• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nízka postava a tehotenstvo. Nájde sa tu nejaká maličká mamička?

27. apríla 2008 
bambi dakujem..snad ano...len nech uz mam drobceka pri sebe..ale isto bude velky...snad ho dokazem vytlacit :confounded:
18. apr 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na pôrod na nikdy psichicky nepripravíš :slight_smile: uvidíš keď to príde tak to zvládneš :wink: mne sa to ľahko hovorí, že? keď som mala cisarsky... :slight_smile:
18. apr 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici ja viem ze sa na to neda psychicky pripravit..to len ja sa tak trochu ukludnujem :slight_smile: potom dam vediet ako to prebiehalo :wink:
19. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som dostala správu, že mojej kamoške sa narodil syn. Mala 157 cm, manža tak 190 cm a malého podľa UTZ cez 4 kilečká. Hrozili jej cisárskym, ale najskôr, že skúsia normálne. Nakoniec prenášala cez všetky termíny a šla na vyvolanie pôrodu. Skončil sa cisárskym - malý sa nemohol narodiť, neotvárala sa.
22. apr 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska mirka este nic/
23. apr 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci este nie..ale uz dnes mi aspon ta hlenova zatka odisla tak si ani nevies predstavit tu radost :grinning:
23. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka :slight_smile:
23. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek ahooj...ako sa mas..
23. apr 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám 160cm, pred tehu som vážila 47kg. Pri prvej dcérke som pribrala 12kg. Pred pôrodom mi tiež doktorka merala boky. Pôrod bol v pohode - ak to porovnám s rozprávaním kamarátiek a malá vážila 3,45kg. A dúfam, že druhý bude ešte ľahší :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka :slight_smile: ešte stále nič? tak ti prajem veľa síl v čakaní
23. apr 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mám 152 cm výšku :grinning: a rodila som vákuom - malá bola nie práve najvhodnejšie otočená, pozerala čelom nahor - takže lekár zvolil v poslednej chvíli VEX. Inak gynekologička, kam som chodila do poradne, ma už od začiatku upozorňovala na fakt, že asi kvôli výške by to mohol byť cisársky, ale že je to na rozhodnutí pôrodníka, ktorý ma odrodí. Toto upozornenie napísala aj na tehotenskú knižku. Inak za tehu som pribrala 14 kg, rodiť som šla ako 69 kilová.Malá mala miery 51cm a 3 kg.
27. apr 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok