Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
22. sep 2011

@linka bola som na krv či memám vela miečkového hormonu , lebo mi ešte milieko išlo som sa objednala ale bolo volné až za tyžden snad nebudem mať mrchu 😒

linka
25. sep 2011

@luciankasebastianko ahoj,ako sa mas? co si robila cele dni? 🙂 to pocasie sa este stale drzi a to je uz pomaly koniec septembra 😕 dnes alebo zajtra sa dozviem vysledok vyteru 😒 blby pocit mam 😔 co ste dnes varili? ja sosov.polievku a rezne 😝

linka
25. sep 2011

@luciankasebastianko bude ta asi aj pozerat vsak? mas uz dostat?

laurinkadanielka
25. sep 2011

ahojte nemam ani čas sem pisať my dnes madarsky gulaš s knedlikom laura to ma rada a kuraciu polievku
@luciankasebastianko si fotila svadbu fotky su super kde si to fotila

laurinkadanielka
25. sep 2011

@linka a držim palce nech je vysledok dobry a silno dufam že bude

linka
25. sep 2011

@laurinkadanielka nie je,je tam zas druha bakteria,mna uz asi slaktrafi,stastie nam vobec nepraje,uz nemam nervy na to 😠

luciankasebastianko
autor
25. sep 2011

😉 Ahojte
@linka čo porábam fotím ,je krásna jeseň čo je super a inak pomám manželovi v dielni 😎 bude ma určite vyšetrovať ved to bude aj preventívka hned aj tak sa tam viac krát za rok nedostanem 😝 a v stredu mám dostať dúfam ,že budú meškať 😒 držím palce, nech tie bakterie zdechnu do rána ! 😠

@laurinkadanielka dakujem boli sme v Piešťanoch v kúpeloch 😉

linka
25. sep 2011

@luciankasebastianko je super,ze tak fotis,fakt parada,mas moj obdiv,mna uz ani to pecenie nebavi,ked furt daco zle sa vyskytne,potom len na to myslim,cista psychiatria 😒

luciankasebastianko
autor
26. sep 2011

@linka tak to ti verím zlatko, nechápem prečo si toto všetko musíte vytrpieť 😔 len netreba hádzať flintu do žita v centre Vám určite pomôžu , aká si bola rada ked ste tam išli , tak teraz mysli pozitívne !!!!

linka
26. sep 2011

@luciankasebastianko dakujem moja 🙂 neboj,nevzdavame sa,len moja dr.sa uz nechce so mnou zatazovat,nevie co so mnou,predpisala este nejake vagin.tablety a ked aj po tomto bude zly vyter,tak uz ideme rovno do centra co oni povedia ....ale jedna fajn sprava dne bola-muz mal dobry vysledok od urologa 😵

laurinkadanielka
26. sep 2011

@linka nesmieš byť s toho nervozna viem je to tažke ale silno dufam že sa vam to podari ani nevieš ako vam to silno prajem ja mam jednu kolegynu a jej brat chodil do martina a hovorila my že to bolo tažke ale zvladli to stalo ich to ale dve tisic euro ale niečo im preplatila poistovna

linka
29. sep 2011

ahojte,ako sa mate? ja po starom,v praci to je na hlavu,uz tahame soboty az do konca novembra 😒 ja uz chcem vianoce 😀 😀

laurinkadanielka
29. sep 2011

ahojte my sme trochu chory s mužikom pokašlievame lauru to už prešlo a teraz to mame my tak sa liečime 😉 my naštastie soboty nemusime robiť zatial

luciankasebastianko
autor
30. sep 2011

ahojte
@laurinkadanielka rychlo sa uzdravte ! vraj je teraz nieaká chrípka v BA je toho vela aj mamine to hovorila doktorka teraz v BA aj susedia z čo byvajú v BA prišli s tadial chorí na víkend sem ,aj náš krstny je chorí maly sme isť do rakúska do zabavného parku a asi budeme doma :( aspon pojdem na hasickú súťaž aj to sa malému bude páčiť

linka
1. okt 2011

ahojte,tak uz aj muza dostala choroba,ma nadchu a kasle a mna asi chyta mocovy mechur 😒 upiekla som kolac so slahackou,jahodami a zelatinou 😝

laurinkadanielka
1. okt 2011

@linka pošli kusok mnam dala by som si ten tvoj kolačik 😉 aj naš tatik leži nadchu nema len kašel a je slaby

linka
1. okt 2011

@laurinkadanielka dufam,ze sa od nich nenaberieme 😉 a kolac by som ti hned dala,keby to slo ☹ a aj Lucke.

luciankasebastianko
autor
2. okt 2011

@linka júúúúj mňam mňam 😝

luciankasebastianko
autor
2. okt 2011

ozaj v utorok som sa konečne dostala k tej ženskej som sa tam vysedela od pol 8 do 11 ale všetko o.k.
zobrala mi krv a ster tak teraz sa pojdem skôr opytať o vysledky 😲 nie po roku 😀
a potom som ale za 3 hodky dostala mrchu ešte že som to nenechala na piatok
@laurinkadanielka ten jej muž naozaj, že vyšetrujem 1 hodku jednu pacienku bola tam jedna pani a tá povedala že v piatok 5 žien zoberie , no čo podstivec nieč neche zanedbať !

linka
2. okt 2011

ahojte
@luciankasebastianko som rada,ze mas vsetko v poriadku 🙂 ja sa chystam na ster tento tyzden,ani nemam chut,co ked bude zas zly vysledok 😒 dnes idem do nocnej a taham az do soboty rana,to bude zabijak ☹

luciankasebastianko
autor
3. okt 2011

@linka dúfajme ,že tabletky zabrali a ster budeš mať o.k. no to budeš mať ťažky tyžden držkaj sa moja

laurinkadanielka
4. okt 2011

ahojte tak laura je chora dnes sme boli u doktorky musim byť snou doma lebo nema byť kto mamina je v nemocnici svorka je tieš mimo tak budem odychovať
@linka bola si už na ster?

luciankasebastianko
autor
4. okt 2011

@laurinkadanielka skoré uzdravenie ,dnes prídem do škôlky a tam 7 detičiek všetko choré 😕
malá sa rychlejšie uzdraví ked budeš snou 😵 a mamina ? dúfám, že nič važne
a ešte má prísť aj škaredé počasie 😖

linka
4. okt 2011

ahojte
@laurinkadanielka idem zajtra,nechce sa mi,po nocnej som taka nijaka,neviem ale nejak tazko zvladam tie nocne a este k tomu ma boli hrdlo a stipe ma lava strana na tvari,az ucho 😔
@luciankasebastianko no som zvedava na tu zmenu pocasia,to ma uz asi aj do postele polozi 😖

luciankasebastianko
autor
4. okt 2011

@linka aspon si odychneš v posteli od toho plázinca 😒 ja sa dopujem vitamínmi ,lebo všade samá choroba , ešte aj mamina má angínu 😖 mna ta zmena položí skôr psychicky nemám rada zimu 😠

linka
5. okt 2011

ahojte,tak uz mam aj teplotu,neviem ako to dnes zvladnem v praci a ani ostat nemozem doma,lebo chybaju ludia 😒 dnes som bola na ten ster,pytala som sa dr. ze ked bude znova zly,ze co a ona ze budeme dalej liecit,tak my sa ani tento rok nedostaneme na umele,lebo vselico na mne skusa a nic nezabera ☹

luciankasebastianko
autor
6. okt 2011

@linka 😒 nezmeniš lekára ? a ozaj tu poisťovnu si stihla zmaniť ?

linka
6. okt 2011

@luciankasebastianko tuho rozmyslam o tom,ze zmenim,tento pristup nikam nevedie 😖

luciankasebastianko
autor
6. okt 2011

@linka asi tak 😒

linka
7. okt 2011

@luciankasebastianko poistovnu som nemenila,lebo dr. v KE vravel,ze mam dobru poistovnu,akurat len tu krv nepreplaca 😉
baby mne je na dve veci,choroba neustupuje,ani teplotu nemam a staci chvilka a som mokra jak mys,nechapem a na hrudniku sa mi vychodili cervene flaky,nesvrbi to,ale neviem z coho to je a ta nadcha,no brutal,v jednom momente mi nechuti jest a v druhom dostanem taky vlci hlad,ze sa idem povracat 😔 uz aby ma to preslo 😒
a vy ako sa mate? a co nove?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre