• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte,sa citim ako keby ma presiel vlak po tej nocnej :confounded: este aj nadchu mam :frowning2: a vy co ste robkali? :slight_smile:
2. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz
ahojte no mne nervy teču s mojej krpane upištanej :angry: mužik dnes ležal krutila sa mu hlava mala s čoho dostal odomna priučku :grinning: pohrozila som mu že ešte raz bude taky zly tak odidem od neho
2. nov 2010 o 17:27  • Odpovedz
@laurinkadanielka tak to bol tvoj muz asi dost neprijemny,ked si mu tak pohrozila :astonished:
2. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz
@linka no stale len huči a nervači a za všetko možem len ja tak ma to už nebavi musi sa polepšiť
2. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz
autor
ahojte kočeny veru len tvrdo na chlapov :grinning: dnes bolo krásne teplúčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby tak bolo až do decembra :sweat_smile:
2. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz
autor
kde ste ? :wink: daduš zajtra idem do TN
3. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz
ahojte,ja som teraz prisla od zubara,pre tento rok mam uz pokoj,som po nocnej,spala som dve hodiny,chvilu sa este potrapim a zalahnem :grinning: a vy ako?
4. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz
ahojte no aj ja už musim isť konečne zubarovi ja som robila hranolky syr už sme napraskane tak sa ideme vyvalovať pri rozpravky :grinning: :grinning:
4. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz
@laurinkadanielka hranolky so syrom by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. nov 2010 o 12:36  • Odpovedz
@linka pridi ešte mame toho dosť :slight_smile: škoda že byvaš tak daleko :frowning2:
4. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz
@laurinkadanielka to mas pravdu,skoda,ze je to taka vzdialenost,ale snad sa raz stretneme :slight_smile:
4. nov 2010 o 12:47  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka určite sa raz stretneme ja ked budem musiš napísať do pošty pre teba :grinning:
4. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz
@luciankasebastianko no co si :grinning: sak by som sa v telke od hanby prepadla :grinning:
5. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz
autor
@linka a prečo ? :confused:
5. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz
@luciankasebastianko lebo nie som na take veci,ze to telky a podobne :wink:
6. nov 2010 o 14:37  • Odpovedz
co mate dnes na plane? pripadne co varite zajtra? ja naplnim kur.stehna,dam piect spolu s kapustou do rury a knedlu k tomu,mnam sa neviem dockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz
@linka mužik dnes tepoval koberec v našej izbe :grinning: :grinning: ja som povysavala poumyvala dlažky oprala bola som u našich lebo inač by nevytepoval koberec laura by mu ponom behala :grinning: my zajtra kurča pečene ale na panvici ked je ešte pokazena truba a včera sme boli v trenčine laure sme kupili kočiarik už na vianoce babka jej kupila babiku už mame aj kuchynku a ešte neake oblečko knižku :slight_smile: mužik si kupil rifle a ja nič :unamused: neako my nič nepadlo do oka :wink:
6. nov 2010 o 15:22  • Odpovedz
autor
ahojte ja som varila zem. šalát + rezen a polievka minestrone ešte zo soboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme dnes malovali :sweat_smile: dám fotočku ale mám pokazeny foťák a ešte to musíme aj dorobiť, lebo nám vydalo len na jednu stenu musíme dokúpiť :sunglasses:
7. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz
autor
ahote ženy čo porábate ? :wink: počko o ničom čo už budeme si musieť počkať do leta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 22:06  • Odpovedz
ahojte dnes konečne pekne včera som bola u kamošky na našteve po dlhšej dobe len laure sa tam nepačilo maju velke deti nemal sa s nou kto hrať tak vijedala cukor a čuškala :grinning: keby to tatik videl tak ho s nas porazi :grinning:
9. nov 2010 o 09:05  • Odpovedz
autor
ahojte mne ešte maly spí musím ho isť zobudiť bola som s mužom v TN a strážila ho babka tak zaspal až o 15 som zvedavá kedy pojde spať :angry: sme chceli ešte večer domalovať stenu, ale s asistentom to nepojde :confounded:
možno sa ešte ozvem pekny večer :wink:
9. nov 2010 o 17:00  • Odpovedz
@luciankasebastianko a co malujete a na aku farbu? :slight_smile:
@laurinkadanielka a chutil jej cukor? :grinning:
9. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz
9. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka malujeme na oranžovo-tehlovú :sweat_smile:

@laurinkadanielka boli ste dnes v Borčanoch ? ja som už zajednala 13- ludka kovačikova a aj Poluchovích a bude dosť :grinning:
10. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz
@luciankasebastianko ano bola som ale dnes ideme do trenčina niečo vibaviť poobede
11. nov 2010 o 07:45  • Odpovedz
konečne som si kupila topanky super lahunke aj na turistiku :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka aj mne si kupila kalendár ? :confused: ja som tiež bola s kamošou v Tn v materskom centre a samozrejme sme boli aj dinosaurov popozerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a toška aj na ježiška pokúpiť :wink:
11. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz
@luciankasebastianko prepač my ja som ti zabudla n a ten kalendar :unamused: a druha lucka sa ma ako?
12. nov 2010 o 07:31  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka aký kalendar si mala kupit Lucke? :slight_smile: ja sa mám na nič,tá robota ma už ubíja,nič nevládzem,únava v plnom prúde,chodím skoro spat,ešte aj zajtra robíme a v nedelu nočná :frowning2: už aby boli vianoce :sweat_smile:
12. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz
autor
ahojte @linka šak ty robíš jak otrok :frowning2:
12. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.