Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
15. jún 2008

ano, ríbezle u nás už sú, len som dnes nemala čas ísť ani do záhrady kuk.Boli sme s famili v BA a ked sme prišli bola u nas návšteva do 20,30. Takže potom som hneď musela deti chystať do postele. 😖 škoda! Ale zajtra ideme s Davidkom na očkovanie, tak dúfam že poobede budem mať čas na záhradku.

krajcoanka
15. jún 2008

Víkend prešiel ako voda.Ani sme si s mužíčkom neoddýchli. Bola to len samá návšteva a lopota. 😖 Dúfam že budúci si oddýchneme. 😕

minkak
15. jún 2008

no takze vajda 😉

krajcoanka
15. jún 2008

vajda vypadol?

krajcoanka
15. jún 2008

no idem ja do hajan.Pa

mimmka
15. jún 2008

anka, to máte tú tretiu dávku očkovania?
mirka, ako si to vedela....

mimmka
15. jún 2008

anka, ...brú noc
aj ja už idem spinkať 😉

krajcoanka
16. jún 2008

mimmka, to sme mali prvú dávku a o mesiac, ked pôjdeme na poradňu, bude druhá dávka 😝

mamartinka
16. jún 2008

caf krajci.ako dopadlo ockovanie.vecer prides.

mamartinka
16. jún 2008

sovule kde sme.huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

sylverka
16. jún 2008

ahojte kočk& dlho som tu nebola dúfam že ste poslúchali

mamartinka
16. jún 2008

ahoj.a kdeze si bola.no tato tema akosi upada.akosi malo uz tu baby pisu.

minkak
16. jún 2008

ajojte babulky 🙂
sylverka posluchali 🙂

vanilka32
16. jún 2008

caute babulky, hlasim sa k nocnym sovam vzhladom na 38 tt tehu 😀 spavat chodievam neskoro a uz o stvrtej strasim po byte..dospavam cez den...je medzi vami podobna tehulka?

sylverka
16. jún 2008

Nie už sme tehulkovanie nechali v porodnici ja teda konkrétne v decembri a tú nespavosť poznám 😝

sylverka
16. jún 2008

martinka bola som na nete hladala som dcére hodinky zančky barbie na vianoce ale nič nenešla som iba čo som si zopár vlasov vytrhla od nervou

sylverka
16. jún 2008

ahoj minkak ako si sa mala

sylverka
16. jún 2008

čo tu píšem len ja ešte si aj odpovedám ako schizofrenik

sylverka
16. jún 2008

kde ste zmiznli haló

mamartinka
16. jún 2008

jaj silverka ty uz myslis na vianoce.este ani leto neubehlo.inak zdravim vsetky ostatne.

sylverka
16. jún 2008

No musím aby som sa vyhla predvianočnému stresu potom sa už nič nedá dostať teraz viem presne čo chce moja dcéra syn ešte nevie hovoriť

mamartinka
16. jún 2008

prepac napisala som sylverka pred tymto z mekkym i.

sylverka
16. jún 2008

to je jedno ja som si to vôbec nevšimla ja tiež vynechávam písmenká alebo ich dávam kam netreba myslím písmenká

minkak
16. jún 2008

no ja teda este darceky nemam,ale tiez tak jul,august postupne nakupujem-je to lepsie....a hlavne je najlepsie ked ich v decembri vsetky najdem 😀

mamartinka
16. jún 2008

no konecne tusim tato tema znova oziva.

krajcoanka
16. jún 2008

no ahojte, ja doma nestíham , tak ma ospravedlnte. Musím ísť robiť ešte džemik:čerešňovo-ribezlový a Davdkko sa stale budí a plače.Starši má už 2 deň 38,6 teplotu (iba večer, cez deň je ok)aj som bola dnes očkovať Davidka a som to spomínala dokine a vôbec nereagovala a písala si do PC. 😠 😖

minkak
16. jún 2008

ahoj anka 🙂
a davidko ako po ockovani ?OK?
a to co ta dr.?ani ho nepozrela nic?tak sa drzkajte a dobre vybuvkajte 🙂

mamartinka
16. jún 2008

no to je dobra doktorka.ja by som jej asi svoje povedala.decko v teplotach aona sa venuje pre seba.no dobre.inak ahojte a dobru nocku vsetkym.idem chrnkat.pa.

krajcoanka
16. jún 2008

sorry, zase som nepozdravila.Ahojte,
dokina je mlada. Nevedela ani, že sa očkovacia látka v 3 rokoch na želanie matky môže doplaťiť a dieťa nemá ťažkosti s chôdzou. Upozornila som ju na to a sestra jej to potom vysvetlovala. Ale ja by som tu očk. látku aj tak nedala, lebo veľa sa dopláca. Ona je ináč super, všetko vysvetlí a je naozaj milá. Aj ambulanciu si dala vymaľovať na žlto a úplne tam spravila premenu- napriek tomu že je štátna amb.Páči sa mi aj jej prístup k deťom.
tak ja len tolko, idem robiť ten džem, tak sa hned aj lúčim.pa,pa

uhlikova09
17. jún 2008

Caute sovy,dlho som tu nebola 😀