Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
28. dec 2011

@linka odkedy som Pro hviezdička zmyzla a ž tu nieje 😔 mala som štyri oblúbené teraz horko ťažko napíšem sem 😠

linka
29. dec 2011

@luciankasebastianko pozerala som tvoj blog,mas to pekne 🙂 preco to tak skomplikovali,ked si Pro?

laurinkadanielka
1. jan 2012

ahojte
@luciankasebastianko
@linka prajem vam všetko dobre v novom roku a tebe Lucka nech všetko dobre dopadne aby si čim skor otehotnela 🙂

linka
1. jan 2012

@laurinkadanielka
@luciankasebastianko aj ja Vam prajem stastne kroky v novom roku,nech sa Vam vsetko splni co si prajete !!! 🙂
@laurinkadanielka dakujem,no o tyzden by sme mali ist na to 😉

laurinkadanielka
1. jan 2012

@linka tak budem silno držat palce nech sa vam to podari na prvy krat 😉

lucia20
3. jan 2012

Ahojte, tu si pisu same lucky? 😀 kolko vas tu je?

linka
3. jan 2012

@lucia20 ahoj,dve Lucky sme a jedna Dadka 😀

lucia20
3. jan 2012

@linka 😀 😀 😀 😀 tak to mate taku sukromku. 😀 2+1

linka
3. jan 2012

@lucia20 no bohuzial,nejak sa k nam nikto nechce pridat 😉

lucia20
3. jan 2012

@linka a mozem ja? ja by som doplnila stav hned o dve lucky, aj dceru mam lucku. 😀 😀 😀 😀

laurinkadanielka
3. jan 2012

@lucia20 ahoj možeš sa k nam pridať ved je tu že nielelen pre lucky 🙂 a vitam ta mezdi nami pozeram že maš doma tri baby 😉

lucia20
3. jan 2012

@laurinkadanielka dakujem za privitnie. no veruze, mam doma tri dievky. 😀 ale skor si myslim, ze to su zamaskovani mali satankovia v koziach anjelov. 😀 😀 😀 😀 😀

linka
3. jan 2012

@lucia20 jasne,pridaj sa 😉 nepocuvaju? 😀

lucia20
3. jan 2012

@linka no ono sa ani neda povedat, ze nepocuvaju. ale su vsade. 😀 😀 😀 😀 a ako klasika tri dievcata, su ukecane az az. no moje bubienky dostavaju zabrat. ale aspon mame veselo.

luciankasebastianko
autor
3. jan 2012

ahojte
@linka už sa ti to kráti držím palce na 9 -teho
😵

linka
4. jan 2012

@luciankasebastianko no idu tie dni rychlo a uz zacinam mat aj strach trochu 😅

linka
4. jan 2012

@lucia20 pozrela som si tvoj fotoblog a som smutna z toho co ste si prezili,mas silne dievcatko a ty si silna milujuca mamina ,pred ktorou sklanam obrovsky obdiv,Tatianka je krasne dievcatko a aj Katka s Luckou,drzim prsty,aby bolo uz len a len dobre 😵

lucia20
4. jan 2012

@linka boze, mne ked tvoju spravu ukazalo v upozorneniach az ma zamrazilo, ze co sa stalo. 😀 dakujem za pekne slova, my to neberieme ani sme nebrali nejako tragicky. nevravim, ze som si obcas nepoplakala zvlast ked sme boli na onkologii a kopu nasich malych kamaratov zomrelo. to je na psychiku to najhorsie. citis take divne previnenie, hoci si nic nespravila, ze tvoje dieta zije a ostatne malinke musia zomierat. ale je ot ponaucenie do zivota. aj ked tvrde. teraz nam 03.12. zomrel kamarat, ktoreho sme poznali od malicka. sme sa tam spoznali. mal len 17 mesiacov. ☹ ☹ ☹ ale zmenis si po takej skusenosti priority a mozno sa stanes lepsim clovekom. odvtedy nic neberieme ako samozrejmost. ako rodina sme sa zomkli, co som bola prekvapena, som myslela ze muz odide po predchadzajucich udalostiach. babulky, tkore mali 3,5 a 4,5 roka tak z tych som uplne nechapala. malinku milovali uz v brusku, ked videli jej prvu foto, kde bola len gulicka z piateho tyzdna, lietali s nou po dome a tesili sa a chapali, ze mamina sa vrati domov bez babatka, pretoze je chorucke a ma bolavu ritku. kazdemu vraveli,ze babatko ma bobo na ritulke. 🙂 vedeli, ze mozno babatko nebude a nedonesieme ho nikdy domov, ale ked sme ho na tajňaša priniesli, boli uplne vo vytrzeni. a odvtedy je tatianka "nedotknutelna", ta im moze aj po hlave skakat ale tatianka moze vsetko. nebodaj na nu zakricim a uz po mne kricia, ze nemam po tatianke kricat. 😀 😀 😀 😀 😀 no zlate su. aj ked to znie divne, som rada, ze sa nam narodilo dieta s dvojkilovym nadorom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia20
4. jan 2012

@linka nechcem byt doterna, ale co je 9-teho? ides k lekarovi?

linka
4. jan 2012

@lucia20 pekne si to napisala 🙂
no 9-teho zacinam stimulovat na IVF,mala som uz v decembri,ale dr.to odlozil kvoli sviatkom,tak dufam,ze teraz uz zacneme 🙂

lucia20
4. jan 2012

@linka no drzim silno, silno palce. toto sme prechadzali s jednou znamou. som boal vzdy viac nervozna a nedockava ako ona. 😀 nech to vsetko dobre dopadne.

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

ahojte
@lucia20 vitam novú 🙂 🙂 tvár aj včera som chcela ešte dopísať a bola dostávka až do 01:00 a to sa mi už nechcelo čakať 😉

linka
4. jan 2012

@lucia20 dakujem,len keby mi to moje blizke okolie tak nekazilo naladu,bojim sa,ze kvoli nim sa to nepodari ☹

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 luci tvoj blog mi nejde otvoriť , ale podla toho čo píšeš si prežila moju nočnu moru 😔 ja sa tak bojím o malého , mamina je onkologicky pacient , nádor jej našli ked som bola asi v 5 mesiaci odtedy bojujeme spolu , maly je jej veľky terapeut 😉 držíme palce ,aby bolo len dobre , Tamarke a celej rodinke prajeme veľa zdravia 😵

@linka neboj ! hovor si ,že : uspešne kráčaš k šťastnému cielu 😀

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko my mame tatianku. 😀 dakujeme za priania. myslim, ze @linka pozerala hlavne toto, inak by o tom nevedela https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucia20/clan...
ja som to zistila uz v tehotenstve a tak som si cele tehu robila srandu, ze to ako dvojicky keby sme sledovali, kolko narastla malinka a kolko nador. 😀 😀 😀 😀 😀 maminke drzime palce. velmi moc. nesmie sa vzdavat. vzdy treba verit.

@linka na okolie sa musis vykaslat. zabudni na nich. ide o teba, a tvoje dietatko. to si mala vidiet nas. v 16.tt sme zistili ze mala ma nador a odvtedy mi kazdy naokolo vravel, ze ju mame dat prec, ze to bude zle a bla, bla bla. a my??? no my sme boli jedini ktori malej verili a verili, ze bude zdrava a vsetko zvladne. ja si myslim, ze pozitivne myslenie moze spravit veeeeeeeeeeeeeeelmi vela. takze ty hlavu hore, naladu na najvyssi bod aky sa len da a stale si vrav: " nech si vravia ostatni cokolvek zle, ja im dokazem, ze vsetko zvladneme a dokazeme" a nech ich aj rozdrapi. do mna ked hucali, tak som im s kludom anglicana odpovedala, ze ja v septembri budem mat zdrave dietatko. otocila sa na podpatku a odisla. a teraz??? no kukni aka je. 😀 😀 😀 😀

linka
4. jan 2012

@lucia20 boze aka je krasna,dakujem ti za povzbudive slova,dufam,ze ma to prejde ta dnesna pochmurna nalada,vytocila ma totiz svokra s ktorou si velmi dobre rozumiem a proste mi plesla do ksichtu taku neprijemnu vetu,ze som z toho mimo a je mi to luto,ze to povedala ☹

lucia20
4. jan 2012

@linka
no povedz, nestalo to za to, bojovat o nu??? a to iste musis spravit aj ty.
ludia niekedy povedia cosi co by inokedy nepovedali. a potom ich to mrzi. moja mamina mi vravievala, ze ju mam dat prec, ze sme mladi a mozno to dalsie bude chlapec. 😖 taka divna veta. viem, ze ma chcela ukludnit, ale posobilo to opacne.
ja som vecny optimista a vacsinou tym nakazim aj ostatnych, alebo ich minimalne nenecham padnut. takze mas smolu s tou zlou a pochmurnou naladou cosi do 9-teho isto porobime, aby si k doktorovi isla uz optimisticky a stastne naladena. jasne??? 😉 😉 😉 😉 😉

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 luci prepáč bola tu svokra dve deti a hlavne svokra 😀 písala som ten príspevok na 2x a asi 20 min , čo mi furt volačo ozprávala nedalo sa sústrediť a ja som ti chcela napísať a potom to tak vyzerá 😝
dakujem za link , ale odkedy dali ten novy koník a ja som mala album nemožem nič pozrieť , označiť oblúbené ,sem sa tiež 3x prihlasujem pokial sa sem dostanem 😠

@linka až som sa lakla ,že ti ozaj pleskla , teraz nieje ona podstatná , mysli len naseba a na svoje telo akú ma dôležity úlohu pred sebou ,bude to skvelé ked budeš čakat babo 😵 ten baby plán si kúpila ?

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 malá je fakt prenadherná 😵

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko to je pohode, aj ja tak stale pisem, lebo furt niekto cosi chce. a cez ten link ti uz islo pozriet?

a ty mas kolko deticiek. lebo mna to zase nechce pustit do tvojho blogu. 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre