• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
@luciankasebastianko no mam to vytlačene ale došla nam farba :grinning: tak jedno je čierno biele :slight_smile: zajtra ti to donesiem doobeda
21. okt 2010 o 19:58  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka teraz sa nám smejú , že mamičky na MD sa nutia :grinning:
@laurinkadanielka dakujem okolo 10-tej idem z domu tak hod do schránky ak už budeme preč :dizzy_face:
šťastnú cestu :slight_smile:
21. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz
ahojte,kde ste? :confused:
23. okt 2010 o 19:40  • Odpovedz
autor
:grinning: ahojte
@linka ja som túúúú :wink: a danka na orave :grinning:
ako už máš koniec nočním ,alebo ešte v november budeš chodiť :confused: ja som dnes robila vence ,ale 6 tuším a celkom pekné :grinning:
23. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz
@luciankasebastianko este v novembri budem chodit na nocne :wink: aha Danka je na Orave :sweat_smile: ty si ale sikulka,ked tolko vijes a vijes :grinning:
24. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz
ahojte už sme doma včera večer sme prišli bola som strašne unavena bolo super ani zima nam nebola krasne slniečko nam svietilo :slight_smile: laura všade po naštevach vymyšlala obliala ma vinom čajom som vyzerala :grinning: :grinning: a včera ešte aj rozbila misku :angry: čert maly
25. okt 2010 o 08:14  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka Laurika je skoro ako Luckin certik :grinning:
baby koncom tyzdna idem na ten prefuk,zacinam mat strach,ani nie tak z toho vysetrenia ako z vysledku :pensive:
25. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz
@linka neboj budeme na teba myslieť ja viem je to pre teba tažke ale snad už bude len a len dobre a podari sa to budem silno držať palce
25. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz
autor
ahojte ja mááááám chrípku :confounded: všetko sa na mna lepí :unamused: maly zatial o.k. ale mna všetko bolí a nedá sa mi dychať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@laurinkadanielka malá si berie príklad :grinning:

@linka nestresuj sa nič to nepomože , hlavne už budeš vedieť čo a ako , čo treba podstupiť, aby vám už ten bocian doniesol čo treba :grinning:
25. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz
@luciankasebastianko skore uzdravenie
@linka my vam to s luckou strašne prajeme a velmi dufame že sa to podari :slight_smile:
26. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz
@luciankasebastianko skore uzdravenie :wink: a dakujem vam :dizzy_face:
26. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz
autor
dalkujem už sa to zlepšuje pijem tie horuce nápoje a celkom to zaberá :wink: akurát zajtra musím isť plávať a moc sa mi nechce ešte mám aj mrchu :unamused: ale čo pre svoje dieťa neurobím , ked ho to tak baví :grinning:
26. okt 2010 o 22:05  • Odpovedz
@luciankasebastianko a ked ti je už lepšie kedy pojdete von davno sme spolu neboli :grinning: dnes sme boli v borčanoch zajtra sa chystam poobede na cintorin zaniesť :wink:
27. okt 2010 o 19:23  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka dufam že zajtra dnes som bola za kamarátkou gratulovať na dubodiel konečne, zajtra ideme do Prievidze ale snad do tej 15 sa vrátime

@linka držime pakce kedy ideš zajtra alebo v piatok ?
27. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko idem zajtra skoro rano,dufam,ze sa budem citit po tomto dobre a ze pojdem v ten den domov :sweat_smile: a dakujem vam este raz :dizzy_face: a uz chcem zimu,toto premenlive pocasie je na hlavu,clovek nevie ako sa ma obliect,rano kosa a poobede teplo :confounded:
28. okt 2010 o 14:32  • Odpovedz
@linka tak sa drž myslim na teba a držim palce no s tym počasim maš pravdu ale nech je ešte teplučko :slight_smile: ja nemam rada zimu :unamused: a zajtra sme už doma tak sa poobede stretneme luci :wink:
28. okt 2010 o 18:17  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka nech je to len a len dobrééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@laurinkadanielka o.k idem plávať a ked sa vyspíme prídeme :wink:
28. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz
ahojteeeeeeeeee :grinning: tak uz som doma,priechodna som a je mi super :dizzy_face: co viac dodat,iba to,ze bolest to bola ako na mrchu,taka neprijemna,ale dalo sa :wink: a vy ako? :slight_smile:
29. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz
@linka tak to je dobre že ti je super :slight_smile: no dnes sme boli vonku pokecali deti povrieskali :grinning:
29. okt 2010 o 18:28  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka tak super že to už máš :wink: a je to priechodnéééé tak teraz už len nohe hore :grinning:

maly bol večer trošku horuci dala som mu Panadol snad to sú len zubky :confounded:
29. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz
@luciankasebastianko este nie,trochu este krvacam,tak potom :wink: maly este nema vsetky zubky?
30. okt 2010 o 17:43  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ešte mu chybajú stoličky 4 ks :grinning: dnes mu nič nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved ja viem, že sa to hned nedá určite si aj ubolené dopraj si čas :wink: mne končí mrcha tak asi idem na to :grinning:
30. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz
@luciankasebastianko načo sa ide? :grinning: no asi som to zakrikla že sme sa s mužikom davno nepochitili včera aj dnes mu šibe :angry:
31. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz
@luciankasebastianko ked sme uz pri tom,kedy planujete druhe? :wink:
@laurinkadanielka asi uz dlho bol pokoj,tak to nevydrzal a zas to prislo na neho :confounded:
31. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz
@linka to maš pravdu moj mužik už nemože bez toho byť aby ma naštval :unamused:
31. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ešte určite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked bude maly rozumnejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a danka bude tiež pracovať na druhom :grinning: aby sme mohli zase kočárovať :wink:

@laurinkadanielka no pekne :angry: veru nabuduce ani nehovor,že je tata v pohode ,lebo asi to počul :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo už narobímea s tema chlapama :grinning:
maly sa mi teraz večer tak pozvracal, že až stále, len džusik a sladkosti sme boli v tescu a po cintorínoch aj u babky a len kinder a sprostosti a vypil mlieko a že mamima ,mamina idem grcať ,ale nestihli sme dobehnúť ,ale strašné tušim mu to išlo aj ušami ale je o.k potom furt šaškoval grcam, grcam :sweat_smile:
31. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz
@luciankasebastianko no pracovať na druhom no pri mojom nervakovi asi tažko no hroza snim len huči ponas pokazilo sa mu auto tak si to vibija na nas :angry: no naša je zas ako čert po cintorinoch len vrieska :angry:
1. nov 2010 o 16:24  • Odpovedz
@luciankasebastianko ty nejak zatahujes po zahoracky :grinning:
@laurinkadanielka my sme boli na cintorinoch vcera a potom u svokrovcov na kolac :grinning: svokra nam zabalila aj domov,no malem sme sa s muzom na nom pobili :grinning: ,bol ovocny s posypkou a ten milujeme :dizzy_face: a muza si nevsimaj,sak on nakluse,ked bude nieco chciet,ale ty potom hraj tu tvrdu :rolling_eyes:
1. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz
@linka včera sa už pokusal ale ja nepovolim aj rano si sam robil ranajky :grinning: obed som mu už nachystala :grinning: ešte večeru ale neviem čo všetko sme pojedli :grinning:
1. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz
autor
ahojte ja som takááááááá unavená pobehali sme tolko cintorínou a boli sme aj v TN v laugu pozrieť vystavu dinodaurov dám aj fotočky ,ale už dnes nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme aj na návšteve a po obchodoch chalanom som kupila trigovice ,ale pssssssst to bude pod stromček také červé skoro rovnaké :grinning: tak sa majte pekne ja už musím zaverieť očká ,čaká ma už postieločka :grinning:
1. nov 2010 o 21:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.