• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
ja som amater :grinning: ,ale pre srandu ´dúfam, že bude aspon dobrá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 21:09  • Odpovedz
@luciankasebastianko je perfektna,to su prsia? cim si potahovala? :slight_smile: mne sa dnes nedarilo,prva torta skoncila v kosi,lebo ked som ju prenasala z linky na podnos,tak som si ju zle podlozila a cela mi spadla a rozpadla sa,som si aj poplakala,vsetko zbytocne,tak som isla na druhy pokus,ten vysiel...ale uz to nie je ono,ako na tej prvej :confounded:
29. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz
autor
@linka mali to byť prsia :grinning: bola to taká punčová takže na vrchu cukor a podprda bol marcipán :wink: luci tak to by ma asi položilo ,ale super, že si sa nevzdala :sunglasses: ja som mala to fotenie nakoniec dosť velké a ešte sme sa fotili aj my aj maly nás fotil tal som sa nasmiala ako sa tváril ako fotograf :grinning:
29. jan 2011 o 21:03  • Odpovedz
@luciankasebastianko ved je po mamke,aj z neho bude fotograf,pockaj ked vyrastie,to bude nezbednik,nejake akty pofoti :grinning: ale tu tortu si dobre zmakla,ja by som si netrufla po dnesnom dni,asi necham pecenie skusenejsim,som sa dnes sklamala,aka som poplasena :confounded:
29. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz
29. jan 2011 o 21:45  • Odpovedz
autor
potrebujem niečo na stenu tak si uhádla sú to teké akty :grinning:
29. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz
@luciankasebastianko wow,kto vas odfotil? :slight_smile:
30. jan 2011 o 09:59  • Odpovedz
autor
@linka šak náš maly fotograf :grinning:
30. jan 2011 o 19:43  • Odpovedz
@luciankasebastianko neverim :grinning: ale super :slight_smile:
30. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz
autor
@linka važneeeee no čo má talen po mame :sunglasses:
30. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz
autor
Ahojte Danka má dnes narodky :wink: prajeme všetko njalepšie :dizzy_face:
31. jan 2011 o 14:42  • Odpovedz
@luciankasebastianko no tak to som v soku,sikovny chlapcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja sa pripajam,Dadka vsetko najlepsie a najkrajsie Ti prajem !!!! :slight_smile:
31. jan 2011 o 14:49  • Odpovedz
31. jan 2011 o 15:17  • Odpovedz
halooo halooo kde steee ??? :grinning:
2. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz
autor
@linka túúúúúúúúúú :wink:
2. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz
autor
nooo ako ženičky ? :wink: mna ten moj čertík hnevá riadne ale ked sa pozrie kukadlamií a povie mama ja ťa vubim som namäko :grinning: dne som si kupila statív k foťaku tak mu hned krky vakrútil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a energie neskutočne neposedí minutu :unamused:
3. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz
@luciankasebastianko ty si aka fotografka :dizzy_face: a maly co porobil? :grinning: to je sidlo :slight_smile:
3. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz
autor
@linka baví ma to len to je dosť naročny koníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maly už nech nie do školky :astonished: potom mi bude luto za obdobím na MD ale teraz mám toho dosť už keby bolo aspon teplo :sunglasses:
3. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz
@luciankasebastianko aj ja uz chcem aspon jar...sa tesim sa vsetko rozkvitnute a ten vzduch hmmmm :grinning: a potom velka noc,juuuuj asi mi sibe,ale ked ja sa tak tesim :dizzy_face: a potom prijimanie,svadba,moja 30-tka,perne leto :sweat_smile:
4. feb 2011 o 15:42  • Odpovedz
@luciankasebastianko a kedy das maleho do skolky? a Dadka zas nepise a ani dalsia Lucka :slight_smile:
4. feb 2011 o 15:43  • Odpovedz
autor
@linka asi až od septembra, lebo v lete sú zatvorené a ved sa tam ešte nachodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem či nám dovolia aj v v 6 rokoch nastúpiť do školy, lebo je v septembroví takže nakoniec tam bude chodíť 4 roky asi :confused:
akože ta vona vo vzduchu, že bude jar to sa teším aj ja my to budeme mať tiež perné zas cez leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz
@luciankasebastianko a mozno dovolia,ved sa opytas :slight_smile: co znamena to beer na tvojej nastenke na FB? :confused:
4. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz
ahojte aj ja už chcem jar teplučko :slight_smile: malo sem chodim chodim unavena a spim ako babetko :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 20:08  • Odpovedz
autor
pošlem správu na fb :wink:
@linka
4. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz
@luciankasebastianko aha to poznam,podobne som mala aj ja ale uz skor,poposielala som to zenam a nijaka si nedala nic do statusu :frowning2: :confounded: ja som mala..
5. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz
autor
ahojte
@linka ja normálne inak nepreposielam ani nedávam ale teraz ani neviem prečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to malo vela žien tak som si dala aj ja :grinning: boli sme v Bojniciach v kupeloch a maly bol s babkou v Zoo takže krásna nedela dokonca som ani nevarila ,lebo v sobotu sme zabijali teda svokra tak sme mali kapustu a mäsko pečené a zemiakovú kašu :sunglasses:
6. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz
@luciankasebastianko mnaam zabijacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj grejzupa bola? s krvou? to by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tento tyzden mam poobedne,sa mi nechce,radsej by som menila za nocne,poobedne nemam rada,take o nicom dni a bez muza :unamused: vidime sa az vecer a to uz je v miernom spanku..
7. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka planujeme ist v lete do Bojnic na vylet,pozeram,ze obe tam chodievate,tak ked dam potom echo a mozeme sa stretnut :dizzy_face:
7. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz
autor
@linka a čo to je grejzupa ? jelitko, hurka ,krvavnička ? :confused: roboili sme všetko klobáse ,ovar , tlačenku ,jelitka kapustu ,oškvarky no všetko ale ja to moc nelúbim :confounded:
radi sa stretneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz
@linka no radi sa stretneme aj ja mam pobednu dnes som si bola vybaviť vypoved v predošlej robote dali my hu ved čo mali robiť aj tak by som tam už nešla my chceme isť teraz cez vykend niekde sa okupať ked bude valentin :slight_smile:
7. feb 2011 o 12:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.