• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
No ja so zrzkou neexperimentujem vobec, ved som ju roky nejedla co keby som si zle vybrala a potom by Misko zas chcel zmrzlinku a ja by som nebola schopna bo som si zle vybrala a len by to utvrdilo moj odpor k nej? Takto viem ze naj je dat si do korntuku cokoladovu na to zelene jablcko alebo citron. Hotovo :grinning: :grinning: To este zvladam :sweat_smile:
7. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja uz mam na 80% vybranu pediatricku :grinning: :dizzy_face: Este zistim, ci k nej chodi sesterka a ak ano tak je to isteeee. :grinning: :grinning: :grinning: Len este musim zistit kde ta ulica kde ma ordinaciu vobec je :sweat_smile: Na to ze tu byvam uz cez dva roky, stale akosi neviem nazvy ulic :unamused:
7. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty Bay, a to sa nahlasuje nejako dopredu tomu pediatrovi, že keď sa malé narodí chceš k nej patriť? Alebo stačí po pôrode? V tomto som totál mimo :grinning:
7. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Musis este pred, bo na porod uz musis ist s papierom ze ku komu dietko patri :wink: len neviem kolko vopred :sweat_smile: ale to je asi relativne jedno :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si namiesto zmrzky dala radsej vyprazany karfiol, weji posli nejaky :grinning: inak dnes mi je nejako divne, tak tazko a to som sa zatial moc neprepchavala :sunglasses: hm nieco by som si dala ale neviem co :angry:
7. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, uz tolko nejedzte, ved ja tu slintam ako maly hlados a to k tomu kazdu hodinu nieco zjem, aby som oklamala tu blbu nevolnost a chut v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, ja som prave dorobila karfiol a teraz ho zapekam so zemiackami a syrom v trube - nedas si s mimi? :wink:
A viete co si idem dat ja - rozkrojim si bananik, polejem cokoladou a vystriekam na neho kopuuuuuuuuuu slahacky :sunglasses:
Leni - "babo" este nepochopene, ale mame na to este zopar dlhych mesiacov :grinning:
A s tym pediatrom to je pravda, treba mat vybrate pred, lebo vlastne ked prides domov z porodnice, tak do 24 hodin ta pride navstivit sestricka od vybraneho pediatra - pouci ta, co to o staroslivosti mimi a pozrie sa na neho, ci je ok :dizzy_face:
weij ahojky :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sky, ty si prípad, že je mi ťažko ale niečo by som si dala :grinning: :grinning: :grinning: máš pravdu, zatlač to čo ti leží v žalúdku niečím ďalším :grinning: aj ja to tak robím :grinning:
Bay, vidíš, to som nevedela, dobre že si mi povedala. Tak na to nesmiem zabudnúť, bo mi ani odrodiť nedovolia :grinning:
7. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, nad touto variantou som rozmyslala aj ja, ale zrzka bola rychlejsia :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Peti, zapečený karfiol so zemiačkami a syrom, tak to si mi zas dala dobrú myšlienku, ja furt špekulujem čo si bezmäsitého mám urobiť, keďže to mäso do mňa akosi nejde, ďakujem za inšpiráciu :grinning:
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kludne aj nabuduce dam inspiraciu - ja maso vo vseobecnosti moc nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A bananik je uz vo mne, som zvedava, ako dlho tam vydrzi :sweat_smile:
Bay aj ten nas potmehud kukal, ze co mu dobre pripravujem - dietu :grinning:
7. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu mam este v zasobe francuzske zemiaky, do kelu som si zabudla z domu zobrat kyslu uhorku, ja blba .... ale tie si nechavam az na poobedie ... lebo my co nestihame ideme este len dnes auto prezuvat :grinning:
leni vies taky ten divny pocit v zaludku a proste musis skusat ze co ho odstrani :grinning:
peto hned by som dobehla kebyze mozem :wink:
7. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak my by sme si masicko dali, ideal poriadny steak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tak ten pocit v zaludku poznam :grinning: Lenze nechcem vidiet, kolko budem vazit za par tyzdnov, kym ten pocit zmizne :sweat_smile:
7. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kaslite na ahu, dolezita je spokojnost drobca :wink:
7. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vahu nie ahu
7. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem ostrihat Bay, zatial papa
7. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa kocky, ja idem vencit drobca a potom na zimak :slight_smile:
Vecer sa u nas kona kamoskina rozlucka so slobodou, tak len pevne dufam, ze nezaspim :sweat_smile:
Ozvem sa neskor....pekny dnik
7. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bay, ja na ňu zvysoka kašlem, ba čo viac, sa teším, že konečne priberiem a budem konečne vyzerať jak človek, ba čo ešte viac, možno bude v lete aj čo vyložiť do výstrihu :sweat_smile: :grinning: :grinning: Bože ja budem chodiť pyšná :grinning: :grinning:
Sky, úplne živo si to viem predstaviť :grinning: len skúšaj, veď ono raz niečo zaberie :wink:
7. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, uži si to a dávaj na seba pozor :wink: :slight_smile: papa
7. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj leni teraz skusam kavu 3 v 1 mild a vela mlieka je to taka sladka brecka ale v minulych dnoch mi celkom chutila
peti ja doma niekedy zaspavam uz o deviatej :wink:
7. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hotovo, ostrihana Bay, pripravene podklady do prace, no som ja ale sikovna :grinning: :grinning: Idem si urobit odmenu :wink:
7. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo kde ste vsetky ??? sme az na druhej strane ... ja sa tiez musim pochvalit ze auto je uz prezuteeee :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja vazne uvazujem, ze sa nam zajtra asi ani neoplati ist do toho Rakuska na nakupy :pensive: povodne som chcela 4 suflikovu komodu, ale nakoniec sme sa rozhodli pre 6 suflikov. Pri tej 4 bol rozdiel 30 Eur ale u tej 6 je to uz len 10 Eur a kvoli tomu ist do Viedne je nevyhodne :angry: :angry: :angry: No a tie dva mesiace v praci vydrzim s tym oblecenim co mam :wink: takze musim vymysliet iny program.
Chapete tomuto?: V byte mame 22°C. Ja sedim v sortkach a tricko mam zviazane pod prsiami (kvoli kremiku, aby sa nejaky dostal aj do pokozky, nie len do tricka :grinning: :grinning: ) a som ok. A Bay tu lezi na gauci na deke vedla mna a klepe sa zimou!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ona je fakt zmrzlos :pensive:
7. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bay tak musis vymysliet nieco ine co treba strasne nutne kupit aby sa vam oplatilo do tej viedne ist :grinning:
ja tiez zboznujem teplo :wink: ja chcem cez vikend kupovat nejake dupky :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, ja sa nakupom vdacne vyhnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze sa vyraza na cvicak :wink: :grinning:
7. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja som zasa nakupny maniak a po obchodoch teda vladzem chodit len vynimocne sa mi stane ze nemam chut :slight_smile: my budeme asi vikendovat na stavbe a mne sa ujde tak trhanie buriny v zahrade :grinning:
7. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, tak keby si stretla nejake pekne oblecko za super ceny, daj vediet kam mam vyrazit :wink: :grinning: nech nemusim vela behat. Ja zvladam max 1-3 obchody naraz a max 4x rocne :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oblecko pre teba ci pre miska? ja chcem ist omrknut na zlate piesky do palace tam je vraj nejaky babatkovsky obchdo znackovy, tak kuknem co maju a mozno sa mi podari nejake h&m :wink:
7. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my zvazujeme Avion HaM a CaA, a na ten Palace daj potom referencie :wink: :wink: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konovi je asi strasna zima, furt mi mrzne :grinning: neboj bay budem referovat :wink:
7. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok