Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
12. okt 2010

@luciankasebastianko a ako bolo? 😉 a dakujem pekne 😵

luciankasebastianko
autor
12. okt 2010

ahojte
@linka bolo vyborne maly sa prechádzal s maminou okolo zamku a my same sa saunovali 😵

@laurinkadanielka zajtra idete k detkovi ?

laurinkadanielka
13. okt 2010

@luciankasebastianko ano ideme zabudla som napisať 😀

linka
13. okt 2010

ahojte,zajtra mam volno,idem k zubarke,trosku sa bojim 😀 😅 a dnes prisiel vysledok z krvi co mi brali na chlamydie asi pred dvomi tyzdnami a je negativny,taka som stastna 😵

linka
13. okt 2010

@luciankasebastianko vy sa stale len saunujete,ktovie co vy tam vystrajate 😀

luciankasebastianko
autor
13. okt 2010

ahojte
@linka teraz hlavne vystrájajte VY 😀 už nič nestojí v ceste 😵

linka
14. okt 2010

@luciankasebastianko este stoji,dnes by mali byt vysledky z hormonov co som mala zvysene a este ma caka prefuk 😉
u nas je uz riadna kosa,normalne mraz mame,vcera som si uz pripravila skalku,odkladala som to zo dna na den a uz mam pokoj 🙂 co budete dnes robit? ja idem k tej zubarke a potom spracovat jablcka na vyzivu a postruhat do mraznicky na kolace 😎

laurinkadanielka
14. okt 2010

@linka tak to je dobre že bol vysledok ok a prečo sa tak bojiš zubarky?ja idem zubarke na buduci tyžden navarim cestoviny s tvarohom a poobede pojdeme von 😉 a ešte pojdem pomoc oberať jablčka mužikov stryco pride s bratislavy a včera kupil dedo laure take drevene kocky je ich 100 mam čo zbierať 😀

luciankasebastianko
autor
14. okt 2010

ahojte nás čaká zajtra plávanie som zvedavá čo bude ten čert dokazovať ked mal rok krásne spolupracoval a teraz len trucuje ani plávan nechce 😒 snad to časom povolí 😅
v sobotu idem na pohreb (stankovej mami sestra) zomrela behom par dní som stoho o.k. 😔 a večer mam stretávku zo školi ,tak neviem v akej budem nálade , tetušku som mala velmi rada aj ona mna ,mám ju aj na fb aj v telefone , neviem kedy sa odchodlám to zmazať 😢
to som dnes pochmúrna ani sa to na mna nepodobá 😅

linka
15. okt 2010

@luciankasebastianko uprimnu sustrast 😢

luciankasebastianko
autor
15. okt 2010

@linka dakujem
dnes som bola vinšovať svokre aj neterke babka už išla tam k tetuške ako podpora a pomoc pre deti tak sme zavinšovala len Terezke to bude zajtra den 😔
@laurinkadanielka prišli sme neskoro z plávania a potom už nechcel spať tak som poprala a išla som vinšovať ani som nemala chuť isť von 😒

laurinkadanielka
16. okt 2010

@luciankasebastianko no to ti verim nemaš nanič chuť ja som bola včera v meste poplaťiť šeky a dokupiť drobnosti drogeriu aj dnes sme boli v meste s mužikom kupiť vence a kahance a zajtra ideme do trenčina na zimne topanky a laure treba zimnu bundu 😉

linka
16. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka no co nakupili ste? 🙂

laurinkadanielka
16. okt 2010

@linka no trochu zajtra ideme do Trenčina mužik chce zimne topanky a Laure bundičku zimnu dnes som jej kupila teplačky a taku supravu teplaky vestička aj tričko take zateplene 😉 za 4,50 no nekupiš 😀 a ja som si kupila teplaky tieš 🙂 zajtra si pozrem trička skušala som si aj pekne vesty vetrovkove ale boli my male 😒

linka
16. okt 2010

@laurinkadanielka no musis kupit 😀 ja by som este chcela aspon dvoje rifle,take co su dole uzke,ze do cizmy ich napcham,ale asi ich budem musiet potajomky kupit,lebo manzelovi sa nezdaju nase vydavky na stravu,ze nejak vela jeme ci co 😀 boze 😅

linka
16. okt 2010

a
@luciankasebastianko ako sa ma ☹

laurinkadanielka
16. okt 2010

@linka aj my srašne vela prejeme aj moj mužik hundre ale čo budeme hladny 😉

linka
17. okt 2010

@laurinkadanielka urcite o hlade nebudete 😉
ja dnes idem znova do nocnej,ale iba pat krat,tak dufam,ze to rychlo prejde 😖
co ste dnes robkali?

luciankasebastianko
autor
17. okt 2010

ahojte včera bol den extém najskor smutok a bolesť a potom zabava a smiech celkom ako život sám 😅
pohreb bol -ak sa to dá povedať krásny kamarátka mala príhovor aj spolužiak a ludí že pohreb bez omše trval 1 a pol potom kar, a na stretávku som stíhla len tak tak , a ešte som mala aj migrenu 😲 ale ta prešla vdaka mojim spolužiačkam 😀

luciankasebastianko
autor
17. okt 2010

ahojte včera bol den extém najskor smutok a bolesť a potom zabava a smiech celkom ako život sám 😅
pohreb bol -ak sa to dá povedať krásny kamarátka mala príhovor aj spolužiak a ludí že pohreb bez omše trval 1 a pol , potom kar, a na stretávku som stíhla len tak tak , a ešte som mala aj migrenu 😲 ale ta prešla vdaka mojim spolužiačkam 😀

laurinkadanielka
18. okt 2010

ahojte ja som včera bola unavena laure sme kupili bundičku menšestračky trička a papučky helou kity a my s mužikom nič nemali žiadne pekne trička všetko take velke vistrihy 😀 a mužikovi boli topanky bud velke alebo male ešte nemaju moc zimneho tovaru 😒

laurinkadanielka
18. okt 2010

@luciankasebastianko mužik s tym suhlasil hned čo ma prekvapilo myslela som že bude hundrať 😀 tak čislo 12 chceme 🙂

luciankasebastianko
autor
18. okt 2010

Ahojte @laurinkadanielka o.k píšem si č. 12 Tomanová Daniela 😀
@linka ideme malovať okná ako adventny kalendár 24 okien 😀 v obci, podla vzoru jednej rakúskej obce kde som pracovala 😝

luciankasebastianko
autor
19. okt 2010

ahojte čo porábate ? mna seklo v krížoch tak ani sa nemožem hnúť asi nepojdem ani zajtra plávať ,muž namastil dala som si algifén ,ale aj tak bolí ja čert 😒 pa zatial

laurinkadanielka
20. okt 2010

@luciankasebastianko tak sa skoro uzdrav a kolko maš už čisielok vybavenych 😉

linka
20. okt 2010

ahojte 🙂 nesiel nam net dva dni,tak som tu nebola 😉
@luciankasebastianko a kde zozeniete tolko okien? 😅 dufam,ze pofotite,chcem to vidiet 😵 a skore uzdravenie,krize su hnusna bolest ☹
@laurinkadanielka skoda,ze ste si nic nekupili na seba,ale mozno este natrafite a dobre kupite 🙂

luciankasebastianko
autor
20. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka málo ,lebo nemám kedy včera som anoi von nešla a dnes deto 😒 ale už to trochu povolilo a potrebujem tie obrázky od Luba, aby som to mohla aj ludom ukázať 😝 takže ked to bude začneme behať 😀 -spolu 😀 @linka dakujem asi ma dobre prefúkalo sobotu + nosím synčeka tak sa teraz sa kurírujem

laurinkadanielka
20. okt 2010

@linka mužik si už kupil topanky v pondelok sme boli v prievidzi a tam ich mali čo chcel 🙂 piatok poobede ideme na oravu na hroby

linka
21. okt 2010

ahojte,dnes posledna nocnaaaa 😀 😀 😀 😀 a dlhy vikend pred nami 😵 konecne po dlhom case 🙂
co dnes robkate? aj u vas je taka kosa? 😨

laurinkadanielka
21. okt 2010

@linka ano je aj u nas kosa dnes sme s luckou obehavali dedinu na tie čisla 😀 my zajtra cestujeme poobede na oravu na hroby tam nam bude riadna zima 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre