Nočný a denný spánok dojčaťa

marion09
9. jan 2018

Je mozne aby dieta spalo v noci pokojnejsie a lepsie ked ma cez den 2 spanky ako ked spi cez den len raz?

diankahub
9. jan 2018

Samozrejme aj dospelý keď je unavený sa mu ťažšie zaspáva

lindusss2016
9. jan 2018

Ano

lavieenrose
9. jan 2018

zalezi od toho ako stare dojca..

janickacrazy
9. jan 2018

samozrejme, že je to možné, existuje na to také anglické príslovie: The more baby sleeps, the more baby sleeps. Najskor som ho nechápala, ale tiež som prišla na to, že ked sa malý cez den dobre vyspí, tak aj večer zaspí lepšie. Ale nájdu sa aj výnimky, malí nespavci, na ktorých to neplatí.

pininka
9. jan 2018

Samozrejme,ze ano, zbytocne sa mu namaha organizmus, su deti ktore potrebuju spat viac,niektore menej. Moja mala ma skoro 9 mesiacov a este spi trikrat denne a tiez sa kamaratky cuduje,ze ich deti uz tolko nespali, ze len raz. Ono si orfanizmus po case zvykne, ale ja si nechcem potom trepat hlavu ze dieta v dvoch rokoch mi uz cez den nebude vobec spat a do vecera bude zarevane az az.

tata1401
9. jan 2018

Ja to mám tiež odskúšané na mojej dcérke...má 15 mesiacov a ešte spinká 2x denne...ked som skúšala prejsť na 1spánok-noc sa nám ešte zhoršila🙂som si veľmi nepomohla😀

marion09
autor
9. jan 2018

@lavieenrose 15mesacne

marion09
autor
9. jan 2018

@tata1401 presne.moja sa po jednom dennom spanku v noci prehadzuje a prehadzuje....sada si a murci.

tata1401
9. jan 2018

@marion09 tak sme na tom rovnako😀 u nás bol aj to problém, že dcérka mi spí po desiatej cca 45minút a okolo pol tretej ccca 1h20minút...ked som ju uložila iba 1x tak mi nespinkala napr.2h vkuse, tiež iba zhruba 1h20minút...a to jej bolo asi málo ešte...ale aj z 3 spánkov sme prešli na 2 až ked si sama ten spánok zrušila-uložila som ju a nezaspala-iba ležkala alebo sa stále posadila, tak to zase nechám na ňu😍