Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
7. okt 2011

@linka my tiež nič moc maly stal upišťany soplaví , no ale ved škôlke soplí všetko tak som si povedala ,že už v piatok vydrží dala som kvapky a panadol a išli sme s mužom ho zaniesť no ale nechcel isť a vybehol mu až zelene sople tak som ho zobrala domou pekne ležkal doma pil čajík no snad to rýchlo prejde 😖

linka
9. okt 2011

ahojte
@luciankasebastianko ako sa ma maly?
u mna skoro ziadna zmena,hlava sa mi neprijemne toci a nadcha pokracuje,ja uz nechapem,taku dlhu nadchu som v zivote nemala a na tvari sa mi vyhodili cervene flaky,parada...uvidim ako zajtra a zajdem k dr. 😒
co dnes robite? ja asi nic,ani varit sa mi nechce,nemam chut na jedlo...ale kvoli muzovi musim a bude to kysla kapusta so stehnami kuracimi a knedla 😉

linka
9. okt 2011

@luciankasebastianko krasna fotecka v profile 😵

laurinkadanielka
9. okt 2011

ahojte my už dobre laura ma len ešte sopliky ale zajtra ide do školky ja som dnes robila bravčove rolky plnene všeličim čo chladnička dala a hranolky ryžu 😉 luci len chod pekne doktorke a vylieč sa

luciankasebastianko
autor
9. okt 2011

ahojte ,nooo maly sopli uvidím ráno či ho dám do škôlky ,ale asi hej lebo teplotu nemá a vyvádza ako obyčajne 😝 ja som robila mäsko na šťave ar yžu

@linka dakujeem 😀 a šup šup k lekárovi !

luciankasebastianko
autor
10. okt 2011

@linka tak fotočku som si musela zmeniť ,že to niesom ja a že nevihovuje 😒 a tak sa mi páčila ...

linka
11. okt 2011

ahojteeeeee 😀

mam skvelu spravu------vyter dopadol super 😀 😀 som stastna ako keby som vyhrala jackpot,konecne sa to hybe 😵 este par vysledkov manzelovych a ideme na to 🙂
@laurinkadanielka uz je to lepsie 😉
@luciankasebastianko skoda,taky zlaty tam je 🙂

laurinkadanielka
12. okt 2011

@linka tak to je super tešime sa s tebou 🙂

luciankasebastianko
autor
12. okt 2011

@linka super, super už len dobré správy 😉

luciankasebastianko
autor
14. okt 2011

nooo ako ženičky ?

linka
14. okt 2011

@luciankasebastianko nooo uz super,konecne vikend,oddychnem aspon trochu 😵 aj u vas bola dnes taka zima? len aby sme sa najblizsie neprebudili do zasnezeneho rana 😅 brrrr...

luciankasebastianko
autor
14. okt 2011

júúj veru riadne studeny fúúkal 😝

laurinkadanielka
15. okt 2011

ahojte my nič skoro noveho dnes idem konečne kaderničke 😉 mužikovi sa zas vratila choroba a ja mam strašne červene oči a bolia ma davam si aj kvapky ale len trocu pomahaju pondelok musim isť očnej a tak sa my nechce poldna tam sedieť 😒 ešte že laura je fit 🙂

linka
17. okt 2011

ahojte,ani u mna nic nove,vysledky vsetky este stale nie su,tak sa to zbytocne natahuje,tento rok to uz asi nestihneme ☹ a vonku je riadna kosa,rano ked sme sli do prace to uz normalne na zimnu bundu vyzera,riadna zima bola -5`C...brrr 🙂

linka
17. okt 2011

@laurinkadanielka ako si dopadla u ocnej?
@luciankasebastianko videla som fotky na FB,to bol ale poriadny ohen,to ste mali nejaku slavnost? 😉

luciankasebastianko
autor
17. okt 2011

@linka bola slávnosť v zbrojnici my požiarnici teda dobrovolníci sme ukončovali sezónu 😀

laurinkadanielka
18. okt 2011

@linka oči mam už dobre ale na očnom som bola včera ale som sa nevybavila utekala som do roboty dnes idem ale mužik ma tieš take oči ale on to ma horšie ako ja bol včera u očnej a že je to nejaky virus infekčny aj marodi ale ma aj chripku dufam že do nedostane laura lebo ma picne 😒

linka
20. okt 2011

ahojte,ako sa mate? ja uz nevladzem ten natlak v praci,este aj sobota sa ide zas,uz keby bol december ☹
este nam treba jeden vysledok a volam do centra 😵

luciankasebastianko
autor
20. okt 2011

Ahojte ja som tiež na nič ,bolí ma vaječník behla som bosá 😒 a tiež mám pocit ,že ma čosi obchádza 😖

linka
22. okt 2011

ahojte
@luciankasebastianko nebehaj bosa po dome ☹ ako sa mas inac?
uz mame vsetky vysledky,v pondelok volam kedy mame prist,volala som uz vcera,ale dr. bol odcestovany 😉

linka
22. okt 2011

@laurinkadanielka a ty ako? 😉

luciankasebastianko
autor
22. okt 2011

@linka no super to bude darček pod stromček 😵
noo nebudem behať ale máme podlahovku a niekedy je taká teplučká ale ked je ešte teplo a vypne sa tak je zimma 😒

laurinkadanielka
23. okt 2011

@linka ja dobre očka mam už vyliečene aj mužik už je fit a laurinka nam pekne spieva padla hruška zelena a kohutik jarabi čo som chodila poobede sa s tatikom naučila včera rano som mala predstavenie taky boli zlaty 🙂
@linka tak to je super tešim sa s vami 🙂

linka
24. okt 2011

ahojteee tak tento piatok ideme posielat ziadost,konecneeee 😵
@luciankasebastianko ahaaa vy mate podlahove kurenie,tak to by som aj ja behala bosa po takej tepluckej podlahe 🙂
@laurinkadanielka sikovnica zlata je mala 😵

luciankasebastianko
autor
27. okt 2011

@linka žiadosť odoslaná ? 😵

linka
27. okt 2011

@luciankasebastianko az zajtra ideme 🙂 ako sa mas? ja este dnes do nocnej a konecne pokoj,len neviem jak to zajtra zvladnem v tych KE,nemozem ist vobec spat,lebo ideme vlakom o osmej rano,mame tam byt na 13:00 a potom nam ide az 11:50 a to by sme nestihli na tu hodinu dohodnutu,to bude den,manzel ma po chlebe 😀

luciankasebastianko
autor
27. okt 2011

božínku
@linka ozaj ja mám dnes piatok aj muža som vystrojila ,že dnes beru smeti ,že je piatok 😒 maly bol dnes naposledy v škôlke a má prazdniny až do 2.11. no ja maám dnes piatok a zajtra sobotu 😀
veru sa nacestujete , no čo už , ale hlavne šťastnú cestu 😵

laurinkadanielka
28. okt 2011

@linka napiš nam ako ste pochodili? ja idem zajtra do roboty tak sa my nechce ale musim 😒

linka
28. okt 2011

ahojte,dobre sme pochodili,ziadost uz odoslana,budem mat kratky protokol-3 druhy injekcii a duphaston...bojim bojim ☹ ale musime dobojovat 😵 o mesiac mam volat do centra ci je ziadost schvalena,tak uvidime ci to bude este v decembri alebo to necha na januar... 😉
@luciankasebastianko nejaka si dopletena 😀
@laurinkadanielka jaj soboty uz mam po krk v praci,my zajtra nerobime,ale zas buduci tyzden sa ide v sobotu 😖
a od vcera od 13:00 hod. som nespala,dobry vykon,ale uz ma bere,tak asi pojdem lahnut,aby ma neporazilo 😅

luciankasebastianko
autor
29. okt 2011

@linka bolo by super keby to stihate v decembri , ale ako počuvam ohladom centier majú toho dosť
v decembri bude aj volno by si len nohe vyložila a odychuvala nech sa vajičko dsobre uhniezdi 😀 😵
aj ten čas vianočny mi sme malého zrejme spolodili okolo 21.12. 😲 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre