• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
mne všetky tri deti spia
26. sep 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doteraz som si čítala časopisy na internete .
26. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuha, neviem si predstavit ako u vas vyzera vecerny ritual.. papanie, kupanie, uspavanie.. musis mat doma veselo. necudujem sa ze si kradnes trosku nocneho casu len pre seba :slight_smile:
26. sep 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa to ...už by mi bolo smutno bez tých mojích detičiek...viem si zadeliť čas
26. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne sa vyžívam v tom tichu :grinning:
26. sep 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulikka ja sa tiež vyžívam teraz v tom tichu ... mne hrozí každú chvíľu bud psychiatria alebo ušné :grinning:
26. sep 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, to musi byt balzam na dusu :grinning:
vzdy ma zaujimalo, nepobudi Ti najmensie babo starsie deticky?
26. sep 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka u nás spia baby od začiatku spolu ... ja som spávala s nimi do 8-ich mesiacov tej mladšej bo sa nám do spálne nezmestila postielka (chodila som randiť k mm) :grinning: ... a ked sa mladšia zobudila, staršia urobila kuk čo sa deje a chrňala dalej
26. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka tak to je dobre.. :grinning:
takze rande k mm? zeby korenie manzelskeho zivota?

pytam sa preto lebo maly mi uz mesiac katastrofalne spava (to uz od roka spaval sam celu noc v detskej) a teraz sa mi budi aj na moje datlovanie do klavesnice.. tak len tak potichucky sa snazim. neviem si predstavit ze by sme mali dalsie babo co sa v noci budi. potom uspavat dvoch naraz? jeden druheho sa budu rusit. :confused:
26. sep 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tomto ja moc neporadím, moje sú odmalička spachtošky .... my máme dokonca pc v detskej a zaspávajú aj pri telke alebo cd-rozprávkach

no a či to bolo korenie neviem, hlavne to bolo situáciou ... máme iba 2-izbák, v jednej izbe moja mamina a druhú sme rozdelili sadrokartonom
26. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka aj my mame dvojizbak.. a tiez jednu rozdelenu sadrokartonom. na malu detsku a malu spalnu. az na to ze nemam doma maminu.
mas pekne fotky v albumoch... krasne baby mas doma :wink: v puberte ta vyjdu na dost draho, hmm? sminky, malovacky, vsetko trojmo... :grinning:
ach jaj maly je uz hore...
26. sep 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu už niekto ,alebo je ešte skoro ? :wink:

aj my máme 2-izbový byt...a tiež jednu rozdelenú ako u vás sadrokartonom...len ja tam mám dve detské izby .
najmladší zatiaľ spí snami v postielke v spálni .tak sa nebudia . :slight_smile:
27. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adulika, ja uz sa poslusne hlasim :slight_smile:
este som sa vas chcela opytat, za ten sadrokarton.. vstavali ste si do nho aj okno?
Adulika ako vidim o chvilu mate oslavu narodenin..?
27. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme tam aj okno...akurát MM tam ide dať okná...zatiaľ tam je len diera v tvare okna...

no máme teraz kopu osláv...ja som mala...potom v utorok dcéra Miška...potom narodky Adriánko ...a ptom meniny mama 5.10...a potom na konci mesiaca otec so sestrou...
27. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepac odbhela som.. Tak teda vsetko najlepsie celej rodinke. Sama oslava, to uz hej... :grinning:
27. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva..ale som sa už tu nudila :grinning: ...sama kuk na počítač...
27. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co zvyknes robit takto po nociach na pc? samozrejme okrem konika :slight_smile: ja sa snazim viest vlastny blog, a bavi ma uprava fotiek.. a tak len hladam kadejake programy, stahujem malemu rozpravky...
27. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa včera ku vám ani nedostala, Miška mala teplotu a ešte som aj žehlila ...

Mirka dík za pochvalu ... my to máme rozdelené zasúvačkami, baby majú izbičku pri okne a my máme takú maličkú spálničku
28. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tu už dlhšie...

mirka ja pozerám koníka ...na ňom vzorky a súťaže...

potom som v mama a ja...tam prispievam

potom podajdalej...čo ak niekto potrebuje čo mám ja navyše

potom naničmama...

potom tie časopisy...

potom ? musím porozmýšlať...ozaj ešte na malovánky pre deti
28. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulika no tak pestre... (dakujem za tipy, preklikam si!) na mama a ja prispievas do diskusii, alebo pises clanky? bola si uz aj v casopise?
ja som tu dnes vynimocne len na skok, mam doma draheho :dizzy_face: robi nocne, tak toto je u nas zriedkavy vecerny scenar :wink:
28. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej prispievam do diskusii
28. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer sovičky :grinning: ... adulikka ty toho postíhaš :grinning: ... nechodila si kedysi aj medzi maminy30 ... a to podajdalej, hod do IP stránku

mirka tak si užívaj s tm ... ja mám toho dnes zase výnimočne na nočnej a ja by som spala ako bábo, tak tu dnes dlho nebude
28. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka chodila som aj medzi maminy 30 ...máš pravdu

www.podajdalej.sk

tak obidve mi odchádzate ...? a že nočné sovy
28. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej postíham toho kopec...veď celý deň musím stíhať kopec vecí ,tak sa ani večer neviem zastaviť :grinning:
28. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulika ja by som ani nešla, len sa mi chce hrozne spať, a oči mám dáke unavené, tak to zase nechcem preháňať
28. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zas som tu prvá ?...
29. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulikka ... som bola v base, ale už som tu nachvíľu
29. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobre ,že v base
29. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulikka tie veci tam predávaš či niako posielaš?
29. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ som len kukala ,že jedna pani chce oblečenie na dcéru a ja mám dosť vecí ,tak by jej to poslala
29. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok