• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
joj ale ste sa rozpísali, som sa zabudla na bazáre ... mm je už v posteli a drichme ... pancake ho aj mne recept na dobrý šalát ... ja viem robiť s krabích tyčiniek
25. okt 2009 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hod zajtra...vlastne dnes vyskúšame
25. okt 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak idem . zajta mudrejsie
uz nie je co pit, ani jest.... vsetko som pozrala a mozem ist sapat. len pre mna taka novinka ze prvy krat po piatich rokocch spim bez partnera ale za to naviac mam vedla v detaskej izbe smolka nashol. :pensive:

adu a ty co ides robit
25. okt 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
psorry za tu slovencinu ale ja po sebe nepozeream co pisem. az ked uz to je ,,na ostro,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ešte kukném net...MM počkám naňho kuká telku
25. okt 2009 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že zajtra...ved už je vlastne zajtra
25. okt 2009 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mate krasnu sobotu.
ja idem zatra robit spaniellkych vtackov z kuracieho masa a karfiolovu polievku s krupicovymi /maslovymi/ halusakami ale teraz idem do duchen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak cauko. no skoda ze sme nepokecali. ale hadam na budce.pa
25. okt 2009 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj ja idem robiť karfiolovú polievku s krupicovými haluškami...čo si mi prečítala myšlienky ?

španielských vtáčkov som veru ešte z kuracieho mäsa nerobila...ale môže to byť mnam
25. okt 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja idem tiež pomaly do tých duchien, bude sa dobre drichmať lebo sú prezlečené ... ja som včera naložila mäsko do pácu, tak dnes k obedu už len budeme vysmážať ... a asi zemiačky v trúbe k tomu upečiem .. dobrú nôcku
25. okt 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak sa majte a dobrú noc
25. okt 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len rýchlo, Minkak už porodila.... Má dcérky, volahú sa Vieroslava a Soňa.....
Miruška, teším sa na fotky a blahoželáme....
25. okt 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
jéj monkula super dík a info ... dúfam že sú všetky tri v poriadku ... moooooooooooc blahoželáme
25. okt 2009 o 00:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a tu už nikto nechodí?? :frowning2:
30. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasleerka ahoj.. veru davno som tu nebola.. po veceroch som sa pustila do kniziek, citam ich do druhej tretej :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hu hu huuu...
30. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som tu ešte tiež
30. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aký máš?
30. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hellou :slight_smile:
kto sa prida, nech tu nie som kazdy vecer sama??
24. mar 2010 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikto?? :frowning2:
25. mar 2010 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pokus cislo dva....
30. mar 2010 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky,tak som tu po 100 rokoch zabludila :grinning: Ale sledujem,ze aj Vy ste tu dlho neboli. :astonished:
Neverim normalne,ze som tu tak dlho nebola :frowning2: to vsetko ten FB!!!! :grinning:
Monkula dodatocne dakujeeeeeem :dizzy_face: Ty si tu takto pekne podala info,no zlata si :dizzy_face: odkial si vedela?
9. apr 2010 o 00:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čo nočné sovy, ešte stále ste nimi ... ja už veru nemám kedy, odkedy chodím do práce...
15. júl 2012 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok