Nielen pre Lucky. Pokecajte!

Tak tu môžeme pokecať 😃
laurinkadanielka
21. okt 2010
@luciankasebastianko no mam to vytlačene ale došla nam farba 😃 tak jedno je čierno biele 🙂 zajtra ti to donesiem doobeda
luciankasebastiankoautor
21. okt 2010
ahojte
@linka teraz sa nám smejú , že mamičky na MD sa nutia 😃
@laurinkadanielka dakujem okolo 10-tej idem z domu tak hod do schránky ak už budeme preč x-)
šťastnú cestu 🙂
linka
23. okt 2010
ahojte,kde ste? =-)
luciankasebastiankoautor
23. okt 2010
😃 ahojte
@linka ja som túúúú 😉 a danka na orave 😃
ako už máš koniec nočním ,alebo ešte v november budeš chodiť =-) ja som dnes robila vence ,ale 6 tuším a celkom pekné 😃
linka
24. okt 2010
@luciankasebastianko este v novembri budem chodit na nocne 😉 aha Danka je na Orave :-N ty si ale sikulka,ked tolko vijes a vijes 😃
laurinkadanielka
25. okt 2010
ahojte už sme doma včera večer sme prišli bola som strašne unavena bolo super ani zima nam nebola krasne slniečko nam svietilo 🙂 laura všade po naštevach vymyšlala obliala ma vinom čajom som vyzerala 😃 😃 a včera ešte aj rozbila misku ]-( čert maly
linka
25. okt 2010
ahojte
@laurinkadanielka Laurika je skoro ako Luckin certik 😃
baby koncom tyzdna idem na ten prefuk,zacinam mat strach,ani nie tak z toho vysetrenia ako z vysledku |-|
laurinkadanielka
25. okt 2010
@linka neboj budeme na teba myslieť ja viem je to pre teba tažke ale snad už bude len a len dobre a podari sa to budem silno držať palce
luciankasebastiankoautor
25. okt 2010
ahojte ja mááááám chrípku :-S všetko sa na mna lepí :-| maly zatial o.k. ale mna všetko bolí a nedá sa mi dychať :-p
@laurinkadanielka malá si berie príklad 😃

@linka nestresuj sa nič to nepomože , hlavne už budeš vedieť čo a ako , čo treba podstupiť, aby vám už ten bocian doniesol čo treba 😃
laurinkadanielka
26. okt 2010
@luciankasebastianko skore uzdravenie
@linka my vam to s luckou strašne prajeme a velmi dufame že sa to podari 🙂
linka
26. okt 2010
@luciankasebastianko skore uzdravenie 😉 a dakujem vam x-)
luciankasebastiankoautor
26. okt 2010
dalkujem už sa to zlepšuje pijem tie horuce nápoje a celkom to zaberá 😉 akurát zajtra musím isť plávať a moc sa mi nechce ešte mám aj mrchu :-| ale čo pre svoje dieťa neurobím , ked ho to tak baví 😃
laurinkadanielka
27. okt 2010
@luciankasebastianko a ked ti je už lepšie kedy pojdete von davno sme spolu neboli 😃 dnes sme boli v borčanoch zajtra sa chystam poobede na cintorin zaniesť 😉
luciankasebastiankoautor
27. okt 2010
ahojte
@laurinkadanielka dufam že zajtra dnes som bola za kamarátkou gratulovať na dubodiel konečne, zajtra ideme do Prievidze ale snad do tej 15 sa vrátime

@linka držime pakce kedy ideš zajtra alebo v piatok ?
linka
28. okt 2010
ahojte
@luciankasebastianko idem zajtra skoro rano,dufam,ze sa budem citit po tomto dobre a ze pojdem v ten den domov :-N a dakujem vam este raz x-) a uz chcem zimu,toto premenlive pocasie je na hlavu,clovek nevie ako sa ma obliect,rano kosa a poobede teplo :-S
laurinkadanielka
28. okt 2010
@linka tak sa drž myslim na teba a držim palce no s tym počasim maš pravdu ale nech je ešte teplučko 🙂 ja nemam rada zimu :-| a zajtra sme už doma tak sa poobede stretneme luci 😉
luciankasebastiankoautor
28. okt 2010
ahojte
@linka nech je to len a len dobrééééééééééééé x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
@laurinkadanielka o.k idem plávať a ked sa vyspíme prídeme 😉
linka
29. okt 2010
ahojteeeeeeeeee 😃 tak uz som doma,priechodna som a je mi super x-) co viac dodat,iba to,ze bolest to bola ako na mrchu,taka neprijemna,ale dalo sa 😉 a vy ako? 🙂
laurinkadanielka
29. okt 2010
@linka tak to je dobre že ti je super 🙂 no dnes sme boli vonku pokecali deti povrieskali 😃
luciankasebastiankoautor
29. okt 2010
ahojte
@linka tak super že to už máš 😉 a je to priechodnéééé tak teraz už len nohe hore 😃

maly bol večer trošku horuci dala som mu Panadol snad to sú len zubky :-S
linka
30. okt 2010
@luciankasebastianko este nie,trochu este krvacam,tak potom 😉 maly este nema vsetky zubky?
luciankasebastiankoautor
30. okt 2010
ahojte
@linka ešte mu chybajú stoličky 4 ks 😃 dnes mu nič nebolo :-p
ved ja viem, že sa to hned nedá určite si aj ubolené dopraj si čas 😉 mne končí mrcha tak asi idem na to 😃
laurinkadanielka
31. okt 2010
@luciankasebastianko načo sa ide? 😃 no asi som to zakrikla že sme sa s mužikom davno nepochitili včera aj dnes mu šibe ]-(
linka
31. okt 2010
@luciankasebastianko ked sme uz pri tom,kedy planujete druhe? 😉
@laurinkadanielka asi uz dlho bol pokoj,tak to nevydrzal a zas to prislo na neho :-S
laurinkadanielka
31. okt 2010
@linka to maš pravdu moj mužik už nemože bez toho byť aby ma naštval :-|
luciankasebastiankoautor
31. okt 2010
ahojte
@linka ešte určite nie :-p ked bude maly rozumnejší :-p a danka bude tiež pracovať na druhom 😃 aby sme mohli zase kočárovať 😉

@laurinkadanielka no pekne ]-( veru nabuduce ani nehovor,že je tata v pohode ,lebo asi to počul :-p no čo už narobímea s tema chlapama 😃
maly sa mi teraz večer tak pozvracal, že až stále, len džusik a sladkosti sme boli v tescu a po cintorínoch aj u babky a len kinder a sprostosti a vypil mlieko a že mamima ,mamina idem grcať ,ale nestihli sme dobehnúť ,ale strašné tušim mu to išlo aj ušami ale je o.k potom furt šaškoval grcam, grcam :-N
laurinkadanielka
1. nov 2010
@luciankasebastianko no pracovať na druhom no pri mojom nervakovi asi tažko no hroza snim len huči ponas pokazilo sa mu auto tak si to vibija na nas ]-( no naša je zas ako čert po cintorinoch len vrieska ]-(
linka
1. nov 2010
@luciankasebastianko ty nejak zatahujes po zahoracky 😃
@laurinkadanielka my sme boli na cintorinoch vcera a potom u svokrovcov na kolac 😃 svokra nam zabalila aj domov,no malem sme sa s muzom na nom pobili 😃 ,bol ovocny s posypkou a ten milujeme x-) a muza si nevsimaj,sak on nakluse,ked bude nieco chciet,ale ty potom hraj tu tvrdu 8-(
laurinkadanielka
1. nov 2010
@linka včera sa už pokusal ale ja nepovolim aj rano si sam robil ranajky 😃 obed som mu už nachystala 😃 ešte večeru ale neviem čo všetko sme pojedli 😃
luciankasebastiankoautor
1. nov 2010
ahojte ja som takááááááá unavená pobehali sme tolko cintorínou a boli sme aj v TN v laugu pozrieť vystavu dinodaurov dám aj fotočky ,ale už dnes nevládzem :-p boli sme aj na návšteve a po obchodoch chalanom som kupila trigovice ,ale pssssssst to bude pod stromček také červé skoro rovnaké 😃 tak sa majte pekne ja už musím zaverieť očká ,čaká ma už postieločka 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli