Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

luciferek
3. máj 2008

no nic, tak já jdu taky spinkat, dobrou 😵

ifrimka
autor
3. máj 2008

no ved aj, ked vsetky sppat poutekaju....ale asi maju vacsie stastie ako ja...moj muz je v praci...takze dobru noc luciferek, mala je zlata, po tebe vsak?

krajcoanka
4. máj 2008

sorry, baby ja som sa včera už nedostala k pc.moje miesto zaujal mangel 😀 😝

monkula
4. máj 2008

hu hu huuuuuuuuu 😀 😀 😀

elise
5. máj 2008

ahojtééééééé hu huuuuuuu, včera som nestíhala ale všetky Vás zdravím 😉 😀 😀 😀 😀

krajcoanka
5. máj 2008

ani ja som nestíhala včera.detska išli spať až o 23. hodine 😲 😠 .Tak som to zalomila s nimi 😖

elise
5. máj 2008

anka ahoj 😉

krajcoanka
5. máj 2008

ahoj elis 🙂 😉 .ja som len odpovedala s predstihom na večer, ked to bude niekto čítať a keby som tu nahodou nebola 😝

elise
5. máj 2008

ja tiež idem k našim na pár dní tak neviem či sa dostanem na net 😉 😒

krajcoanka
5. máj 2008

idem k deťom, lebo ešte su v pyžame 😅 😨

mamartinka
5. máj 2008

krajcoanka zdravim.ako sa mate?

elise
5. máj 2008

ahoj mamartinka 😉

mamartinka
5. máj 2008

elise ty ako sa mas?zdravim.

elise
5. máj 2008

celkom to ide ....dá sa, pozerám že sa snažíte, ako dlho?

mamartinka
5. máj 2008

no snazime ale marne.asi cez rok uz.

krajcoanka
5. máj 2008

mamartinka, čauko! Ja som bola off, lebo tu bola burka.vždy pc vypínam , lebo raz mi odišiel zdroj, ktorý stal 2500.- sk 😠
ešte si neskušala metodu v ktorej som ja uspela 😀 ?

mamartinka
5. máj 2008

ahoj.neviem aku metodu myslis.ja som teraz prisla z vonku.my tu mame teplucko. 😝

krajcoanka
5. máj 2008

tak to ti to teplo zavidim, ja som chcela ísť na prechadzku a musim trčať doma.ešte ako keby nebolo dosť, malému idú dalšie zubky , tak musi mať stale prso v ustach, aby bol klud.aj teraz 😖

mamartinka
5. máj 2008

ach tak to ti nezavidim.chuda male.tak trpite troska.a cumel mu nedavas?

anjelinka
5. máj 2008

Ahojte sovicky,

ja len na skok, nejako nie je cas na net. A len vcera sme sa vratili z Martina, boli sme tam styri dni a nemala som pristup k netu, snad dnes vecer dobehnem. Som rada, ze ste ma spominali, ja som takisto na vas vsetky myslela.
Ahaaaa, este nieco, dnes som dostala menzes 🙄 .

Tak paaaaa.

PS: Uhlicek, ahojky, ja sa tesim, kedy ta uvidim v TV...alebo uz ste boli?

melory
5. máj 2008

uhlicek medialna hviezda??? aj ja chcem vidiet

anjelinka
5. máj 2008

melory 😀 ....noooo, tak nejako, len neviem, ci uz tam boli alebo nie...asi este nie podla vsetkeho. Budu v Novom byvani na Jojke, ona ma asi zabije 🤐 🤐 🤐

krajcoanka
5. máj 2008

ahojte!
anjelik, no čau, už som sa čudovala kde tolko si. 😀 a ty maš zase navštevnikov?šak si mala toť nedavno 😨
uhlik nebola v nedelu, kukali sme a na buducu tiež nebude, lebo budu visielať niekde na morave či kde.

ifrimka
autor
5. máj 2008

ahojte zo slnecneho londyna! o, uz je tma, ale aj tak bol dnes takyyyyy kraaaaasny den

krajcoanka
5. máj 2008

ahoj ifri, no u nas sa ochladilo a dnes tu bola aj burka, tak som pre istotu bola off 😖

mamartinka
5. máj 2008

ifri aj v londine mate krasne teplucko?my tady v irsku super.teraz som pozerala ze zajtra a v stredu mame tuna mat az 18-19 stupnov.super.to nieje tuna obvikle skor nahoda.lebo tady stale prsi skor.krajcoanka zdravim.co porabas?deti uz spia? 😉

ifrimka
autor
5. máj 2008

tu dnes bolo 22 a zajtra ma byt tiez tak dako....vitam ta medzi nami martinka.

cauko anka

mamartinka
5. máj 2008

dakujem.ja som tady uz dlho.

monkula
5. máj 2008

hu hu ☹ huuu, vy sta na mňa zabudli, že ani neodzdravíte??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
5. máj 2008

monkula cago.ja ta zdravim 😎