• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
14. dec 2010 o 23:08  • Odpovedz
autor
@linka nech sa už neunúva :angry:
15. dec 2010 o 22:15  • Odpovedz
@luciankasebastianko unuvala sa a prisla,co uz ideme dalej :slight_smile: a ty ako? mate snezik? u nas zasa snezi,tak nech to vydrzi do vianoc :dizzy_face: a Dadka je aka makacka,ani nema cas asi :grinning:
16. dec 2010 o 08:58  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka :frowning2: škoda tak už to šampanké dáme až na silvestra - už som si chutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: veru danka ani nemá času písať a ked si ty nepísala 2 dni už sa strachovala či sa nehneváš a ona teraz kašle na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
snežik máme ,ale keby tak jemno zasnežilo na vianoce bola by som rada :dizzy_face:
dnes som mala den :astonished: od rána som behala s handrou od rána až do večera -záchvat čistoty ešte aj radiator to schytal lustre všetko čo mi prišlo pod ruku som gruntovala :grinning: teraz tu máme krásne čisto a vonavo :dizzy_face:
16. dec 2010 o 22:32  • Odpovedz
ahojte no nemam času dnes sme boli ešte dokupit darčeky a sobotu ešte chceme ist do trenčina :wink: v robote je fajn zatial :grinning:
16. dec 2010 o 23:04  • Odpovedz
autor
Ahojte ako už máte tu správnu vianočnu atmosféru ? my idemem zajtra ešte dokúpiť darčeky ja som si objednala cez internet zrkadlovku, ale asi nepríde už do vianoc ale asi hned po :dizzy_face: zajtra ešte svokre asi uteráky , mamine foťák a ešte mojeje babke asi vitamínčeky v lekárni -balíček :wink:
19. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko este nemame,musim dnes este vyumyvat muzovu pracovnu,komplet skrine vsetko,nechce sa mi,lebo je bordelar :grinning: idem dnes este na nakup,kupit prisady na pecenie,dnes zamiesim cesto na medovniky a zajtra to zacne a skoncim az na stedry den :grinning: a darceky mam,ale rozmyslam co by som este svokre,tazko tazko s nimi :sweat_smile:
20. dec 2010 o 08:15  • Odpovedz
@laurinkadanielka ty dokedy robis? ja iba zajtra idem a volno konecne a mam zlu spravu,v januari bude hromadne prepustanie u nas,20.januara sa dozvieme,je mi z toho na nic :frowning2: ale zivot ide dalej :wink:
20. dec 2010 o 08:17  • Odpovedz
ahojte robim do stredy a ideme tretieho do roboty ja už mam darčeky pre všetkych okrem svokry tej ja nič nekupim :grinning: luci to my je luto s robotou
20. dec 2010 o 16:34  • Odpovedz
autor
Ahojte
@linka to je strašné ,ale snád teba sa to nedotkne :unamused:
dnes some boli v TN minula som kóoooooopu penez ,ale už mám všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokra má kapsičku so sprcháčmi hobkou a labelom + pena do kupela a svokor uteraky a voltaren gel :wink: zajtra pečiem ešte tatrankové a potom si to momiešame po rodine každy upečie čosi tak máme aj 15 druhov :grinning: ja pečiem len troje, ale zato vždy aspon 3 dávky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2010 o 21:34  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka dufam,ze nepoletim :unamused:
ja som sa od vcera poobedia nezastavila a hej v noci,ked som spala :grinning: ,mam napecene 5 druhy sucheho a zajtra este 2 zakusky a dost,kto to bude jest :sweat_smile: dnes som aj gruntovala cely dom,hned lepsi pocit,ked je vsetko ciste :slight_smile: a darceky uz mam pre vsetkych,skoro vsetci dostanu kozmetiku,okrem sestrinych deti,im som kupila oblecko nejake a hry :wink:
22. dec 2010 o 23:23  • Odpovedz
autor
Ahojte super luci že to máš mne to nes ešte nedalo a vybehla som s mužom ešte do mesta :grinning: takže máme kopu darčekov - aj ked si ten maly nezbedník ani tolko nezaslúži :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak devčatka prajem Vám krásne Vianoce plné šťastia a rodinnej pohody :sunglasses: :dizzy_face: :slight_smile:
@laurinkadanielka nevieš kedy bude polnočná v Borčanoch ? svokra chce vedieť
23. dec 2010 o 20:46  • Odpovedz
ahojte aj ja vam prajem štastne a vesele vianoce :slight_smile: luci neviem ale opytam sa a napišem ti smsku
24. dec 2010 o 08:54  • Odpovedz
ahojte,konecne mam napecene,asi 9 druhov :grinning: dnes este salat a koniec roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak aj ja Vam prajem pokojne a pozehnane Vianoce :dizzy_face: Luci asi aj u nas bude bohaty jezisko,uvidime :wink:
24. dec 2010 o 09:24  • Odpovedz
aj u nas by mal byt bohaty ježiško hlavne mala ma toho vela :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2010 o 13:39  • Odpovedz
ahojte,tak ako sviatkujete a aky bol jezisko? u nas bohaty,dostali sme Dolce Gusto a nejake drobnosti este od svagra,od muza dvoje teplaky,sveter,formu na kolac... :slight_smile: chodime po navstevach a navstevy k nam :grinning: prejedena som kvalitne,ale zatial som nepribrala :grinning: drzim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz
@linka tak to ste dobre posluchali my sme boli dnes na prechadzke zajtra pojdeme pozreť vypredaje :grinning: ja s malou varim dostala kuchynku tak kuchtime :wink:
27. dec 2010 o 18:12  • Odpovedz
@laurinkadanielka a co fajne kuchtite? :wink:
27. dec 2010 o 18:20  • Odpovedz
autor
ahojte :wink:
@linka aj my mame dolce gusto ,tak si dávate fajnu kavičku :sunglasses: ja som dostala to čo som si kúpila vonavku ,pyžamko, vestičku vichy kozmetiku a muž dostal knihu a hradoch, teplákovu, elektricky strojček ,ešte oblečenia kopec škrapku do sauny a také somarčiny :grinning: aa maly hračiek a knižiek a hromadu oblečenia a dvoje topánky do 23:00 sa len hral ani spať nechcel isť :grinning:

@laurinkadanielka my sme dnes boli pozrieť v tescu ale nič tam nebolo , asi vybehneme do BA :confused: na vypredaje
27. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz
@luciankasebastianko aj moj dostal ale odomna holiaci strojcek :grinning:
27. dec 2010 o 19:18  • Odpovedz
autor
@linka komu teraz budeme brať žiletky ? :grinning:
27. dec 2010 o 23:00  • Odpovedz
@luciankasebastianko budeme si musiet kupit vlastne :grinning:
28. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz
autor
@linka ale tie su neni také ostré ako tie pánske :grinning:
28. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz
@luciankasebastianko strojceky kupime damske a ziletky dame do nich panske :grinning:
@laurinkadanielka kupili ste nieco na vypredajoch? :slight_smile:
28. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz
28. dec 2010 o 22:07  • Odpovedz
@linka mužik si kupil topanky zimne mali ich o polovicu zlacnene no nekupiš :grinning: bolo všeličo a ludi všade kopu ja som si kupila tričko a malej tentoraz nič ta toho ma a oblečenia ani to nevinosi
29. dec 2010 o 08:52  • Odpovedz
@laurinkadanielka super kupa,topanok nikdy nie je dost :wink: ake tricko si si kupila?
29. dec 2010 o 09:07  • Odpovedz
take ružovo čierne s pasikami no a tie topanky su adidas velmi pekne a teple budu aj na turistiku chceme sa ist niekde pozreť ale len tu blizko niekde :wink:
29. dec 2010 o 12:04  • Odpovedz
ahojte,kde budete travit silvestra? my ideme ku svokrovcom,lebo vzdy nariekaju,ze k nim nikto nechodi,tak dufam,ze sa nebudeme hadat ako vzdy :grinning: :grinning: bola som nakupit posledne zasoby,vecer chcem robit sunku v aspiku na zajtra a aj kosicky na slano,to bude mnamka :dizzy_face:
30. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz
ahojte my budeme doma ja budem robiť krabi šalat a očka a udene mužik bol dokupiť zasoby lebo dochadzaju baby ako rozmrazujete rybu lebo mne vždy sa rozpadne dnes som robila len tak na oleji bez obalovania len som hu ovegetovala a sa my rozpadla poradťe my
30. dec 2010 o 11:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.