Nízka postava a tehotenstvo. Nájde sa tu nejaká maličká mamička?

bzucinka
14. apr 2008

Najde sa nejaka malicka mamicka? 🙂 Zaujimalo by ma ako to je u inej osobky. Ja mam len 154cm a kratsi trup. Som na zaciatku 2heho trimestra a zda sa mi ze mam uz dost "vypucene" brusko. Normalne sa pri pohlade do zrkadla zamyslam, kam to babo pri tej mojej postave vojde 😀 Viem, ze toto nieje problem, ale beriem to ako take zamyslenie. Budem rada ak napise niekto, kto mi je v tomto podobny 🙂 A este by ma zaujimalo, kolko take mamicky pribrali, priberaju... 🙂 Alebo nieco s tymto spojene. Dakujem a pekny vecer. 😎

mirka8429
18. apr 2008

bambi dakujem..snad ano...len nech uz mam drobceka pri sebe..ale isto bude velky...snad ho dokazem vytlacit 😖

lencici
18. apr 2008

Na pôrod na nikdy psichicky nepripravíš 🙂 uvidíš keď to príde tak to zvládneš 😉 mne sa to ľahko hovorí, že? keď som mala cisarsky... 🙂

mirka8429
19. apr 2008

lencici ja viem ze sa na to neda psychicky pripravit..to len ja sa tak trochu ukludnujem 🙂 potom dam vediet ako to prebiehalo 😉

jankajs
22. apr 2008

Dnes som dostala správu, že mojej kamoške sa narodil syn. Mala 157 cm, manža tak 190 cm a malého podľa UTZ cez 4 kilečká. Hrozili jej cisárskym, ale najskôr, že skúsia normálne. Nakoniec prenášala cez všetky termíny a šla na vyvolanie pôrodu. Skončil sa cisárskym - malý sa nemohol narodiť, neotvárala sa.

lucka0122
23. apr 2008

ahojte bruska mirka este nic/

mirka8429
23. apr 2008

luci este nie..ale uz dnes mi aspon ta hlenova zatka odisla tak si ani nevies predstavit tu radost 😀

barbiek
23. apr 2008

ahoj mirka 🙂

mirka8429
23. apr 2008

barbiek ahooj...ako sa mas..

sasiki
23. apr 2008

Ahojte, ja mám 160cm, pred tehu som vážila 47kg. Pri prvej dcérke som pribrala 12kg. Pred pôrodom mi tiež doktorka merala boky. Pôrod bol v pohode - ak to porovnám s rozprávaním kamarátiek a malá vážila 3,45kg. A dúfam, že druhý bude ešte ľahší 😀 😀 😀

lencici
23. apr 2008

ahoj mirka 🙂 ešte stále nič? tak ti prajem veľa síl v čakaní

dddeni
27. apr 2008

ahojte, ja mám 152 cm výšku 😀 a rodila som vákuom - malá bola nie práve najvhodnejšie otočená, pozerala čelom nahor - takže lekár zvolil v poslednej chvíli VEX. Inak gynekologička, kam som chodila do poradne, ma už od začiatku upozorňovala na fakt, že asi kvôli výške by to mohol byť cisársky, ale že je to na rozhodnutí pôrodníka, ktorý ma odrodí. Toto upozornenie napísala aj na tehotenskú knižku. Inak za tehu som pribrala 14 kg, rodiť som šla ako 69 kilová.Malá mala miery 51cm a 3 kg.