• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
@linka bola som na krv či memám vela miečkového hormonu , lebo mi ešte milieko išlo som sa objednala ale bolo volné až za tyžden snad nebudem mať mrchu :unamused:
22. sep 2011 o 17:35  • Odpovedz
@luciankasebastianko ahoj,ako sa mas? co si robila cele dni? :slight_smile: to pocasie sa este stale drzi a to je uz pomaly koniec septembra :confused: dnes alebo zajtra sa dozviem vysledok vyteru :unamused: blby pocit mam :pensive: co ste dnes varili? ja sosov.polievku a rezne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2011 o 13:59  • Odpovedz
@luciankasebastianko bude ta asi aj pozerat vsak? mas uz dostat?
25. sep 2011 o 14:00  • Odpovedz
ahojte nemam ani čas sem pisať my dnes madarsky gulaš s knedlikom laura to ma rada a kuraciu polievku
@luciankasebastianko si fotila svadbu fotky su super kde si to fotila
25. sep 2011 o 14:39  • Odpovedz
@linka a držim palce nech je vysledok dobry a silno dufam že bude
25. sep 2011 o 15:09  • Odpovedz
@laurinkadanielka nie je,je tam zas druha bakteria,mna uz asi slaktrafi,stastie nam vobec nepraje,uz nemam nervy na to :angry:
25. sep 2011 o 18:01  • Odpovedz
autor
:wink: Ahojte
@linka čo porábam fotím ,je krásna jeseň čo je super a inak pomám manželovi v dielni :sunglasses: bude ma určite vyšetrovať ved to bude aj preventívka hned aj tak sa tam viac krát za rok nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v stredu mám dostať dúfam ,že budú meškať :unamused: držím palce, nech tie bakterie zdechnu do rána ! :angry:

@laurinkadanielka dakujem boli sme v Piešťanoch v kúpeloch :wink:
25. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz
@luciankasebastianko je super,ze tak fotis,fakt parada,mas moj obdiv,mna uz ani to pecenie nebavi,ked furt daco zle sa vyskytne,potom len na to myslim,cista psychiatria :unamused:
25. sep 2011 o 21:38  • Odpovedz
autor
@linka tak to ti verím zlatko, nechápem prečo si toto všetko musíte vytrpieť :pensive: len netreba hádzať flintu do žita v centre Vám určite pomôžu , aká si bola rada ked ste tam išli , tak teraz mysli pozitívne !!!!
26. sep 2011 o 08:22  • Odpovedz
@luciankasebastianko dakujem moja :slight_smile: neboj,nevzdavame sa,len moja dr.sa uz nechce so mnou zatazovat,nevie co so mnou,predpisala este nejake vagin.tablety a ked aj po tomto bude zly vyter,tak uz ideme rovno do centra co oni povedia ....ale jedna fajn sprava dne bola-muz mal dobry vysledok od urologa :dizzy_face:
26. sep 2011 o 17:59  • Odpovedz
@linka nesmieš byť s toho nervozna viem je to tažke ale silno dufam že sa vam to podari ani nevieš ako vam to silno prajem ja mam jednu kolegynu a jej brat chodil do martina a hovorila my že to bolo tažke ale zvladli to stalo ich to ale dve tisic euro ale niečo im preplatila poistovna
26. sep 2011 o 19:01  • Odpovedz
ahojte,ako sa mate? ja po starom,v praci to je na hlavu,uz tahame soboty az do konca novembra :unamused: ja uz chcem vianoce :grinning: :grinning:
29. sep 2011 o 15:20  • Odpovedz
ahojte my sme trochu chory s mužikom pokašlievame lauru to už prešlo a teraz to mame my tak sa liečime :wink: my naštastie soboty nemusime robiť zatial
29. sep 2011 o 18:43  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka rychlo sa uzdravte ! vraj je teraz nieaká chrípka v BA je toho vela aj mamine to hovorila doktorka teraz v BA aj susedia z čo byvajú v BA prišli s tadial chorí na víkend sem ,aj náš krstny je chorí maly sme isť do rakúska do zabavného parku a asi budeme doma :( aspon pojdem na hasickú súťaž aj to sa malému bude páčiť
30. sep 2011 o 11:15  • Odpovedz
ahojte,tak uz aj muza dostala choroba,ma nadchu a kasle a mna asi chyta mocovy mechur :unamused: upiekla som kolac so slahackou,jahodami a zelatinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz
@linka pošli kusok mnam dala by som si ten tvoj kolačik :wink: aj naš tatik leži nadchu nema len kašel a je slaby
1. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz
@laurinkadanielka dufam,ze sa od nich nenaberieme :wink: a kolac by som ti hned dala,keby to slo :frowning2: a aj Lucke.
1. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz
autor
@linka júúúúj mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2011 o 08:40  • Odpovedz
autor
ozaj v utorok som sa konečne dostala k tej ženskej som sa tam vysedela od pol 8 do 11 ale všetko o.k.
zobrala mi krv a ster tak teraz sa pojdem skôr opytať o vysledky :astonished: nie po roku :grinning:
a potom som ale za 3 hodky dostala mrchu ešte že som to nenechala na piatok
@laurinkadanielka ten jej muž naozaj, že vyšetrujem 1 hodku jednu pacienku bola tam jedna pani a tá povedala že v piatok 5 žien zoberie , no čo podstivec nieč neche zanedbať !
2. okt 2011 o 08:44  • Odpovedz
ahojte
@luciankasebastianko som rada,ze mas vsetko v poriadku :slight_smile: ja sa chystam na ster tento tyzden,ani nemam chut,co ked bude zas zly vysledok :unamused: dnes idem do nocnej a taham az do soboty rana,to bude zabijak :frowning2:
2. okt 2011 o 18:25  • Odpovedz
autor
@linka dúfajme ,že tabletky zabrali a ster budeš mať o.k. no to budeš mať ťažky tyžden držkaj sa moja
3. okt 2011 o 08:56  • Odpovedz
ahojte tak laura je chora dnes sme boli u doktorky musim byť snou doma lebo nema byť kto mamina je v nemocnici svorka je tieš mimo tak budem odychovať
@linka bola si už na ster?
4. okt 2011 o 09:27  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka skoré uzdravenie ,dnes prídem do škôlky a tam 7 detičiek všetko choré :confused:
malá sa rychlejšie uzdraví ked budeš snou :dizzy_face: a mamina ? dúfám, že nič važne
a ešte má prísť aj škaredé počasie :confounded:
4. okt 2011 o 09:39  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka idem zajtra,nechce sa mi,po nocnej som taka nijaka,neviem ale nejak tazko zvladam tie nocne a este k tomu ma boli hrdlo a stipe ma lava strana na tvari,az ucho :pensive:
@luciankasebastianko no som zvedava na tu zmenu pocasia,to ma uz asi aj do postele polozi :confounded:
4. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz
autor
@linka aspon si odychneš v posteli od toho plázinca :unamused: ja sa dopujem vitamínmi ,lebo všade samá choroba , ešte aj mamina má angínu :confounded: mna ta zmena položí skôr psychicky nemám rada zimu :angry:
4. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz
ahojte,tak uz mam aj teplotu,neviem ako to dnes zvladnem v praci a ani ostat nemozem doma,lebo chybaju ludia :unamused: dnes som bola na ten ster,pytala som sa dr. ze ked bude znova zly,ze co a ona ze budeme dalej liecit,tak my sa ani tento rok nedostaneme na umele,lebo vselico na mne skusa a nic nezabera :frowning2:
5. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz
autor
@linka :unamused: nezmeniš lekára ? a ozaj tu poisťovnu si stihla zmaniť ?
6. okt 2011 o 09:37  • Odpovedz
@luciankasebastianko tuho rozmyslam o tom,ze zmenim,tento pristup nikam nevedie :confounded:
6. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz
autor
@linka asi tak :unamused:
6. okt 2011 o 19:06  • Odpovedz
@luciankasebastianko poistovnu som nemenila,lebo dr. v KE vravel,ze mam dobru poistovnu,akurat len tu krv nepreplaca :wink:
baby mne je na dve veci,choroba neustupuje,ani teplotu nemam a staci chvilka a som mokra jak mys,nechapem a na hrudniku sa mi vychodili cervene flaky,nesvrbi to,ale neviem z coho to je a ta nadcha,no brutal,v jednom momente mi nechuti jest a v druhom dostanem taky vlci hlad,ze sa idem povracat :pensive: uz aby ma to preslo :unamused:
a vy ako sa mate? a co nove?
7. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.