• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
aj dnes boli pre zmenu oni u nas,svokor chce kupir radio,oni byvaju v bytovke a signal maju na spolocnej antene so susedmi,ci jak to maju neviem a chcel od nas poziciat radio,vyskusat ci chyti stanice,normalne na hotove prisiel,ze berie radio a hotovo,muz mu ho nedal,hadka jak hrom,uz aj ja som vybuchla,som musela potom vziat tabletku na srdce,tak ma vytocil,on je velmi komplikovana povaha a len vykrikuje jak oni nam pomahaju a co vsetko nam davaju,naco dava,ked vykrikuje,muz mu vravel,ze uz nic nechce od nich,takze skvela rodinna idylka :rolling_eyes:
28. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz
snad sa aj ja dočkam že budeme sami niekedy budem všetko preto robiť lebo ja sa už ani nemožem pozreť na ježibabu staru
28. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz
autor
ahojte žienky , ja som včera tiež bla nasratá na svokra - chválil mlého ,že on je aké dobré dieťa a mi ho len haníme :unamused: tak mu Stanko hovorí, že prečo si ho neberu častejšie a on že : aj starať sa treba nie len deti robiť :angry: :angry: :angry: no čo si mám myslieť ,najskor nás prehovára nech si spravíme dalšie a potom treskne toto :sweat_smile: no čo už ved už bude mať 70 asi to má už pomiešané :confused:
28. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz
@luciankasebastianko ja uz nemam slov,oni si asi myslia,ze sme male deti,ze nic nevieme a jak oni povedia tak bude,lenze na to nech zabudnu,mame svoj zivot,tak nech nas nechaju si ho v pohode zit :angry: a tie ich nazory mi uz lezu von krkom :rolling_eyes:
zmenme temu-aj u vas je tolko snehu? ja som sa musela normalne brodit,ked som sla na nakup,ale je to krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem do poobednej,nocnym uz odzvonilo :grinning:
29. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz
@linka u nas neni po snehu ani stopy my mame len blato :grinning: dnes som si bola vyskušať robotu trochu my to išlo som sa naparala :unamused: aj ja budem mať poobednu aš nastupim od prveho ešte som sa nedohodla lebo som musela s tade utekať mužik to už s malou nezvladal a to som bola preč tri hodiny
29. nov 2010 o 13:49  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka júúúúúú sneh, aj ja chcem :grinning:

@laurinkadanielka tak si už bola skúsiť :sweat_smile: a ja som ti volala, či nejdeš von :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj sa do toho dostaneš :wink: ešte si pamätám prvé dni v gabore
29. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz
ahojte tak od pondelka nastupujem do prace dnes som si bola všetko povybavovať :wink: luci včera som mala vypnute zvuky na telefone a von sa my nechcelo bolo zle ležala som
30. nov 2010 o 12:07  • Odpovedz
@laurinkadanielka tak to ti drzim prsty,nech sa ti dari a Laurinka nech to bez teba zvlada na jednotku aj s tatinom :dizzy_face:
no u nas je este stale sneh,drzi sa poriadne,ale som rada,zima ako ma byt,aspon na vychode :grinning:
1. dec 2010 o 09:08  • Odpovedz
@linka dakujem včera som bola preč tri hodiny a zvladli to dobre aj laura u nas snehu neni ani len trošku pošli nam sneh :wink:
1. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz
no už mame sneh hura :slight_smile: možme sa sanovat
1. dec 2010 o 14:58  • Odpovedz
@laurinkadanielka supeeer a kolko vam nasnezilo? :dizzy_face: :dizzy_face:
baby mna tak boli brucho od toho stimulovania,ze asi vyskocim z koze :sweat_smile:
2. dec 2010 o 11:03  • Odpovedz
@linka len trochu a je teplo bude posnehu :unamused:
2. dec 2010 o 13:49  • Odpovedz
autor
ahojte :slight_smile: aj teraz sneží
@laurinkadanielka čo porábate ani okno neprídete pozrieť ? včera ste boli v Borčanoch a dnes som ti volala, nechcelo sa isť Laurike von ? mne bolo tiež zle ,ale sme nachvílku vybehli

@linka kedy nemáš dostať :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by bol darček pod stromček :dizzy_face:
2. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz
@luciankasebastianko boze aky je bozsky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neviem co povedat Luci,mate podarene dietatko na spapkanie :wink: a nemam dostat 13.12. :grinning: :grinning:
2. dec 2010 o 23:00  • Odpovedz
@laurinkadanielka no aj u nas sa ma oteplit,takze asi tiez bude po snehu :unamused: ale teraz silno snezi,zas budem rano odhrnat sneh,tento tyzden uz treti krat :angry:
2. dec 2010 o 23:01  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka no ved aj na meniny može byť darček :dizzy_face:
@laurinkadanielka dnes sme boli s BN s mužíčkom dochádzajú zasoby a ja si sama na auto netrufam ,ked sneží
a ešte aj mikuláša som bola pokupiť , zajtra idete do kulturáku ? na Mikuláša :grinning:
3. dec 2010 o 21:03  • Odpovedz
autor
ahojte čo robkáte ? daduš už sa tešíš zarábať :wink: dnes som chcela zamiesiť na perníčky, ale som zabudla zajtra sme mohli vyrábať no čo už budeme v tyždni :unamused:
4. dec 2010 o 21:01  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka prajeme vela pohody a uspechov v práci :wink: držíme palce
5. dec 2010 o 23:08  • Odpovedz
ahojte dakujem luci v praci celkom fajn musim sa ešte zabehnuť a mužik to s malou zvladol lepšie ako ja :grinning:
6. dec 2010 o 17:07  • Odpovedz
autor
ahojte :slight_smile:
@laurinkadanielka to bol len jeden den , náhoda :grinning:
6. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz
autor
musím isť aj ja do práce ,lebo si tu už sama píšem :unamused:
7. dec 2010 o 22:13  • Odpovedz
ahojte prajem vam všetko naj k zajtrajšim meninam a ako sa mate nikto nepiše ja už nemam tolko času tu popisať :wink: my sa mame fajn laura to zvlada dobre aj tatik :grinning:
12. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka dakujem :dizzy_face: a ako v robote? ja uz iba tento tyzden a mam volno az do 10.januara :grinning:
@luciankasebastianko ako sa mas a co nove? :slight_smile:
13. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka dakujem
@linka ty sa pochvál čo je nové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz
@linka v robote je dobre ja idem ešte na buduci tyžden do stredy a potom hned po novom roku :wink:
13. dec 2010 o 22:56  • Odpovedz
@luciankasebastianko zatial este nic,cakame na kamosku :grinning: co pekne si dostala na meniny? :wink:
@laurinkadanielka a kolektiv ste aky? :slight_smile:
14. dec 2010 o 07:59  • Odpovedz
@linka kolektiv mam super aj staršie tety aj mladšie baby :grinning: a mam majstra a ten je fakt super pohodak všimol si ma aš po 3 dnoch :grinning: že som tam :grinning:
14. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka dufam , že ostane predo dvermi táá kamoška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a od mužíčka som dostala pobyt v saune ( v sobotu sme boli ) a peniažky dnes asi ideme do TN tak si niečo kúpim :dizzy_face: a od maminy fén od zepteru je super :dizzy_face:

@laurinkadanielka nooo pekne ty si akááá nenápadná ,ked si ťa majster všimol až po 3 dnoch, tak dobre pracuješ :wink:
14. dec 2010 o 09:49  • Odpovedz
@laurinkadanielka sranda,ze ani nevedel,ze ma novu pracovnicku :grinning:
@luciankasebastianko pekne darceky,ja som dostala tiez peniaze a od muza zirafu,ktoru som uz davnejsie chcela :dizzy_face:
14. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz
autor
ahojte @linka no ako už meškáááá ? :dizzy_face:
14. dec 2010 o 22:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.