Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
27. apr 2008

ok. tak zajtra. dobru noc 😔

zuz11
27. apr 2008

no ja este hukam ale pracovne 🤐

krajcoanka
27. apr 2008

už ste tu neni?

krajcoanka
27. apr 2008

tak dobru 😒

jasterica
28. apr 2008

sovky,dnes ste tusim pospali... 😀

ifrimka
autor
28. apr 2008

zdravim jastericka, ako sa mas?

ja dnes na nic!!! chcela som si tu v uk dat povrdit ziadost o priplatok a prispevok na dieta a nechcu mi....joj, vies co mam taku chut na tychto anglanov nieco povedat, take fajne stiplave od srdca, ale radsej sa budem krotit, lebo ma vyhodia z konika 😝

rinuska
28. apr 2008

ahoj ifrim 😀

uhlikova09
28. apr 2008

ahojte sovicky hu huuuuuu

ifrimka
autor
28. apr 2008

cau katiiiii. som rada, ze ta vidim 😎

rinuska
28. apr 2008

ty ma vidíš??? 😀

ifrimka
autor
28. apr 2008

🙂 🙂 🙂

ifrimka
autor
28. apr 2008

vies co taka som nastvana.....rrrrr 😠 😠 😠

a kupili sme kukovi hopsacku, tak sa teraz vytesuje...taky je zlaty, ak chces chod kukes na picasu

rinuska
28. apr 2008

Žo máte nové? Nejaká si skúpa na slovo , ip čká vypisuješ online kamoškám a mne z mäsa a kostí nenapíšeš 😀 však ty prídeš domov 😠
cez víkend sme boli v LC , tam je tak krásne 🙂 už sa teším ked prídeš

ifrimka
autor
28. apr 2008

ojojoj, aj ja sa tesim

iba sa radim, lebo mi tu nechcu potvrdit ziadost na prispevok a pridavok ku prispevku, hnidy jedny....

ale poslala som ti dnes email, sice len take blahozelanie, ale aj to sa rata, nie?

ifrimka
autor
28. apr 2008

mali sme tento tyden zabavku s mojim muzom. skladali sme 1ooo ks puzzle, trvalo nam to 6 dni 😅

rinuska
28. apr 2008

nieee , to sa neráta , ja chcem písané slovo a veľaaaaaaaa 😠
a kde sú všetky sovy???

anjelinka
28. apr 2008

ahojte, ako sa mame?

uhlicek, cawenky moja, kedy budete v TV?

jastericka??????? si tu?????? 😉

uhlikova09
28. apr 2008

ahoj anjelicek neviem este bud tohto tyzdna alebo na tyzden este dam vediet ked zistim 😀

ifrimka
autor
28. apr 2008

a zabudla som sa pochvalit, ze dne s sme kubkovi skusili dat kasu 😝

rinuska
28. apr 2008

no to je teda zábavka na mladomanželov , čo budete robiť , ked budete na dôchodku?? 😀

anjelinka
28. apr 2008

moja, ja som uz zalarmovala pol rodiny 😀 , sa vsetci tesime.... 😉 😉 Ako sa inak mavas?

ifrimka
autor
28. apr 2008

ahoj anjelik, nejake novinky? este neoslavujeme? sme si tu zo sovami hovorili, ze sa nieco deje ked nehukas...

anjelinka
28. apr 2008

ifrimuska moja, ziadne novinky, zajtra idem na druhy odber HP, budem vediet zajtra snad viac, ci vobec teda dochadza u mna k ovulacii. A som sa neozyvala, lebo stale bolo nieco, no a ked som dosla do spalne, tak som hladala postel 😉 . Ty sa ako mavas? Citam, ze malinky papal kasicku, aspon mu chutilo? 😵

uhlikova09
28. apr 2008

ale dakujem,mame sa dobre 😉 mužiček je v praci tak mi je troška smutno

anjelinka
28. apr 2008

uhlicek, tak potom mi please daj vediet cez IP, ak by si presnejsie vedela, kedy to bude. a muzicek je na nocnej? ved do rana je to raz - dva. moj uz spinka, chrape 😀 .

Idem do postele, rano vstavam o pol siestej, manzel ma vezie na odber, tak sa mi majte krasne, dobru nocku prajem vsetkym 😉

uhlikova09
28. apr 2008

Dobre napišem ti IP ked budem vediet,muzicek pracuje ako robot,rano isiel do prace,prisiel domov o tretej a o deviatej isiel zasa a konči az zaajtra poobede,chudatko ale niekto musi zarabat nie? 😀

ifrimka
autor
28. apr 2008

celkom aj hej, a hlavne sa mu pacilo oblizovat lyzicku, zakazdym ju schmatol a olizal

ifrimka
autor
28. apr 2008

uz tu nie ste?

krajcoanka
28. apr 2008

ahojte, sovulky!
🙂 😉

krajcoanka
28. apr 2008

to ste už išli spať? ☹ 😢 😨