Moja postava počas tehotenstva a hanbenie sa na kúpalisku

mia885
8. aug 2013

Ahojte🙂 nevedela som kam zaradit tento prispevok tak ale dam ho sem, aj ked sa asi nie velmi hodi. No, caka na mna uz len posledny mesiac tehotenstva, no a priatel vymyslel ze pojdeme na kupalisko, ma byt teplo tak ok.bude nam lepsie pri vode ked bude tak horuco, ale moj problem je inde. Som rada ze pojdeme, ale ked si pomyslim ako vyzeram tak sa mi tam ani nechce, som uz ako slon, pribrala som teda dostatocne a pri mojom priatelovi budem vyzerat ako slon, on ma super postavu, nie ako ja , a uz to vidim ako bude kukat na tie vsetky babenky so super telami, a ja sa budem citit strasne, je normalne ze kazdy sa pozrie na to co je pekne, ved aj ja, ale teraz ako som tehotna, moje sebavedomie co som ma
A je uplne na bode mrazu, uz teraz mam z toho dna ked pojdeme stres, :( co mam robit ako sa mam nejak dat do pohody s tym. Jemu o tomto nejdem hovorit ze ako sa budem citit , by to bola hadka potom len a nikam by sa neslo:( a ja nechcem pokazit den, tak uz to len nejak prezit ten den🙂 drzte palce, asi som sa potrebovala len vyrozpravat.

luca1986
8. aug 2013

@mia885 ale co si, ved teraz prezivas najkrajsie obdobie zivota, co tam po tych kilach navyse. Pride mimco a pojdu dole ani nebudes vediet ako.

nikolka2
8. aug 2013

Mne sa osobne veľmi páčia tehulky 🙂 Vždy sa rada pozriem na ne a vždy si pripomeniem moje tehotenstvo ...nemáš sa za čo hanbiť je to prirodzené a krásne 😉 Á chlapi su chlapi vždy sa pozrú na inú neboj nič ,,nemá to s tým nič spoločne , že si tehulka ..pekný den Mia a uži si vodu a slnko ..pa

nivi
8. aug 2013

jejda uzi si to a nieries kila ved si tehotna, rastie v tebe cloviecik a to je uzasne. brusko si mozes zakryt nejakou peknou tunickou 🙂
a nech cumu, aj ty si obrzi svalovcov 😉

mia885
autor
8. aug 2013

Ved ja viem ze kila pojdu dole, a na mimi sa velmi tesim, ja som s tym v pohode, vsak mimi potrebuje rast nemozem byt na diete, len ked tam budem s priatelom a on bude mat v oku to vsetko pekne na okolo budem sa citit strasne,je to normalne vsak je zdravy chlap a viem ze miluje mna ale veru poznam sa ako sa budem citit, no nic uz len vydrzat to nejako 🙂

mia885
autor
8. aug 2013

Dakujem baby 🙂 povzbudili ste ma 🙂

jana_i
8. aug 2013

Ahoj, aby som ta potesila, ja sa kupem cele leto, je to fajn, stretavam vela tehuliek, chlap ked sa chce pozriet tak sa pozrie na ine ci si alebo nie si tehulka. Podla mna bude na teba urcite hrdy a myslim ze sa ako tehulky svojim chlapom pacime. Ja nosim cez bruško pareo alebo mam taku dlhsiu koselu ked ideme do bufetu alebo sedim pri vode aby mi to bruso nebolo tak vidiet a aby hlavne nebolo na slnku. Hlavu hore, sme kocky a hotovo. Pekne si to uzi a negativa zahod za hlavu

anjelik2509
8. aug 2013

no v prvom rade zahoď za hlavu všetky komplexy...čakáš MIMKO!!!!! a to je najhlavnejšie..A okrem toho, ako vieš, že bude kukať po iných? Nosíš predsa jeho dieťa pod srdiečkom, na teba by mal pozerať ako na modlu...A inak, pre veľa mužov sú tehotné krásne, aj keď vyzerajú ako "slony" 😉 (podľa
A ešte by som ti poradila, moc sa na slnko nevystavuj, hlavne nie bruško, vždy ho maj prekryté niečím 😉 A skús si v obchode kuknúť nejaké tehu plavky, vedia krásne prekryť nedostatky, alebo ako sa píše vyššie, skús nejaké pareo (len pre vlastný, lepší pocit) 😉 A nechá na tebe oči celé kupko 😉

sissy27
8. aug 2013

@mia885 pozri sa na tie obtlstlé tínedžerky, ktoré neboli ani tehotné ani nerodili a napriek tomu majú tučné bruchá, stehná sa im šúchajú o seba,celulitídu aj za ušami a v pohode tlačia langoš a na to 4kopčeky zmrzliny a nemajú s tým problém, ešte sa premávajú v o dve čísla menšich bikinách ako hviezdy 😎 nech teraz vyzeráš akokoľvek, tak naozaj sa nemáš za čo hanbiť, len si dávaj na slniečku pozor 😉

mia885
autor
8. aug 2013

Ano,brusko nenechavam nSlnku, mam take tankiny , co zakryju cele brusko🙂 pareo nemam, ale to uz nejdem kupovat,
A dakujem za vsetky rady 🙂

mia885
autor
8. aug 2013

Sissy 27) aj mne sa suchaju stehna o seba 🙂)))

sissy27
8. aug 2013

@mia885 si tehotná, máš na to nárok 😉 ale čo taká 18, čo ani tehotná ani po pôrode, čo by mala mať postavičku ako lusk, keby sa netlačila mekáčom a nekysla pri compe? taká nech sa hanbí, nie ty... 😉 a budeš zírať, koľko takých na kúpalisku uvidíš 😉

marmete
8. aug 2013

@mia885 Nehanbi sa, nemáš za čo 🙂 Si krásna nastávajúca mamina a mala by si si tak pripadať, tak božsky. Tehotenstvo je (môj názor) najkrajšie obdobie života ženy, lebo to čo všetko to telo musí zvládať a žena tiež, tak to treba hrdo vystavovať 😉 V tehotenstve som sa tiež vyžrala, ale v daný čas mi to bolo úplne jedno, lebo sa inak nedalo, takže som si to obdobie užila a každý komu som vravela akú brutálnu váhu som mala, mávol rukou, to schudneš a mala som pocit, že to neboli iba slová útechy, ale brali to tak, že to tak má byť 🙂 A v neposlednom rada ti voda iba pomôže odľahčiť telo a zabudneš na nejaké pohľady a tukové rezervy. Iba jedno, uži si to a nerieš 😉

matkamirko
8. aug 2013

@mia885 aj ja sa rada pozeram ne tehotne, tiez mi to pripomina, ked som bola ja, a tesim sa, ked budem opät 🙂 Takze brusko hrdo vystavuj, ved v nom je to, co je na zenach to najkrajsie 🙂

liuba84
8. aug 2013

@mia885 pekne hlavu hore vypnúť hruď a niesť sa ako pávica (veď máš byť na čo pyšná) 😎 a nerieš kilá, ja som rok po pôrode a stále vyzerám ako v 5 mesiaci ale kúpila som si polovičné plavky a keď idem s malým niet nad nás 😀 tiež stretávame na plavárni teuľku nosí na plavky tričko ale táák jej to pristane 😉

m_ij_ka
8. aug 2013

@mia885 tehotenstvo je najkrajšie obdobie u ženy, len si to pekne užívaj, každé tehotné bruško je sexi lebo vo vnútri je krásny malý uzlíček, ktorý čoskoro budeš tískať v kočíku, 🙂

monhla
8. aug 2013

Ja som minulý rok na tom bola opačne.Prvý krát v živote som chodila po kúpalisku v bikinách a vôbec som sa nehambila. Nebolo totiž za čo. Bola som v 7., 8. a dokonca na začiatku 9. mesiaca tehu a hrdo so ukazovala celému svetu bruško. Bola som hrdá. 🙂 🙂 🙂
Tento rok je to horšie, na "bruško" byť hrdá nemôžem byť, ani na to že od pôrodu som schudla len 2 kg.
Hádam sa na budúci rok zadarí aj 3x a ja zase vytiahnem moje sexi tehu bikiny. 😀

katarinava
8. aug 2013

vždy keď stretnem tehulku na kúpalisku napadne ma len jedno - aká šťastná, čoskoro bude bábo. to je jediné a krásne vidieť na tej žene a myslím, že nikoho nenapadne ani pozerať a ani sa zamýšľať nad ničím iným. každá je krásna už len tým, že čaká dieťa.
odporúčam užiť si to pri vode, lebo aj tak väčšina na teba pozerajúcich bude vo vnútri len "žiarliť" - budú mať bábo.

snopkulka
8. aug 2013

My sme sa boli kúpať 1x tento rok pred pár dňami - som v 30tt. Nebudem ti tlačiť kaleráby, mala som zmiešané pocity, lebo +9 kg navyše je hoooodne vidno, mám obrovské brucho, narástla mi prdel, stehná ako Lopezka.... a vieš čo? Bolo mi to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne jedno 😀 Keď som sa bachla do vody, bol to snáď najkrajší pocit aký som za posledné týždne zažila 😎 čo tam po ostatných!!! Takže hlavu hore, pupek dopredu a šup k vode, tie horká sú neznesiteľné aj pre bežných "smrteľníkov", nehovorím o nás tehuľách 😕

dasiacik
8. aug 2013

@mia885
Ahoj 🙂 Zacnem s tym,ze ja som do dnesneho dna
pribrala 27kil,brusko mam samu striu,stehna sa mi nie
ze suchaju o seba,ale skor sa od seba nedaju odlepit 😀
A mm cvici,pekny chlap,pekna postava,hola hlava,...ale
to je jedno.Chcem tym povedat,ze ked sme pri vode,tak
mi to je uplne jedno.Ja som stastna,ze sa trochu osviezim,
mm sa vo vode tiez vyblazni a ideme domov.A zivot ide
dalej 🙂 Tvoj chlap sa kukne za babami ci si tehu alebo
nie.Vobec to nezavisi od toho.A presne aj naopak.Aj po
tebe sa ludia pozru ci si tehu alebo nie.Jednoducho,vsetci
mame oci a preto sa pozerame 🙂 Neriesila by som to,a
radsej sa tesila na to osviezenie sa a na sexy chlopov
v plavkach 😀

kveta
8. aug 2013

Muzi povazuju tehotne zeny za velmi sexy.. ;) Vazne.

eeffka
8. aug 2013

no neviem baby ja som posledny mesiac strihala meter a rozhodnne som nebola v stave sa "ist vystavovat" a to som mala rozumne rozmery, nie ze velryba.Ziadne strie, len brusisko, ale nevedela som sa poskladat, ani sediet ani lezat...

takze myslim ze je to prudko individualne, myslim pocit mamicky. Teraz som bola na kupku v HU a ine velryby a zele som tam videla, niekedy som az zasla ako moze byt niekto tak mlady taky rosolovity.
A zeby som sa bala ze chlap ocumuje druhe... no neviem ja som asi ina, mna by sralo ze ludia ocumuju mna. 😀

tehule na kupku mi nevadia, ale zasa ich nepovazujem za cosi uzasne, ale jedno co mi vadi je ked ma niekto plavky a aj odev neprimerany svojej postave. Napr ked vidim zensku co jej bachor doslova preteka ponad snurkove bikiny...kkso ked som ako bečka, tak si kupim plavky na pas s gumou...

mia885
autor
8. aug 2013

Jeeeej zeny , normalne ste mi spravili super naladu🙂dakujeeeem uz sa zacinam tesit normalne 🙂

sense
8. aug 2013

@mia885 myslim ze tvoje obavy su zbytocne, pokial ta chlap lubi tak tak lubi teraz o to viac kedze nosis pod srdcom jeho dieta a ine zeny mu budu ukradnute....a tehotne zeny napriek tomu ze vyzeraju "ako slony" (ja som o sebe tvrdila ze som velryba), maju vyzarovanie kt. ziadne netehotna zena hoci aj s postavou modelky nema.....takze hlavu hore a vychutnaj si vodu v teplom pocasi...

aristka
8. aug 2013

nerieš,ideš sa trošku vyvetrať a partner ide ukázať ,že bude tatko...ja ,keď som bola tehu s treťou malou ,chodila som sa kúpať s deťmi lebo som musela,nenechala som ich škvariť na byte,natiahla plavky od mamy požičané,podotýkam,že som bola v 8 a 9 mesiac a íšlo sa ....poviem ti bolo mi jedno ako vyzerám ,všetci ma okolo ľutovali ako mi je horko a jedine kto na mňa vyvaľoval oči boli pubertiaci a to si len počula ,ale veď je tehotná...bola som ako tank......bolo mi ti smiešne....neboj sa si krásna tehotná budúca mamička ,nikto nato nepozerá pohoršujúco ani keď si ako tank a kľudne si to uži a partner ak bude sem tam kukať inde čapni mu po hlave .... 😉

mia885
autor
8. aug 2013

Dobre🙂 beriem su vsetky vase rady k srdcu 🙂 dakujeeeeeem

sissy27
8. aug 2013

@eeffka želé 😀 😀 😀 umrela som 😀 ale teda súhlas 😉

mia885
autor
8. aug 2013

Plavky na pas s gumou :🙂))))))))

kilian
8. aug 2013

@mia885 uplne ta chapem!!!! Aj ked sa ma tehotenstvo vychutnavat,citim to rovnako ako ty!

mia885
autor
8. aug 2013

Killian , ano? No super tak niesom sama co ma take pocity . 🙂))sme minimalne 2

kilian
8. aug 2013

@mia885 no ja to zazivam zakazdym.vzdy priberiem 30-35 kil. ☹
a to sa neprezieram a pohybu mam,myslim ze dost ,pri mojej bande.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre