• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
dost dlha doba.... my budeme mat piateho maja rocne vyrocie a uz teraz ho zanedbavam :grinning: ale konika sa snazim nezanedbavat :grinning:
17. apr 2008 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja klebetím už len večer, ked deti spia. Predtým to bolo aj ráno a niekedy aj poobede-ked mladší spal :sweat_smile:
Tak vieš som z toho MK nadšená :grinning:
17. apr 2008 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kuk album.Ta fotka s kamaratmi na pive je za 100 bodov :grinning: To kde si nahrabala toľko detí?to sú tvoje? :grinning:
17. apr 2008 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som z neho nadsena :grinning: ale niekedy nestiham
ta fotka na pive je stretko tuna z konika, vsetci su septembrovi, su rozkosni ,vsak? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2008 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvyknuta byt dlho hore,lebo ked maly spinka,tak sa ucim, ale teraz nie je skuskove,tak sa mozem venovat koniku :grinning:
17. apr 2008 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajcoanka idem si lahnut, uz je taaaak vela hodin
dobru noc prajem
17. apr 2008 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to klobúk dole že pri malom dokážeš ešte aj študovať :wink: :sunglasses:
Môj davidko zväčša pije o 2 mlieko, takže ak sa mi nechce spať, tak sedím tu :slight_smile:
17. apr 2008 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú!

Je tu ešte niekto?
17. apr 2008 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si idem ľahnúť aj ja. :pensive:
17. apr 2008 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hu hu hu skusam, ci uz fungujem
17. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifrim huhuuuuuu huuu ja len tak nakuknem prečítam a zalahnem v práci toho máme dosť tak som unavená ako kôň :grinning: :grinning:
17. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdravim, ja tiez len na skok, idem maleho ulozit, pridem
17. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu huuu sovicky caute,dlho som tu nebola ako sa mate?my sa pomaly chystame na nedelu kedy pride Jojka k nam,uz zacinam mat stresy,dnes volala Pata Jariabkova a povedala ze kedze budemem v telke ze sa mame vyjadrovat a tak...a este viac ma nastrašila :confused:
17. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahojte, tak čo ifri, pomohli admini, alebo si dohovárala kompu :grinning:
Ja idem robiť na zajtra mužíčkovi žemlovku.Ešte sa stavím! :wink: :slight_smile:
17. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli neako mi niečo uniklo prečo ťa budú natáčať? :confused:
17. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestresuj uhli, šak hviezda budeš ty, nie oni!!! :wink: :grinning:
17. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka hod recept na žemlovku ja ju milujem ale neviem robiť :unamused: vďaka :wink:
17. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je že hviezda :grinning: Inak budeme to tocit dva dni,30 minutovu relaciu to sa mi zda dlho,Elise moj muzicek nas prihlasil do relacie Nove byvanie :confused: Myslela som ze ho zabijem ked mi volala ta z Jojky
17. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli aspon budete mať vynovený byt a budete to mať zadarmo či to musíte platiť? :confused:
17. apr 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To oni nam hladaju novy byt vies mi byvame teraz uz 5 tyzden v podnajme koli rodinnym nezhodam s mojou mamou,vadilo jej ze maly jej vsetko nici a tak...
17. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli a to budete mať zlavu na hypotéku či uplne zadarmo nový byt ?
dohod ich aj k nám :grinning:
17. apr 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli ale viem že prenájmy sú drahé a dlho sa v nich nedá bývať a ešte k tomu s malým.
17. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem asi skor zlavu,byt zadarmo urcite nie aj ked by sme brali :grinning: a za prenajom platime 8500 a to sme v jednoizbovom a je to hrozny stav bytu
17. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli tak vám držím palce aby to všetko dopadlo v prospech Vás, teda tvojej rodinky:slight_smile: a daj vedieť kedy ťa uvidíme:slight_smile:
17. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan ze dam vediet :wink: ale povedali nam ze aj ked nic nevyberieme,ziaden byt nic sa nedeje,budeme hladat dalej
17. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som tu. :sweat_smile:

jej uhlik, a to ti pata jariabkova musela volat? co si v tej jojke myslia, ze ani zakladnu skolu nemate, ci co?

vidim nove prirastky?
17. apr 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak už som tu na chvílku. Zachvilku pojdem uložiť deti, ale to tak na 10 minút, kym nenakojím :sweat_smile: .
elise, ja z toho nerobím hlavu. Namočím žemle v mlieku, vyžmíkam a potom ich zmiešam s masou. Masa:2žltka,cukor-60g,nastruhaná citr.kôra,hrozienka,tvaroh(davam len 1/2 z 250g.takže cca 125g),škoric.cukor, postrúham jablčka1-2 a zmiešam to s tými žemlami. nakoniec primiešam sneh z bielkov.dam to do ohnovzdor.misy, ktorú som vymastila maslom a vysypala struhankou.pečiem to asi 25 min pri 220 st.zaleží aku maš trubu :wink:
mala by sa vrstviť, ale ja to zmiešavam cele.potom je ta chuť rovnomer. rozložená.Je to taka moja výroba-davam tam všetko. :grinning:
17. apr 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
17. apr 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sovenky :grinning:
hlasi sa plamienka driemava... :grinning:
vcera ste ozaj dlho sovickovali...az do dnesneho skoreho rana... :confused: :dizzy_face:

uhli,teeeeda,ty budes tv star... :wink: muzik chce byt tusim slavny... :grinning: ale ved...nech vas vynovia... :wink:

elise,aj my mame radi zemlovku...v mlieku rozmocim rohliky/zemle/,do jenskej misy vytretej maslom navrstvim pecivo,dam vrstvu tvarohovej zmesi /tvaroh zmiesam s vanilkou,prask.cukrom,zltkom,skoricou a hrozienakmi/,vrstvu struhanych jablk,kusok masla,potom zasa v mlieku rozmocene a vyzmykane pecivo,vrstvu tvarohovej zmesi a zasa jabka... :dizzy_face: navrch vyslahane bielky s cukrom pred dopecenim...ked vrch zruzovie,finito a ham-ham :dizzy_face:
17. apr 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

jastericka, robis chute? :wink:
17. apr 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok