• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
ifrimka akurat som si pozerala tvoj album je krasny :dizzy_face:
11. apr 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja fakt idem spať , visí mi hlava , ja asi nebudem prává nočná sova :frowning2:
Zuzi cauu .
11. apr 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej, ty ma asi zabijes, co?
uz som len tvoja....veru, ze sa flakam....inspirujem sa na nete satami...sice je to este pol roka, ale na matovu svatbu
11. apr 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moje nervy, az sa cervenam :grinning: dakujem
a ty preco nemas?
11. apr 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak teda dobru noc kati
11. apr 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach idem ja spat,zacina tu byt nuda v tejto te :unamused: me
11. apr 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze? ale aj minuly piatok....tak dobru uhlik :wink:
11. apr 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, všetci!Niekto spomínal nudu? tú som tu ešte nestretla. :grinning:
11. apr 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som akurát dorobila Sacherovu tortu. Dá si niekto? :grinning:
Zajtra má dojsť kamoška s malou. Tá mala v marci 3 roky, ale nebol čas(počasie) na oslavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kolko mám nakrájať? Kolko je vás tu? :grinning:
11. apr 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu musím zahúúkať aby niekto došiel?Asi! Tak hu, húúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
11. apr 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa hlasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ako davidko, co brusko?
11. apr 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocula som akysi hukot, len tak mimochodom
11. apr 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to ok. V podstate sa jednalo o rozostupenie svalu v brušnej dutine-čo neviem či aj ja nemám(po Pôrode). :unamused:
No u detí je to "normálne". Ked začne sedieť a napínať tie svaly, tak sa to upraví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nestiahlo sa ti brucho?
11. apr 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím noční sovy a ráda bych se přidala.. Taky mezi vás patřím :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,caves... :wink: Vcera som vas nemohla omrk,lebo nam strajkoval net a normal som bola z toho chora,ze nemozem konovat :grinning: a sovickovat... :grinning:

krajco,sacher dort :dizzy_face: bezva...mnaaaam,hod recepturu,ja sa lubim zvrtat v kuchynke :slight_smile:
a ty si sa to pytala,ze co robim,ked skola volaaa? :slight_smile: noo,studentka uz nie som...ucim :wink: celkom v pohodke praca,kedze ucim vysokoskolakov,mam vela volna a nenamaham sa ani nejako fyzicky...akurat je to narocne na pripravy na prednasky...ale nestazujem si vobec :wink:

ifri,podelis sa so mnou s tou tortickou od krajco...? :wink:
11. apr 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostalo mi :frowning2:
Bola som v min.týž. s mangelom na oslave-ja len chvílku a pýtali sa ma či čakáme tretie. :confounded:
Teraz neviem či si to naozaj mysleli, alebo podrýpavali :unamused:
11. apr 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajco,ale ved vy chcete to tretie,no nie? :wink:
11. apr 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ale ešte nieje a pripadalo mi to ako vysmech na adresu môjho výzoru :confounded: :frowning2:
11. apr 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda anka, to niektory ludia...skod reci

jasterica a co ucis?

silvi.... krasny chlapcek, ale posledna aktualna z 2005 nie? mimochodom vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi,vitaj... :wink: inak,aj ja som silvi naozaj,jastericka som len tu na konovi :grinning:

ifri,odborne predmety...ochrana okrasnych rastlin,dendrologia /latinaky/ a zaklady lesneho hospodarstva
11. apr 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajco,tak si im aj ty mala nieco ´splechnut´.... :grinning: by zostali ako meravi... :grinning:
11. apr 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, silvi ahoj. Prepač ja som ťa ani nepostrehla. mne totiž na torte tuhne poleva, tak beham od kompu k šporáku.
Postupne ako tá poleva tečie dole :confounded: tak ju davam naspäť. :sweat_smile:
11. apr 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasterka a nechceš sa dojsť realizovať aj k nam na zahradu?
Vidím, že na svojej si sa už vyburila. Je nadherná! :wink: Robíš aj architektúru? :wink:
11. apr 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy tusim len vypekate... :grinning: minule maja tie linecke,teraz krajco sacherku,musim aj ja volaco najblizsie,aby som nezaostavala za sovami... :grinning:
11. apr 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karjco...ja len realizacky...viem,kde co ma byt,aka drevina kam a co s cim kombinovat... :wink: v podstate som robila nasu zahradu s kolegom,ktory ma prave na starosti projekty...on to uci,takze v tom je zasa doma on :wink:
11. apr 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to robim kôli kamoške.Zajtra sa mi pozvala že budu u nas oslavovať.Chcela som niečo nasadiť-nieaku zeleninu a zase z toho nič nebude. :angry:
Ale pokial bude pršať, tak ma to trápiť nebude.
11. apr 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajco,ved zajtra to podla predpovede priaznivo nevyzera :confounded: tiez som sa planovala vrtat v zemi na zahrade a vyberat prve burinky :sweat_smile:
tak peknu oslavu... :wink:
12. apr 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej to je super jašterka, škoda že ste tak daleko. Ja zhanam totiž nieakeho architekta( na neskoršie), ktorý by bol dobrý, finanč. prijatelný a mal aj nieaký vytvor za sebou. Tu pri Ba je všetko v astronomickích číslach. :frowning2: :confounded:
12. apr 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajco,ved ja ti dam kontakt na neho...on spravi projekt,navrhne,ma aj predajnu drevin-zadovazi material...no problemo...on robi vsetko na kluc :wink: firmu ma v N.zamkoch,no chodi realizovat bezne do limbachu,senca,co je tiez-ako aj vy,blizko BA :slight_smile: ak budes chciet cislo,dam ti do IP :wink:
12. apr 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok