• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Elis a co mam jest??? Mame tu akurat tak tu farbu na stenach, mozem ju prestat oskrabavat a zacat obhryzat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa bay, takové město jako Bratislava nemá v neděli otevřeno v žádném supermarketu?
3. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee :slight_smile:
ja som mala dnes oddychovy den, vacsinou varil MM :dizzy_face: a ja som mu to rada prenechala, ved keby velmi chcel, s radostou by som mu to varenie prenechala uplne :grinning: a mozem povedat, ze sa mu to vydarilo, ale potom samozrejme vyhlasil, ze to bola sice pekna skusenost, ale nemusi sa opakovat prilis casto :sweat_smile:
no a potom sme sli poobede von, ked je take krasne pocasie :sunglasses: a teraz by som chcela docitat knihu, snazim sa o to uz asi tyzden, ale nejako mi to nevychadza, lebo akosi sa do toho vzdy cosi pritrafi a tak citam po 1-2 stranach... :confounded: a to nemam rada... :angry: asi dnes poslem MM na pivo,nech mam klud... :grinning:

Peti, keby ste naaahodou uz ozaj nevedeli, co s tou cokoladou, tak mozes poslat aj mne... :grinning: super, ze nevolnosti ta zatial obchadzaju... :wink: aspon sa mozes hadam poriadne najest... :grinning: to mne strasne chybalo, tak s pozitkom nieco zjest, lebo zo vsetkeho mi bolo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, amniocentezou uz strasila dr. aj mna, a to este ani tehu nie som, vraj by to mala byt pre mna samozrejmost po tych problemoch... :angry: ale tiez budem robit vsetko pre to, aby som sa z toho vyvliekla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem, ze mozem odmietnut, ale moja dokina zacne do mna hustit a hustit, ked ma chce o niecom presvedcit... :rolling_eyes: neznasam to... :angry:

tak pekny vecer vsetkym :slight_smile: taky dlhy prispevok som uz dlho nenapisala... :sweat_smile: :grinning:
3. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji si mi připomněla, že MM se celý den válí v posteli a přečetl za dnes 700 stránkovou knihu. začal včera v noci do jedné mi svítil v ložnici a dnes to dolouskal. Já bych se taky tak chtěla někdy mít. :grinning:
3. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, no zostať ja bez jedla v tomto stave tak je za 4 hodiny po mne :grinning: niekedy si hovorím, chvalabohu že nežijem v nejakej chudobnej krajine alebo vo vojne, bo by to so mnou dopadlo veľmi zle :grinning: Čokoládku som aj ja musela vypustiť, bo mi robí kyselinu, ale chutiť by mi isto chutila naďalej :grinning:
Weji, tvoj MM aspoň raz za čas navarí ale ten môj ani to, teda aby som mu nekrivdila, kolienka s vajcom zvládne, ale to je asi tak všetko. Má jediné šťastie, že keď už nevie samostatne navariť, tak aspoń pomáha a nakrája a ošúpe všetko čo mu nakážem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A to je vcelku dobrá pomoc, lebo to je tá najblbšia robota na varení :grinning:
Ja mám tiež rozčítanú knižku od svokra, oddychovku detektívku: Strašidelný hotel :grinning: :grinning: zámerne som si vybrala takú maličkú, je to ten formát do vrecka a nie je ani hrubá, tak predpokladám, že ju za týždeň zmáknem, aj keď tiež len po 2-3 stranách :grinning: Eliška, 700 strán za jeden deň, no klobúk dole, to by som nezvládla, šak ho musia oči bolieť :grinning:
No idem ja dačo ešte hodiť do úst a idem do hajan. Krásne 3 dni volna sú v čudu, zajtra zase do roboty - pomóóóc :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som dnes zas hanebne prehrala v scrabble :frowning2: :angry: :angry:
Elis, to vies ze tu obchody mame, ale to by musel ist niekto nakupit a ja som PN :grinning: a aj tak by som nevedela co by som od dobroty zozrala :grinning: :grinning: :grinning: Ale zajtra uz na nakup MK musi, bo po dnesku ostal doma liter mlieka a ten zajtra padne ja bez mliek nevydrzim!!!! No a ze mame doma jeden krajicek chlaba ani nehovorim :grinning:
Idem si dat druhu veceru a pomaly snad aj spinkat :wink:
3. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
ozyvam sa uz takto hned za ranky, lebo roboty tu mam vyse hlavy, neviem, ci budem stihat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elis, 700 stran by bolo teda aj nad moje sily... :astonished: stihol ist pomedzi to vobec na zachod? :grinning:
ja som knihu samozrejme nestihla docitat :angry: tak snad dnes...

pekny den... :wink:
4. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko aj ja zelam :wink: :grinning:
4. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Elis pozerala som vcera cely vecer a foto som nevidela :frowning2: :cry: :cry: :cry:
4. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
uz zarezavam v praci a mam po 2-hodinovke anglictiny :dizzy_face:
A posielam cokoladu - chytaaaaaaaaajte :grinning:
Eliska zatial nemam nejake chute, skor jem menej ako predtym, az sa mi to zda divne. Viac si potrpim na zeleninu a celozrnny chlebicek a trosicka kysle :wink: Ale vcera som to asi zakrikla a dnes mi je trosicka divno od zaludka. Mam pocit, ze potrebujem jest, avsak vobec sa mi do toho nechce :confounded:
A s tymi knizkami, aj u nas je to podobne. Ked prinesiem MM novu knihu, tak ho nevidim ani nepocujem - stale je zalezeny. A ja koza som teraz nakupila 2 hrube knihy a jednu trilogiu :grinning: Takze mam zopar tyzdnov volno :sweat_smile:
4. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile: ja som sa dnes skôr ani nedostala, som mala akosi veľa roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale teraz je už kľud, tak reku idem na vás mrknúť :wink:
Peti, to je presne ten pocit, že potrebuješ jesť ale pritom chuť nikde :grinning: Len moja trošku zakaždým spapaj, lebo inak ti bude ešte viac zle od hladu :wink: Ja tak do seba tlačím 8x denne, totálne bez chuti, ale musím, lebo inak by som skončila s hlavou v ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak prasaciu chrípku máme na ústupe, to bude zas nuda v tých správach, keď sme prišli o senzáciu miliónov mŕtvych :grinning: :grinning: :grinning:
Inak pekný začiatok týždňa vám všetkým prajem :wink: :slight_smile:
4. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, tu je dneska ale rušno :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa dnes tak nic nechceeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: Este aj to pocasie je spave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nestiham vas citat :grinning:
4. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to mas z toho ze prides po tak dlhej dobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás zatiaľ neprší, takže počasie zatiaľ v pohode. Ale zas som do seba nadžgala hranolky s tataárkou a teraz neviem či sa zodvihnem zo stoličky :grinning:
Dnes mi to celkom ubieha, bol ma navštíviť kámoš (kebyže vám porozprávam príbeh ako už roky bojuje o deti, tak mi to ani neuveríte) potom mi hodinu telefonovala mama, a ani neviem a už bude fajront :grinning:
4. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, tak to je dobry den :wink:
Ja mam vypratanu kupelku v obyvacke a spalni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vecer budem musiet spratat spat :sweat_smile:
4. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, no ja nestiham lebo zarezavam v praci, ale tusim hrame teraz hokej vraj o cest a vedieme 2:0 :grinning:
4. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JAni mas ty pravdu :grinning: :grinning: Po prvych 15 min 2:0 pre nas!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divne ze? co sa ti nasi teraz prebrali zo zimneho spanku? :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No je to priam neuveritelne... :wink: ale tak uz bolo na case :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to sledujem cez comp na cas.sk a tie komentare tam su fakt dobre :grinning:
4. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to obcas prepnem zo CSI :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to sa niekto ma ked je PN :slight_smile:
4. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Niekto si to vie zariadit :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ty si sa chystala na PN uz nejak takto, ci to iba v pripade dvojiciek??? :sweat_smile:
4. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeeeej, tak tie dva goly sme dali v presilovkach!!! To som necakala :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my akurat doma zjednavame, muz mi nechce dovolit robit uz ani v auguste, ze aby som sa setrila, a ja by som ten august este chcela potiahnut, ak bude vsetko ok :slight_smile: ale na druhej strane niekedy by som isla na matersku uz aj :grinning:
4. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, jak ja ti rozumiem, ja mam v plane buduci tyzden skusit ukecat Dr., ze by ma poslal o tie dva tyzdne skor :sweat_smile: :sweat_smile: no ved uvidime
Prave nam nor zasadol Halaka :angry: :angry: :angry:
4. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nad tymi dvomi tyzdnami som uz aj ja veru rozmyslala :wink: podla mna by dr. nemal mat s tym problem a ty tusim chodis k nejakemu znamemu, tak to uz vobec nie :wink:
stale tusim 2:0 ze?
4. máj 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
2:1 :pensive:
4. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok