Nielen pre Lucky. Pokecajte!

Tak tu môžeme pokecať 😃
luciankasebastiankoautor
17. jan 2011
@linka ved on ten pambožko vie čo robí x-) a o materskú sa neboj stačí mať odrobené 9mesicov aj spiatočne za 2roky 🙂
linka
18. jan 2011
@luciankasebastianko asi to bude fakt tym stresom,ved sme obaja v poriadku,mozno toto brani tomu,ze nemozem otehotniet,uvidime,tak dufam,ze poletim 😃 ma to svoje vyhody....ale na druhej strane nebudem mat robotu,ale to sa zvladne 😉
luciankasebastiankoautor
18. jan 2011
Ahojte @linka neboj ked budeš na MD budeš mať roboty vyše hlavy 😃 😃 😃 budeš rozmyšlať čo prv :-p my by sme mali isť zajtra do tatralandie práve som zajednala ubytko ,ale ta hmla ma odrádza a vraj bude ešte aj poladovica tak uvidíme :-| chceme isť pre maminu do kupelov a potom snou do tatralandie
linka
18. jan 2011
@luciankasebastianko to viem,ze s babom je o zabavu postarane,len kde to babo je,tak dlho :-N a mamina je v akych kupeloch?
luciankasebastiankoautor
18. jan 2011
@linka mala isť do nimnice ale niečo prerábali tak ju poslali do Lučiek
linka
19. jan 2011
@luciankasebastianko Lúčky poznám,kamoška tam tiež bola.. 😉 a Dadka zase nepíše :-| Luci išli ste?
drobik1
20. jan 2011
ahojte.aj ja som Lucka arda s vami pokecam.. :-o
linka
20. jan 2011
ahoj Luci,konecne k nam niekto zavital,uz nam bolo smutno,ze sme tu len my tri,vitaj 🙂
drobik1
20. jan 2011
dakujem pekne.. 😎
laurinkadanielka
20. jan 2011
ahojte aj ja vitam novu kamošku 🙂 luci a potom nam napiš ako to dopadlo v robote ale silno verim že ťa neprepustia držim palce mna tak všetko boli laurinka my robi večer masaž aj ma masti hotova sestrička je s nej 😃 😃
luciankasebastiankoautor
20. jan 2011
Ahojte už sme doma 😉 práve ukladám fotočky x-) bolo skvele hlane malému sa páčilo v Tatralandii po 5 hodinách sme ho stále nemohli dostať z vody ]-( mame nové zažitky a pekne sme si odychli 😃 už ste mi chybali 😃
@drobik1 vitaj mame skoro rovnako starích chlapov 😃
drobik1
21. jan 2011
no to som zistila..je to super len byvam daleko od seba 🙂
linka
21. jan 2011
ahojte,tak ma neprepustili,bol to riadne tazky den,dnes mi to uz jedno nebolo,lebo muz strasne nechcel,aby som prisla o robotu 😉 a vy ako?
laurinkadanielka
21. jan 2011
@linka tak to som rada že ťa neprepustili dnes som to počula aj v radii o tom prepuštani hovorili
linka
21. jan 2011
@laurinkadanielka dakujem 🙂 ktovie ci aj v telke nedavali =-)
luciankasebastiankoautor
21. jan 2011
ahojte
@linka tak super, že máš prácu aj ked .... :-N , ale nie fakt je dobré že v tejto dobe a vo vašom regione máš prácu x-) ale tie stresi čo si prežila chudatko :-|
linka
21. jan 2011
@luciankasebastianko ani jest mi dnes nechutilo :-N skoda,ze odisli aj niektore moje kolegyne,budu mi chybat 😞 nic nenarobime....
luciankasebastiankoautor
21. jan 2011
@linka jééééééééééé luci aká pekná fotečka 🙂 taká spokojná si tam 😉 veru je to ťažké ked začnu robiť také čistky :-S
linka
21. jan 2011
@luciankasebastianko dakujem,neuveris,ze mi ten uces spravila Miska 😃 vtedy,ked tu spali,fajne mi bolo x-)
dufam,ze to dnes bolo posledny krat tento rok :-|
linka
22. jan 2011
@laurinkadanielka a ako je v praci? 😉
@drobik1 ako sa mas? 🙂
laurinkadanielka
22. jan 2011
@linka super fotka no miška je šikulka ked ti urobila taky pekny učes 🙂 v praci my je dobre tak sa tam nasmejem a narobim 😃 😃 a mam nove kamošky a tie su ozaj skvele baby ale najdu sa aj take horšie ale stych si hlavu nelamem 😉
linka
22. jan 2011
@laurinkadanielka presne tak,na take kolegyne treba kaslat,tie nam za nic nestoja 😉 ked sami nevedia co zo sebou 8-(
drobik1
22. jan 2011
ahojte.tak my sa mame fajn..len som zufala hladam si nejaku pracu na doma alebo len tak brigadne a nic..nemozem na dlhsie ako 4 hodiny kvoli malemu certovi to je taky mamin milacik bezo mna ani na krok 🙂
linka
27. jan 2011
ahojte,kde sa tulate baby? :-N
luciankasebastiankoautor
27. jan 2011
ahojte ja riešim stretko septembrovčatiek 2008 tento rok sa stretneme kusok od nás na Duchonke tak doladujeme podrobnosti 😎 v sobotu ma bratranec 20 tak idem na oslavu a večer mám fotenie :-p x-) ale len také malé pred plesom 🙂
drobik1
28. jan 2011
no caute baby konecne ste sa aj ukazali..kde ste boli doteraz??my sa mame fajn,cez vikend ideme k nasim na oslavu..tak sa tesime..prajeme pekny vikend.
laurinkadanielka
28. jan 2011
ahojte tak cez vikend oslavujete aj my moje narodky 🙂 tak prijemnu oslavu prajem
@luciankasebastianko
@drobik1
drobik1
28. jan 2011
@laurinkadanielka podobne aj vam peknu oslavu a neopite sa velmi 🙂
linka
28. jan 2011
ahojte,aj my mame v nedelu oslavu,manzel ma narodky,spravim mu tortu,uz sa tesim na to pecenie x-)
luciankasebastiankoautor
28. jan 2011
ahojte no tuším budeme všetky oslavovať 😃
@linka aj ja som piekla tortičku idem odfotiť :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli