne vela zdravíčka,šťastíčka,lásky má určite dosť a aby počúval maminku a ocinka x-)
linka
7. sep 2010
@luciankasebastianko a to vy preto ste objednavali trampolinu,lebo maly ma 2 rocky x-) no vidis ako to letiiiiiiii 😃
luciankasebastiankoautor
7. sep 2010
dakujeme
@linka luci a nemala si náhodou včera vyročie svadby nemaš už album tak neviem :-p
linka
8. sep 2010
@luciankasebastianko az zajtra moja,uz chystam romantis veceru na zajtra,no zatial len vymyslam co pripravit,sampanske sa chladi uz 😃 to bude oslava jak sa patri x-)
laurinkadanielka
8. sep 2010
@linka šampanske jahody dala by som si 😃 tak to pekne oslavte 🙂
linka
8. sep 2010
@laurinkadanielka no to dufam,ze pekne oslavime 🙂
@luciankasebastianko co dostal maly k narodeninkam? 😉
laurinkadanielka
8. sep 2010
@linka aj my sme včera boli sebastiankovi zagratulovať lucka urobila vybornu tortu 🙂 🙂 my sme mu kupili slipi ponožky a sladkosti 😃 😃
luciankasebastiankoautor
8. sep 2010
ahojte maly teplotuje ani neviem z čoho 39 😞 má a mna bolí hlava |-|