• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
@linka no ležím s chrípkou včera ma začalo bolieť hrdlo a dnes som k.o. všetko má bolí a hlava sa krúti a krúti :unamused:
4. dec 2011 o 15:18  • Odpovedz
@luciankasebastianko ach jaj,tak to je zle a mas aj zvysenu teplotu?
4. dec 2011 o 17:42  • Odpovedz
autor
37,1 ta je horšia tuším než 38-39 :unamused:
@linka
5. dec 2011 o 11:00  • Odpovedz
@luciankasebastianko a dnes sa mas ako?
5. dec 2011 o 11:14  • Odpovedz
autor
taktéééž nič moc :(
5. dec 2011 o 17:39  • Odpovedz
ahojte,tak IVF odlozene na januar,volala som minuly tyzden s dr. a vraj preto,lebo by som to uz nestihla do vianoc,co uz,aj tak dobre,aspon mozem piect a pratat jak blazon :sweat_smile: momentalne mam brat antikoncepciu cely mesiac,asi kvoli hormonom a nacasovaniu cyklu... :wink:
a vy ako? darceky uz mate vsetky? pre deti uz mam,pre muza zhruba,este pre rodicov...
@luciankasebastianko asi kupime svokrovcom digifotoramik,dobra vec to je? ty si kupovala mamine myslim minuly rok :slight_smile:
12. dec 2011 o 12:49  • Odpovedz
ahojte
@linka tak to je super my sme včera boli v trenčine no mam skoro všetko čo som chcela len pre seba nie ale to pojdeme po vianociach ked budu vypredaje
12. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz
@laurinkadanielka tak aj hlavne pre seba si si mala kupit pod stromcek,alebo muz tebe :wink:
12. dec 2011 o 13:15  • Odpovedz
autor
ahojte ,super už máte aj predbežny dátum? @linka ten rámik no to už je 2 roky ten prví rok ho aj zapínala a teraz už ani moc nie :unamused:
ma sme boli na nákup aj v piatokaj v nedelu v tesku dali na hračky 30% tak sme neplánovanie dokupovali hračky :grinning: už sa neviem dočať čo bude dubák robiť :grinning:
12. dec 2011 o 15:31  • Odpovedz
@luciankasebastianko mame prist 9.1,tak dufam,ze uz zacneme :confounded:
12. dec 2011 o 19:21  • Odpovedz
autor
super odychnutá zrelaxovaná a môže isť nato a aj pojdeš PN ?
12. dec 2011 o 20:34  • Odpovedz
@luciankasebastianko pojdem jasne,v praci je stres,nechcem riskovat nic :wink:
12. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz
@linka ja si ešte kupim ale potom ked nebude v obchodoch taky naval :slight_smile:
12. dec 2011 o 23:04  • Odpovedz
prajem vam Lucky všetko len to naj,naj,naj k meninam :slight_smile: :slight_smile: a hlavne vela zravička,štastička a lasky :slight_smile:
13. dec 2011 o 08:30  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka dakujeme tiež prajem Lucke všetko najlepšie :wink:
@linka prosím ťa kup si v lekárni baby plán stojí to 5 € na mesiac je to super vec, v centre kamoške nič neporadili a potom sa čudovali prečo nič nepapá je skvelá zmes vitaminov pohladám link :wink:
13. dec 2011 o 08:58  • Odpovedz
autor
http://www.calibrum.sk/default.aspx/sk/chc/calibrumnew/default/menuroot/protehotneamami/calibrumbabypla
a by bolo mimčo zdravé a krásne ako a zabralo to moje už som to pár ludom poradila teraz majú doma malé pokladíky :wink:
13. dec 2011 o 09:00  • Odpovedz
@laurinkadanielka dakujeme :wink:,aj tebe Luci prajem vsetko NAJ,nech sa ti dari nadalej vo foteni :dizzy_face:
@luciankasebastianko no mohla by som si to kupit,kedze je realna sanca,ze buduci mesiac ostanem tehotna :slight_smile:
13. dec 2011 o 09:09  • Odpovedz
autor
ja som to tiež brala ešte pred l,ebo teraz v zime papáme tej čerstvej zeleniny menej :wink:
13. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz
autor
@linka platíš si aj Dobrovolné nem .? pokila nie maly by si sa prihlásiť ešte ti bude plinúť 270 dní + 8 mes ochraná doba a mala by si materskú 680e mes.
13. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz
ale ked si chceš platit dobrovolne teraz je to ponovom no neviem ale vychadza to na 100 euro mesačne lebo si musiš sama platit aj dochodkove a ešte niečo tak som to čitala na nete neviem či to je tak
13. dec 2011 o 12:39  • Odpovedz
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka a nemaju to dobrovolne od noveho roka rusit?
13. dec 2011 o 13:04  • Odpovedz
autor
dobrovolné nemocenské sa ruší od 1.2.2012 pokial sa prihlásiš do tohoto dátumu budeš si priplácať cca 20 € priplácať a nechajú ťa 270 dní pokial do toho dátumu neotehotnieš budeš si musieť , no musieť maly by si pokračovať do času ked nebudeš tehotná aby si mala vysoku materskú platiť ponovom cca 200€ to ti povedia podla tvojeho prímu tu na koni je téma dobrovolné nemoc. poistenie . asi sa idem aj ja prihlásiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz
autor
ahojte babenky no trvalo to pokila saom Vás našla :unamused: teraz menili kona stratili sa mi oblúbené :unamused:
ja sa tak teším na vianoce :dizzy_face: maly je síce ešte choručky ale snad zajtra už pojdeme von :dizzy_face:
ešte nemám zbaléné darčeky -lajdaňa :grinning:
21. dec 2011 o 18:17  • Odpovedz
ahojte
@linka
@luciankasebastianko prajem vam aj vašim rodinam KRASNE VIANOCE bohateho ježiška laura je už zdrava dufam že nebudeme my lebo je svokra chora
23. dec 2011 o 13:18  • Odpovedz
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka tiez sa pripajam a zelam krasne Vianoce plne pohody a vela darcekov!!! :slight_smile:
23. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz
@laurinkadanielka tak rychlo prec od svokry :grinning:
@luciankasebastianko ja som dnes pobalila nieco,ale aj zajtra je den :sweat_smile:
23. dec 2011 o 20:06  • Odpovedz
ahojte,tak aky bol jezisko? u nas bohaty,dostala som od muza zlate nausnice,pulovre,knihy a este som zabudla na zehlicku na vlasy... :wink:
26. dec 2011 o 10:09  • Odpovedz
ahojte
@linka to bol teda bohaty ježiško mne doniesol čo som si kupila sama :grinning: :grinning: my si prekvapenia nedavame a pojdeme štvrtok do mesta na vypredaje ešte si chcem niečo pokupit :wink:
27. dec 2011 o 11:25  • Odpovedz
autor
Ahojte baby, ja pokial Vás najdem a prihlásim to je umenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už som tu bola ale nešlo m i prihlásiť sa asi poprosím , aby mi zmazali album PRO aby som si znomova mohla písať aj s babami zo súkromnej temy :angry:
Vianoce super, maly bol happy a ja som dostala ušité srdce s vačkom a vnom peniazky to bolo moje prekvapenie :wink:

@laurinkadanielka
@linka
27. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz
@laurinkadanielka tak len si pokup pekne veci :slight_smile:
@luciankasebastianko ved si daj tuto temu medzi oblubene a uz nebudes musiet hladat :grinning: :wink:
27. dec 2011 o 21:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.