Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
8. apr 2008

anjel. v spálni má byť len postel a skriňa, daj si ten trk inde! 😉

anjelinka
8. apr 2008

aaaa krajci, ja sa aj pomodlim pred spanim, sice skor, to este s manzelikom sa modlime spolu, kym nezaspi, no a potom este aj sama, ked zalahnem, snazim sa najst pokoj...ale potom moja bujna fantazia 😖 😀

anjelinka
8. apr 2008

nemam orbi kde dat 😒 , este nemame poriesene byvanie zatial tak, ako by sme chceli. a pocula som este, ze ak je oproti posteli zrkadlo, tak je to nie velmi dobre, ze je to zla energia. Lenze my mame skrine presne oproti a zrkadlo mieri na mna, uz sme sa aj s manzelom vymenili, ale on nevie spat na tej strane mojej...ach jaj 🤐

jankatt
8. apr 2008

postel by nemala byt oproti dveram zevraj odchadza energia

anjelinka
8. apr 2008

ano jani, ani oproti dveram...a ze ani detske postielky by takto nemali byt.

krajcoanka
8. apr 2008

tak si to poprehadzujte, aby si mala klud! Ja sa ti čudujem,ja by som to vyšmarila preč pokial by ma niečo sužovalo.tak to daj na chodbu, alebo do nieakej univerz. izby. Povedz svekruši, že chceš športovať a mať aj kludný spánok a že ťa tvoja fantáziaa pri pohlade nato straší. 🙂 😉

anjelinka
8. apr 2008

krajci, ja nebyvam u svokrusi, ta byva 300 km od nas 😀 😀

ifrimka
autor
8. apr 2008

a zrkadlo oproti vchodu, aby odhanalo zlych duchov

jasterica
8. apr 2008

veru,anjelik,zrcatko pred postel neeee... 😕 😅 to podla feng.suej nie velmo dobre...
a dobre je hlavku mat na sever otocenu...spite ako zarezaneee... 😀

anjelinka
8. apr 2008

ahojky jasterka, ze si dosla a nenechala ma tu samu snazilku 😉

my sme mali na sever, kym sme neprerobili izbu, zamurovali sme bocne okno, takze sme otocili izbu naopak potom, na prehovaranie viacerych, ze to bude fajn...ale teraz vidim, ze to fajn nie je, ale akosi sa nam nechce to uz otacat. manzo nema problem so spanim, to len ja 😠

jasterica
8. apr 2008

anjelik,ja total spim ako drevo...budik rano na mobile zvoni ako sialenyyyy a drahy ma stale ohlasuje,ze vstavaj... 😀 preco nemozes spat?pred spankom vypi pohar tepleho mliiiiiicka... 😀

ifrimka
autor
8. apr 2008

anjelinka, ja som na tom lepsie...moja svokra byva skoro 1tis. km od nas (a momentalne este viac 😀 )....ale ona je to dobra zena, aj ked ako kazda svokra ma aj chyby

jastericka, to musim zistit kde je sever aby som tam dala spat maleho

anjelinka
8. apr 2008

ja mam tiez dobru svokru, nemozem sa stazovat, mozno sme si vzacne preto, ze sa malo vidime, cca raz za dva mesiace.

jastericka, neviem zaspat, namyslam si somariny ako mala, ale skor odvtedy, co sme otocili izbu naopak. ked dojdem do obyvky, kde je gauc tam, akoby sme mali predtym spalnu, pred prerabkou, v momente zadrichmem.

anjelinka
8. apr 2008

jastericka, som sa ani nespytala, ako si dopadla u dr. dnes?

uhlikova09
8. apr 2008

ahojte sovicky ja len na skok lebo maly je chory a nespi mi ☹

anjelinka
8. apr 2008

uhlicek, ahojky zlatino 😵 , co je Matkovi??? 😕 😕

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka, ifri 😀 😀

uhlikova09
8. apr 2008

ta ma plny noštek a nemze dychat,zatial teploty nie su ale je cely nesvoj tak neviem

krajcoanka
8. apr 2008

uhli, chudiatko malé! dávaš mu kvapky do nosa?

anjelinka
8. apr 2008

hmm, dufam, ze budete mat pokojnejsiu noc...este chvalabohu, ze nema teploty. asi kvapky do nosteka si mu dala, neviem ine, co by pomohlo...

uhlikova09
8. apr 2008

spal mi od osmej do pol desiatej a odvtedy je hore,chce byt iba na rukach

jankatt
8. apr 2008

chuda malinke nech mu to cim skor prejde

anjelinka
8. apr 2008

chudatko male, mozno ho boli aj telicko... 😔

krajcoanka
8. apr 2008

daj nasivin baby , ak máš. To by mu malo pomôcť.My sme mali do min. týž. to isté, ked si lahol tak ho tie sople zaliali a nemohol dýchať, ale už je dobre.

uhlikova09
8. apr 2008

skusim zajtra kupit,davam mu aj sinupret tak uvidime ach to zas bude noc 😔 majte sa krasne ked budem moct tak pridem zajtra papaaaa

anjelinka
8. apr 2008

ked to je take tazke, ked je malinke dietatko chorunke, nevie povedat, co ho boli 😒

krajcoanka
8. apr 2008

papa, uhli 😉

anjelinka
8. apr 2008

uhlicek, dobru nocku zelam a nech sa Matinkovi polepsi 😉

ifrimka
autor
8. apr 2008

a vidim, ze som uhlik prepasla, ale citala som si basnicky pre deti...hlavne take stare, na niektore som si snazila spomenut pre kubka a nedarilo sa mi (ako napr. poslednu slohu z varila mysicka kasicku)

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka, sme tu sami?