Nohavice s vyšším pásom pre silnejšiu

31. jan 2021

Ahojte dievčatá, chcem Vás veľmi pekne poprosiť viete mi odporučiť odkiaľ objednať nejaké pekné nohavice na bežné nosenie ale s vyšším pásom a gumou v páse. Totižto som po druhej sekcii štyri mesiace a zostalo mi dosť brucho. Necítim sa vôbec pohodlne v takých na zapínanie. Ďakujem veľmi pekne
A prosím nechajte si komentáre typu, že mám začať cvičiť. Rada by som. Ale nakoľko mám iné zdravotné problémy, mám prísny zákaz.

zuzana18072020
31. jan 2021

skus bonprix tam maju rozne nohavice aj velkost vzdy sedi 🙂

petrastrbanikova
31. jan 2021

Lelosi urcite 😊netlacia a su ako druha koža sice nie su to nohavice ale leginy ale su vhodne na kazdodenne nosenie

jajka71
31. jan 2021

V kiku bývajú aj väčšie čísla.... Nvm ako ty ale ja nosím aj športové nohavice na doma mi to stačí pripadne tepláky.... Mne vyhovovali rifle camaeu ale tí už na sk vraj niesu....

zuzana18072020
31. jan 2021

@petrastrbanikova tie lelosi su ozaj dobre? rozmyslam ze si ich po porode kupim

petrastrbanikova
31. jan 2021

@zuzana18072020 jednoznacne treba vyskusat👍👍👍netlacia nepresvitaju a natiahnu sa krasne 😉aj v tehotenstve sa odporucaju

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana18072020
1. feb 2021

@petrastrbanikova vyskusam diky 🙂

zaba21
1. feb 2021

Ja nosím rifle z C&A, sú bez zipsu, majú vyšší pás. Veľkosti majú až do čísla 50, takisto pre nižšie ženy. Stoja do 10 eur, nosím ich už roky a som spokojná. Ale nesedia každému, skôr pre ženy so širšími bokmi. Ale treba ich vyskúšať, lebo nie všetky majú úplne rovnaký strih aj látky nie sú vždy rovnakej kvality.

pa_tricia19
1. feb 2021

Ja už roky len a len v Tesco 🙂 veľkosť do 50 alebo 52, vysoký pás a gumička, cena super 12,99€

stasim
1. feb 2021

Aj v Tchibe bývajú niekedy..

autor
1. feb 2021

Ďakujem z typy. Akože nie som nejaká moc veľká. Veľkosť 42. No po pôrode ta postava nevyzerá najlepšie. A hrozne sa mi nepáči, keď mám zarezany pas v bruchu a z brucha sú dve pneumatiky 🙈 a na druhej strane je mi to aj dosť nepohodlné.