• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
ahojte
@laurinkadanielka ja obalujem v takej zmeske je tam muka ,korenie na rybu trochu červ.papriky a mletej razce a ono to potom drží pokope a tu rybu nemusíš nechať uplne rozmraziť :wink:
30. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz
@laurinkadanielka a ake ryby kupujes? ja iba HOKI-filety a tie su super,ked rozmrazia a potom aj opecu vobec sa nerozpadavaju,drzia pokope,fakt odporucam :slight_smile:
30. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz
@linka ja pangasius a aljasku treska no musim vyskušat
30. dec 2010 o 15:17  • Odpovedz
@laurinkadanielka skus,neolutujes :slight_smile:
30. dec 2010 o 18:03  • Odpovedz
autor
ahojte na obed som len tak narychlo napísala :sweat_smile: včera sme boli v TN Stanko si potreboval kúpiť topánky -pracovné tak si kúpil také poriadne turistické za 80 € tak sa vytešuje ,dúfam že mu aj vydržia ,lebo zatial každé skončili v koši za pol roka :angry: ja som si kupila bluzočku a ešte sme mali zlavu v Baumaxe na cely nakup tak sme pokupili aj do domu a 2 tuje krásne už rušili vonkajšíu zahradu tak dali 50% a namiesto 30 sme platili 15€ a fakt všade vela ludí a spolu s nákupom som si domov priniesla aj riadnu chrípku :unamused: a už to chytá aj malého :confounded:
nič nevládzem a len hádžem do seba paraleny aj horúce napoje a stále je mi strašne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2010 o 21:06  • Odpovedz
ahojte prajem vam Veseleho Silvestra a šťastny Novy rok a nech sa vam splni počom velmi tužite :slight_smile:
31. dec 2010 o 09:07  • Odpovedz
@luciankasebastianko no to ste vyborne nakupili :dizzy_face: prajem ti skore uzdravenie moja :frowning2: :wink:
@laurinkadanielka aj tebe krasneho silvestra,nech ti vsetko vyjde co si si zaumienila v novom roku a tak isto aj Lucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby,my sa snazime o sto sest,az ma brucho boli uz z toho :grinning: :grinning:
31. dec 2010 o 11:55  • Odpovedz
autor
Ahojte
@linka
@laurinkadanielka krásneho silvestra a všetko dobré do nového roku 2011 :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

@linka aj ti rochu závidím :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
31. dec 2010 o 17:31  • Odpovedz
1. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz
ako ste travili vcerajsi den? my sme boli u svokrovcov,bolo dobre,nepohadali sme sa :grinning: prisli sme domov asi o 2:30,v meste bola disco,ale to nie je nic pre nas :sweat_smile:
1. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ved to snž , teda iba tu príjemnú časť :grinning:
ja som malého zobudila, lebo som mu slúbila ohnostroj tak sa tešíl aj vinšoval do telofónu :grinning: len potom nevedel zaspať :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcel sa isť hrať :slight_smile:
1. jan 2011 o 15:37  • Odpovedz
ahojte my sme mali večer disco doma tancovali sme osto šesť laure sa to strašne lubilo dali sme si vajcoveho likeru a ja som išla s malou buvať ta spala ako dudok mužik v kuchini četoval do rana :grinning: :grinning: a dnes rano sme išli na inovec posanovať sa bolo super :slight_smile: potom dam foto
1. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz
dala som fotky na fb tak kuk :grinning: :grinning:
1. jan 2011 o 18:44  • Odpovedz
@luciankasebastianko aha :grinning:
@laurinkadanielka krasne fotky,urcite ste sa super vysantili :dizzy_face:
1. jan 2011 o 18:59  • Odpovedz
@linka no to ano laura zaspala hned v aute a spala až do štvrtej :wink: unavilo ho to musime chodiť častejšie lebo zle spava
2. jan 2011 o 08:49  • Odpovedz
ahojte,co dnes varite? my segedin a knedlu :grinning: co dala chladnicka :grinning: zajtra pride k nam na par dni synovec a mozno aj Miska,uz sa nudim a s nimi sa aspon zahram :wink: postavime snehuliaka a tak vselijak :dizzy_face:
2. jan 2011 o 12:20  • Odpovedz
no ja už zajtra idem do prace my sme varili zeleninovu polievku a reznik s hranolkami
2. jan 2011 o 13:22  • Odpovedz
@linka tak sa zabaviš :slight_smile:
2. jan 2011 o 13:22  • Odpovedz
autor
Ahojte my sme pali slepačiu a ešte šalát a vysmažala som udené a maly mal rybu :wink:
@linka tak ti bude veselo :grinning:
@laurinkadanielka akú máš zmenu ?
2. jan 2011 o 22:00  • Odpovedz
ahojte,no uz mi je veselo :grinning: ideme stavat snehuliaka,potom dam fotky :grinning: zatial posluchaju :slight_smile:
@luciankasebastianko ako v praci? ja idem v pondelok,nechce sa mi,mam strach ako dopadnem,ale clovek nic nenarobi,raz to musi prist :unamused:
4. jan 2011 o 11:06  • Odpovedz
juuuuj chyba,nie Lucka,ale Dadka ako v praci :grinning: uz mi hrabe :sweat_smile:
4. jan 2011 o 11:07  • Odpovedz
@linka dobre pohodička tolko sa tam nasmejem mam, super kolektiv luci chodim rano ale von nechodime laura je soplava
4. jan 2011 o 15:34  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ja ešte 8 mesiacov na MD dufam , že pojdeme na vymenu :dizzy_face:

@laurinkadanielka ved ja som tiež ešte trochuchorá tak ideme len na chvílku, alebo ho berie babka
4. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz
@luciankasebastianko keby ta tak pan boh vyslisal :dizzy_face: ale aj ty mozes ist este :slight_smile:
@laurinkadanielka to je dobre,ze mas super kolektiv,keby nebol,tak clovek ani nema preco chodit do prace,iba kvoli peniazom,aspon ja to tak beriem :wink:
5. jan 2011 o 09:18  • Odpovedz
deti mi uz odisli,chcela som,aby este dnes ostali,ale ked som videla vcerajsi muzov vyraz tvare,tak mi to doslo,ze nema nervy na deti a to chce dieta,no pekne sme sa dopracovali :confounded:
5. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka svoje je svoje :wink: to je celko iné a ja sa ešte chystám na MD :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: časom :sweat_smile:
5. jan 2011 o 21:00  • Odpovedz
@luciankasebastianko to je tiez pravda,vcera to potvrdil,ze svoje by mu nevadilo,ale aj tak je to rodina,nemal by sa tak spravat :confounded:
6. jan 2011 o 09:20  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka to je úplne normálne ,chlap nemá v sebe to čo my, moj muž aj povie, že on nemá vsťah k detom :sweat_smile: -neviem niekedy aj má ,ale len občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz
@luciankasebastianko presne tak,nemaju ten spravny materinsky cit :slight_smile: a Dadka sa tu neukazuje :astonished:
7. jan 2011 o 17:51  • Odpovedz
@linka no zanedbavam to tu taka chodim unavena a ešte šichta doma večer padam ako hruška :grinning: a laura chodi neskoro spať ja zaspim prv než ona :grinning: :grinning: zajtra navarim a odychujem :wink:
7. jan 2011 o 19:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.