• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
krajcoanka.....nehnevaj sa....idem koncit..zasa niekedy nabuduce,ok?budem sa tesit..dobru nocku
16. apr 2008 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Davidko makusol do prsa :frowning2: Ešte ma tak nikdy nekusol! Inač on je ako budik presne o 2 sa budí a potom spí až do rána. :slight_smile: možno aj preto som do 2 hore(nie vždy)
16. apr 2008 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobrú, čo už! :cry:

Je tu ešte niekto?
16. apr 2008 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je tu este niekto? :confused:
16. apr 2008 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, tiny.Ja sa tu ešte motám!
16. apr 2008 o 00:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super, ako sa mas? :wink:
16. apr 2008 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ujde to!robím ešte popri na kompe.starši ma v máji narodky a ma rad thomasa, tak mu chcem vytlačiť také zastavky-ozdoby :wink:
16. apr 2008 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: mne sa nechce spat... priatel dostal dnes crevnu chripku, tak dufam, ze hlavne malicka to nechyti... nevies i poradit, co robit, aby to od neho nechytila?
16. apr 2008 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem, hlavne ju treba izolovať(myslím aby nebola v jednej izbe s mangelom), umývať ruky a vetrať!a nech ju moc nechytá!kamoška nosila rúško a mala to nedostala.môže sa totiž stať že aj ked tebe nič nebude že to na nu prenesieš :confounded: Dufam že sa tak nestane! :wink:
16. apr 2008 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, to je jasne, lahol do si druhej izby, len dufam, ze uz to od neho nechytila, lebo bol snou poobede, ked uz mu nebolo moc dobre :frowning2: nevies nahodou, dokedy sa to prejavi, odkedy to chyti? :confused:
16. apr 2008 o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je asi rôzne. Nášmu malému do 24 hod.aspoň naposledy čo bol chorý :frowning2:
16. apr 2008 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm, no zatial spinka dobre, tak dufam, ze to bude fajn... dakujem
myslis, ze jej mozam dat preventivne jednu davku kvapiek Hylak?
Ja som si dala preventivnee Becherovku-na dezinfekciu :grinning:
16. apr 2008 o 00:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslím, že netreba robiť prevenciu.Ak sa to dostaví, tak to potom rieš! Ešte kojíš?
16. apr 2008 o 00:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz nie, kojila som ju do roka... a vy ste zdravi? :confused: vraj teraz je v Ba nejaka epidemia crevnej chripky :unamused:
16. apr 2008 o 00:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme ok, črevná chrípka je horor!starší ju mal ako ročný, ale to bol des.museli sme volať sanitku.take male deti sa nesmu dehydrovať, tak som mu davala po lyžičkách vodu a vkuse grcal-chudatko. SAnitka došla po hodine, že mali noveho šofera a nemohol nájsť našu ulicu(rano o 3)tak som čakala na ulici a ked som ich videla ako pomali idú, tak som im svietila s baterkouz do xichtu.

Inač kukla som album.Tá blond farba ti sekne.Si kočica :sunglasses:
16. apr 2008 o 01:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej dakujem :wink:

no to je horor, priatel je uplne zniceny, nevie sa ani pohnut, stale len vracia a ma hnacku :unamused: aasi pojdem zajtra k nasim, kym sa da dokopy, len dufam, ze to malicka uz nechytila od neho :frowning2:
16. apr 2008 o 01:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak to s tou sanitkou je katastrofa! :astonished:
16. apr 2008 o 01:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidíš! kuk IP! :slight_smile: :wink:
16. apr 2008 o 01:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skus ísť k vašim, ak to nebude frajerovi vadiť! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. apr 2008 o 01:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak neviem či sa zachvílku nezobudí david. Lebo o takomto čase sa zobúdza. :confounded:
16. apr 2008 o 01:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, asi pojdem, kvoli malickej... no aj mne sa Rebecca okolo dvanastej budi a dnes spinka ako zabita :grinning: aj som na nu bola pozriet a ani sa nehla...
16. apr 2008 o 01:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
však sa ešte niekedy stav na pokec. :slight_smile:
Aj ja asi pôjem. Tak ti želám dobrú noc a neochorte!!! :wink: :slight_smile:
16. apr 2008 o 01:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobru noc :wink:
16. apr 2008 o 01:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hu huuuuuu :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukuc,kocandy... :wink:
a ja ze prva budem a tu ma elise predbehla... :grinning:

krajco,si ma vcera tusim postradala... :wink: to vies,venovala som sa len a len drahemu,som povedala,ze nebudem ´konovat´na compe...aleee... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a bola masage,lebo aj chrbat ma bolel a tak sme si len kuvikali v posteli... :grinning:
a masku mam prave teraz,predvcerom vecer si nejaku spominala... :wink: ak si nemyslela karnevalovu :grinning: ,tak mam olivovu na osviezenie pleti...pre dobry pocit... :wink:
16. apr 2008 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jašterička :wink: ja len som teraz abstinujúca sova lebo mám toho v práci veľa a večer sem nakuknem pozdravím a buvinkám :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elise,aspon si spomenies... :grinning:
16. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jašterička aspon nie som mimo ale napíšete toho dosť , kto to má čítať :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hu hu baby, kukám panelák, ale mrkám sem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoj majka:slight_smile:
16. apr 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok