Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
7. máj 2009

ahojte zlaticka,............ 😵

skybaby
7. máj 2009

ahoj nadka ako sa mate? 😉

nada.hope
7. máj 2009

prepac sky ale malinka zaplakala skor ako som stacila odpisat,.................mame sa fajn akurat sme dnes trosku uplakany, dnes nas totiz ockovali,............... 😵

nada.hope
7. máj 2009

jani inac gratulujem k prvym bublinkam, este neviete co sa skryva v brusku? 🙂

bay
autor
7. máj 2009

Jej Nadi, sice tu uz asi nie si 😔 ale ahoooooooooooooooooooojte 😀 Janka to uz vie od kedy nasla // - dievca 😀 😀 😀

weja
7. máj 2009

ahojte 🙂 uz som stihla doma aj upratat, s pomocou MM, ten sa ponukol, ze mi povysava, kym dam do poriadku ostatne..., no mali ste to vidiet - za cca 12 min. prebehol cely byt a uz bolo podla neho upratane 😀 ale podla neho je nielenze rychlejsi ako ja, ale aj kvalitnejsi, co sa upratovania tyka, takze nemam mat obavy a hlavne nespochybnovat jeho schopnosti 😅 ale radsej som to nechala tak, aby sa neofucal a nabuduce budem musiet upratovat sama 😀

no inak tie vase chute... vy keby ste vsetky naraz dosli niekam na navstevu, tak to by museli byt doma zasoby jedla vseho druhu - maso aj cosi bezmasite, jedna ma rada sladke, druha slane... ale hlavne, aby toho bolo vela, co? 😀

Bay, ze 22 stupnov a ty chodis v sortkach...??? 😨 ja som tu na Slovensku v sortkach asi este nechodila, iba na dovolenke 😅 ja som hrozny zmrzliak... 😝

halienka
7. máj 2009

Ahojte babky, no akurát sme vyprevadili švagrinú s frajem na víkend na chatu, takže bude cez víkend kľud a konečne sa poriadne vyspíme 😀 akurát zostala starostlivosť o kocúra, ale to mi nevadí, bo MM mi s tým pomôže. Ale zistili sme že to behanie ráno nebolo kocúrove ale že nám niečo vliezlo pod strechu, MM tam našiel aj nasr...bobky. Takže sa začína lov 😝 😀 To som zvedavá čo za potvoru to je. Ale všetko si to vyžere náš stavebník lebo už mesiac sľubuje že príde dokončiť tú strechu, ešte nie je všade podbitie dokončené a sú tam parádne fúgy.
Weji, to máš pravdu, hlavne aby boli dostatočné zásoby jedla a v čase zúfalstva zožerieme hocičo 😝 😀 😀
Bay, tak ako mne teda tiež ešte nie je teplo na šortky, ale ja tiež patrím k zmrzliakom 😀 No tvoja Bay má aspoń srsť, to by ju malo zahriať. No ak má zas tie hnačky, tak sa ani nečudujem, ja teda po každej hnačke mám triašku od zimy, bo to ma úplne vycucne vždy zo všetkej energie a hneď mi zostane hrozná zima.

elenamarek
7. máj 2009

Ahoj babenky 🙂 som tu len na skok,nasa Ella je chorucka dostala 2antibiotika,jasne ze ked jej ich dam tak ich vygrcka tak som na nic,cele dni je hore spinka len v noci,tak som v pohotovosti,a to som nanu sama muz stale v praci,nasi su na dovolenke,sestra v nemocke a este som to aj chytila ja tak sa vnoci dusim od kaslu spinkam 3hodiny,uz nech je pondelok dojdu nasi konecne i pospinkam snad aj malej to prejde. 🙂 Tehulky drzte sa,tesim sa jak vam pribudaju tt,Halienka a Petka drzkam paste a tesim sa na december 😀

bay
autor
8. máj 2009

No beham v sortkach, bo vsetky teplaky mi niekto zaspinil a nie a nie ich oprat 😠 😠 😠 😠 😠 A ja v sortkach beham tak od maja do septembra, ale ked som na severe, tak beriem zimne svetre a sortky nechavam doma aj v auguste 😀 😀
Co sa toho jedla tyka - tak pre mna vela masicka a potom ako dezertk vela sladkeho prekladane slanym prip. kyslym 😀 😀 😀 a vobec nie som tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
K tej Bay, vobec mi jej nie je luto, ze sa po...la, lebo si za to moze sama, bo ked bola s MK vonku tak pod krickami nieco mnam skazene spapala a z toho to ma 😝 😠 Ale inak je to super pes, bo ked ideme k vode tak berieme dve deky. MK v tieni s cernochom a ja na slnku s Bay 😀 😀 😀 a teda my dve sa aj chodime kupat a ti dvaja len pridu na kraj vody, kuknu na nu a stacilo, ze je studenaaaa a zalezu spat do tiena 😀 😀 😀
Elanka, to mi je luto, ze je mala zase chora 😔

halienka
8. máj 2009

Dobré ránko babky 🙂 tak ako sme sa vyspinkali? 😵 Ja vcelku fajne, kocúrovi našťastie nešibkalo ráno, asi ani hore pod strechou nešarapatila nejaká potvora, tak ho nedráždila.
Elenka, to je naprd, že ste choré, teraz je také blbé obdobie, ráno kosa poobede teplo, to sa tie bacily človeka rýchlo chytia. Dúfam, že sa čo najskôr vyliečite a že to nie je nič vážne. Máš to teda sakra ťažké, keď ti nemá ani kto pomôcť a pritom si ešte chorá. Dúfam, že to nejako vydržíte. A ako sa má sestra? Už sa jej zdravie zlepšuje?
Bay, tak takto to je 😀 no keď je taká blbá že zožerie hocičo 😀 😀 tak potom nečudo. Na toto sú tie mačky lepšie, tá ti teda skazené len tak nezje, to už musí byť ozaj zúfalá a strašne hladná.
Chcela by som dneska doma niečo užitočné porobiť ak mi nebude moc zle, tak uvidíme 😝

barboreta
8. máj 2009

Ahojte kočky.Nedalo mi to a včera som si spravila test 🙂 // ale jedna bola úplne slabulinká tak dnes idem robiť další 🙂 v pondelok pôjdem na krv a uvidíme 🙂 Čo chystáte na víkend?Ja som stále sama doma ☹ rozmýšľam,že sa zbalím a idem na víkend na Slovensko veď manžel je stále v práci a ja stále sama doma 😒

nada.hope
8. máj 2009

Barbi zo srdiecka gratulujem, velmi sa tesim s tebou................a aj s Ninkou drzim palceky 😵 😵 😵 😵

halienka
8. máj 2009

Barboretka, to je supeeeer 😀 gratulejem 😵 😵 dávaj na seba teraz pozor 😉 A kde vlastne bývaš keď nie si na slovensku?
Peti, ak ti zostane čas, napíš recept na ten zapečený karfiol so zemiakmi a syrom 😉 by som si ho aj ja spravila 😝 😀 Terza som práve dorobila ryžový nákyp 😵
Takže všetkým dobrú chuť k obedíku 😉 🙂

barboreta
8. máj 2009

Baby ďakujem.
halienka som v Poľsku 🙂

barboreta
8. máj 2009

Baby tak robila som si dalšie dva aj som ich cvakla foto dám do albumu.// čiarky výraznejšie.Asi budeme opäť štastný 🙂

