• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
@luciankasebastianko Dianka ked ma taketo teploty tak ma vzdy zapaleny krk.
8. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz
@luciankasebastianko :frowning2: to ma mrzi,chudacik,prajem mu,aby teplota rychlo klesala a teba nech ta hlava neboli :zipper_mouth:
8. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz
autor
stále ho kontrolujem , ale neako to neklesá :unamused: čielko má stále horuce nechcem ho budiť ,ale za hodku mu dám další nurofen ,ak to neprejde zajtra k doktorke
@lucyliu77 neviem ani nezakašle ani nepovie ,že ho bolí aj papa pekne aj sa bláznil a behom 2 hodín k.o. ešte pozriem zubky, lebo nám chybajú 4 stoličky posledné :frowning2:
8. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz
@luciankasebastianko pri zubkoch by nemali byt take vysoke horucky.
8. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz
autor
Ahojte maly je už snád O.k. teplota len mierna priznaky choroby žiadne snad bude dobre :wink:
@linka Krásne vyročie prajeme :grinning: a ešte lepšiu oslavu :wink: :grinning:
9. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz
@luciankasebastianko tvojho maleho len tak niečo nepoloži žihadielko jedno :wink: druha lucka nech sa trošku pochvali ako oslavili vyročie :wink:
10. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz
ahojte,no oslávili sme pekne,pripravila som večeru,prestrela stôl,zapálila sviečku a romantika jak šľak :grinning:
10. sep 2010 o 18:21  • Odpovedz
@luciankasebastianko som rada,že malému je lepšie,bobáčik zlatý :dizzy_face:
10. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz
autor
ahojte dnes som bola u doktorky lebo večer som mu ešte odmerala a mal znova 39 :confounded: zobrala, krv a moč popočuvala pozrela do hrdal a povedala že je zdraví ešte počkáme či to nebude v ušku alebo či sa hrdielko nezapali ak teploty neprejdu mám prísť v pondelok :unamused: maly sa absolutne netvári ako choré dieťa len skáče a vymyšla :grinning: zajtra oslava a večer disco :grinning:
10. sep 2010 o 23:03  • Odpovedz
autor
ahojte nahrávam fotočky z osláv :grinning: na fb
12. sep 2010 o 19:44  • Odpovedz
autor
ženy kde ste ? :angry: :grinning:
13. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz
14. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz
ja sa tu večer nedostanem a rano si čitam čo ste popisali ked nič tak ani ja :grinning: :grinning: nepišem :grinning:
14. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz
ja to iste :grinning:
14. sep 2010 o 14:50  • Odpovedz
14. sep 2010 o 14:52  • Odpovedz
bola som v meste v lidli na zateplene gumačky ale mali len velke čisla :angry: take boli pekne ružove a žlte
14. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz
@laurinkadanielka pre malu? :wink: no to je jak narokom,clovek ked chce,tak nie je a ked nechce,tak vsetko je :confounded:
14. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz
@linka to maš pravdu večer pozeral mužik na nete letak a mali byť aj trigovičky pančušky a nebolo ničoho :unamused: ale bola som sa opytať ešte v jednom obchode a ta maju dostať na buduci tyžden hadam ich do zimy zoženiem :wink:
14. sep 2010 o 15:05  • Odpovedz
@laurinkadanielka ako vyzeraju tie trigovicky? :slight_smile:
Lucka ako sa ma maly? :wink:
14. sep 2010 o 23:09  • Odpovedz
@linka take jednoduche jednofarebne mali byť po 5 euro teraz su dosť zlavy na decke veci v tescu v lidli
15. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka tuk, tuk maly je ako rybka aj teploty prešli v piatok a zajtram ideme na 2 ročnú preventívku :grinning: akurát a to mi vie Danka potvrdiť je riadny čertisko :confounded: musím ho skrotiť zakial pojde do školky :sweat_smile:
dnes sme mohli isť na akciu pre deti a mužovi sa nechce a ešte aj pracuje :pensive: , ale počasie nič moc tak ma to až tak nemrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz
ahojte tak gumačky mame ale su laure ešte trošku velke ale mala s nich radosť aš ich nechcela vyzuť :grinning: :grinning:
15. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka kde ste kupili ?
15. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz
@luciankasebastianko tatik v baťovke a su super :slight_smile:
15. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz
@luciankasebastianko včera ti aj babka povedala ako maly spadol čelko mal ake udrete nenadavala si
15. sep 2010 o 18:37  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka povedala a nenadávala akj ked tam má otlačku jak svet -poznám svoje dieťa :sweat_smile: ale som jej povedala že ideme na tu 2 r preventívku že nás doktorka pochvali , ale dnes tam bol tiež 2 h a prišiel s nalakovaníma nechtama tak som už spustila :angry: dobre vie že ideme k doktorke ráno ,stále jej to opakujem a on príde jak prostitútka s ružovími nechtami :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. sep 2010 o 20:54  • Odpovedz
@luciankasebastianko :grinning: :grinning: aj si mu ich odlakovala
15. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz
autor
jasné ale smradu jak v .... :unamused: to jak naschval a keby nemám odlakovač ?:stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz
@luciankasebastianko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa super nasmiala,jak prostitutka :grinning:
15. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz
autor
@linka
@laurinkadanielka aspon že sa bavíte dievčence :angry: :grinning:
15. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.