barboreta
8. máj 2009

Baby podľa MS je to 4tt som štastná 🙂

bay
autor
8. máj 2009

Barbi, gratulujem 😉
Tak my sme dnes boli na treningu a MK bol veeelmi sikovny a pekne mu to s holkami islo 😵 😵 A ja mam spaleny chrbat 😅 No typicka ja a prve slniecko 😉
Ale mna vydesila vlastna matka a teraz budem vdaka nej dva dni v strese (v pondelok mam poradnu, tak sa opytam Dr.) 😠 😅 Bo co som sa stazovala na to brucho, tak tam je este jeden detailik. Mne ako decu zle zrastol pupok, v zasade okolo tej 15tky som s tym prestala mat problemy a tvaril sa tak ako by sa pupok spravat mal, teda nerozchadzal sa (teda nie ze by mi vznikla diera v bruchu 😀 ale tie "jazvicky" sa mi v detstve min raz tyzdenne trosku rozisli, potom to krvacalo, zas "zrastlo" a zas ....) No a teraz sa mi za posledne tri dni spravil na pupku taky ruzovy flak a jedna z tych "jazviciek" sa zas trochu rozisla a ako som pozerala tak aj dalsie povoluju, ale este nie su ruzove 😅 a mamca hovorila ze by som z toho mohla dostat pruh, tak sa teraz bojim aby mi neruplo brucho pocas tehu 😅 😔 Tak len teraz dufam, ze je to blbost a ze sa to stat nemoze 😀 😀 😀
A ja mam dnes rekord!!!!! Od pol siedmej rano do druhej bez jedla!!!!! 😀 😀 njn. Doma nebolo nic co by sa dalo vziat na cvicak a tam som bola leniva zajst na hradzu do bufacu 😀 😀 Ale vecer ideme nakupovat, takze hladova kriza snad konci 😉 😀 aspon na den. 😅

halienka
8. máj 2009

Bay, ty terorizuješ toho malého 😅 že od pol siedmej do druhej hladná 😝 bože, jak ti závidím 😀 😀 😀 ja som za ten čas 4x jedla a teraz som dobre hladná zas, a už ani neviem čo si mám zas dať. Veď mi už dochádza fantázia 😀 Ja by som teraz potrebovala takú babičku, ktorá by mi stále niečo vypekala a vyvárala 😀 Lenže žiadnu takú nemám 😝 Bay, dúfam, že to nebude s tým pupkom také vážne, možno len kožka na vrchu popuká, ale vo vnútri snáď nie. Ja mám inak tiež s pupkom problémy odkedy som bola na laparoskopii, tak sa mi nedobre zhojili jazvy a občas sa mi to vie zmokvať a zapáliť, ale to preto, že ja ho mám moc hlboký a nedostávalo sa mi tam vzduchu. Práve počas tehu sa mi vytlačí a tieto problémy nemám.
Barbi, tak už je to jasné 😀 😀 ono to šťastie sa predsa vždy raz unaví a sadne aj na nás 😀

bay
autor
8. máj 2009

Ani ja nemam fantaziu uz na varenie jedenie.... Ale na tento tyzden som vymyslela svieckovu 😵 😵 sice bez masa, ale to mi ani chybat nebude 😀 😀

skybaby
8. máj 2009

caute babulky 🙂 nadka presne ako pise bay ja viem uz od zaciatku ze to je baba, uz mi to len musi potvrdit nejaky lekar 😀
barboretka gratulujeeeeem 😉
pre vecne hladne tehulky pridavam tipy na varenie, dnes som robila bravcove masko, nakrajane na rezne zapekane so sunkou a syrou v rure, okrem toho bude v blizkej buducnosti sosovicova polievka na kyslo, okrem toho rizoto so spenatom a este nieco vymyslim s kuracimi prsami 😉 ale najviac som si dnes pochutila na tmavej zemli s maslom a sunkou a kyslou uhorkou 😀
inak uz dva dni neboli ziadne bublinky tak som trochu znervoznela ale drobec asi spi tak dufam ze je vsetko ok, ale v stredu ideme na poradnu tak ho checknem 😉

barboreta
8. máj 2009

Ahojte baby Ďakujeeeem 🙂 kočky čo poviete na tento kočík?

http://www.brendon.hu/ProductSearch/ColorSheet....

weja
8. máj 2009

ahojte 🙂
v prvom rade - Barbi gratulujem 😵 super sprava, to bude v zime detureniec 😵

Bay, ty co to ubohe dieta trapis hladom? 😝 Dufam, ze aspon teraz si mu dopriala riadne papanie 😉

Sky, obdivujem tvoju chut varit, ja som uz davnejsie zistila, ze ked varim sama, tak mi to az tak nechuti, ako ked vari niekto iny a ja sa len najem 😀 neviem, ci som potom nejako moc presytena tych vyparov alebo co, ale chut do jedla je vyrazne nizsia... som si myslela, ze to len ja som taka "vadna", ale minule to spominala aj svokra, ze tiez neje to, co sama navari, lebo jej uz nechuti... 😅

takze Leni, keby si nahodou nasla taku babicku, ktora by ti prisla uvarit alebo napiect, tak ju posli aj sem... 😀 a ty varis teraz bez problemov? mne sa v tehu pri vareni dvihal zaludok... 😝

my sme dnes mali gril party na zahrade 😵 super relax... 😎

barboreta
8. máj 2009

Ahoj weji ďakujem 🙂 Vám sa žije ja dnes celý deň sama ☹ Muž o tom ešte ani nevie ☹ Zas príde z práce po polnoci keď budem spať ☹ Od kedy nám zomrel Maximko stále pracuje dúfam,že sa to už konečne zmení

weja
8. máj 2009

Barbi, tak dufam, ze tato skvela sprava to zmeni, aby ste boli znova stastna rodinka 😵

halienka
8. máj 2009

Ahoj Weji, neboj, s tou babičkou budem na teba myslieť a hneď ako bude treba tak ti ju pošlem 😉 😀 😀 Moja mama nie je typ čo rád varí a pečie (to mám asi po nej 😀 ), a svokra tá sa teraz radšej ani neopýta ako sa cítim - neviem či sa bojí či čo ale tieto jej čudné reakcie ma niekedy vedia dostať. Ale keď sa bejby narodí, tak si to viem živo predstaviť, že ju tu budem mať nasáčkovanú každý deň, teda nie že by s jedlom ale určite s "dobrými radami" pri výchove 😝 No a keďže si teraz varím len to čo dokážem dostať do žalúdka tak mi to nejako pri varení nevadí. Keby som mala trebars dusiť mäso, tak to by som fakt asi nezvládla 😀 😀
Barboretka, chlapi sú takí, nevedia otvorene prejaviť žiaľ, skôr to kompenzujú takto. Uvidíš, že teraz keď mu oznámiš túto super novinu, tak sa to všetko zlepší. 😉 🙂

barboreta
8. máj 2009

Baby toto som mu nacapila na chladničku:

MILÝ TATINKO.

PRETOŽE VIEM,AKO VEĽMI SA S MAMINKOU NA MŇA TEŠÍTE,ROZHODOL SOM SA K VÁM PRÍSŤ.
ZATIAĽ SOM VEĽMI MALIČKÉ,PÍŠEM VÁM Z VEĽKEJ DIAĽKY,AŽ Z MAMIčKYNHO BRUŠKA ALE KEĎ BUDEŠ NA MAMINKU DOBRÝ A VŠETKO PôJDE DOBRE,TAK VYRASTIEM A DÁM O SEBE VEDIEŤ
NIEKEDY V JANUÁRI
NACHYSTAJTE PRE MŇA MOJU IZBYČKU A VYBERTE MI NIAKE PEKNÉ MENO.
UŽ SA NA VÁS TEŠÍM.
VAŠE BÁBäTKO.
a TU JE DôJAZ,ŽE SOM V MAMINKYNOM BRUŠKU PRILOžENÝ TEST

čo poviete? 🙂

halienka
8. máj 2009

Barboretka, to je krásne 😵 😵 😵 Tvoj muž ťa asi v noci zobudí s fľašou šampusu 😀 😀

barboreta
8. máj 2009

halienka 😀 😀 😀 som zvedavá 😀 😀

barboreta
8. máj 2009

ďakujem 🙂 😉

bay
autor
8. máj 2009

Ahojte, tak sme kupili dvoje saty a jedno tricko 😵 a dnes nebol ani olovrant 😀 😀 😀 iba malicka porcia zmrzlinky a poto maz vecera o pol desiatej 😉
Ideme spat, deeeeesne ma boli chrbatik 😔 slniecko je krute 😉