• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Aj ja idem za chvilku domov :dizzy_face: a neupratujem!!! Pojdem pekne s holcickami na prechadzku :grinning: to na mna budu ludia cumiet s tymi mojimi 4 chlpacinami :grinning:
15. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez rozhodne za neupratovanie :wink: prijemnu prechadzku bay :wink: vam vsetkym :wink:
15. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my doma robime domace palacinky :grinning:
Jani a posunies potom knizky ked precitas? Ja nemam co citat :sweat_smile:
15. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len este musim vymysliet ako sa dostaneme von :sweat_smile: :pensive: Lebo stena odnesiem, to ani neviem ze drzim :wink: ale este aj mysicku treba nosit :sweat_smile: Asi skusim susedov :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma vsetko mozne, takze kludne poposuvam treba len povedat :wink: no susedia budu mat radost :grinning:
15. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nieco lahke na citanie. Nic narocne na myslenie :wink:
15. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dakujem

barboretka gratulacia k dvojickam :slight_smile:
15. máj 2009 o 16:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak se přidám, ale vy stejně nejvíc popíšete dopoledne a pak už nic. Tak pěkně po pořádku

Barboretka, gratuluji k super zprávě.

evi, malej je úžasnej, pusina malá šikovná. :slight_smile: :slight_smile:

Bay, autobus každé tři munity? tak snad metro, ne...? :grinning: Kdyaž chce echt slovenskou postavu, tak si nech namalovat Jánošíka. :grinning: :grinning:
Leni, já nabíhám na klidovej režim už ve čtvrtek :grinning: :grinning:

Já bych ani neuklízela, ale přišla jsem domů a Martinka už měla vyluxováno a vytřeno, tak mi bylo blbé si sednou, tak jsem to douklízela. Dali jsme si k večeři párky, mňam, už jsem měla na ně chuť. A ještě budu vařit uzený na šunkofleky.
Weji, jdu si pro svou chytrou knihu a posílám recept.
15. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandarinkvé řezy:

Těsto: 4 vejce šleháme s 4 lžícemi teplé vody, 15 dkg práškového cukru, 1 vanilkovým cukrem, až směs zhoustne přidáme 9 dkg polohrubé mouky, 9 dkg solamylu a 1 prášek do pečiva. Nalejeme na plech vyložený pečícím papírem a pečeme 20 minut při 180°C.

Náplň: 1 mandarinkový kompot, 1 tvaroh, 1 šlehačka, 8 dkg cukru, 1 želatina, 1/2 bal vanilkového cukru.
Želatinu rozpustíme v mandarinkové šťávě a připravíme dle návodu. Tvaroh umícháme s cukrem, vanilkovým cukrem, přidáme ušlehanou šlehačku, mandarinky a rozpuštěnou želatinu. Natřeme na korpus a necháme stuhnout.

s tou želatinou trochu zápasím, ale mně se osvědčila od Dr. Oetker Dort želé, nebo želatinový ztužovač. Ale možná máš ty svoji oblíbenou.
15. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile:
Eliška, to máš pravdu, mne sa večer jednak už moc ani nechce, som totiž už väčšinou poriadne ospalá a pri vedomí som len vďaka tomu že som každú chvílu hladná. No a na druhej strane, keďže tu máme tú švagrinú s frajerom, tak oni tiež používajú náš PC teraz a niekedy nie je ani šanca sa sem dostať. Takže viem že po tých večeroch je to už ozaj so mnou biedne. Ale dne zase švagriná s farjerom odišla na celý víkend preč, takže cez víkend sa snáď dostanem častejšie :slight_smile:
Dnes je tu zas také naprd počasie, zamračené a zima, takže to zas vidím na tú knižku a deku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bay, keby chodili autobusy každé 3 minúty, tak ich zmeškáš 10 :grinning: :grinning: lebo by si si stále hovorila: veď za 3 minúty ide ďalší :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlaticka moje konecne prisiel muzik a venuje sa malickej, tak ja mam chvilu cas aj na vas, ako sa tu mate?
Zajtra som oficialne stara zena, :angry: :angry: :angry:
Bay ako oslavujes zajtra den "D".
Je tu vobec niekto?
15. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nadenka :slight_smile: aká stará žena prosím ťa? :sweat_smile: bacha na vec, ja som isto staršia ako ty, ale teda stále si hovorím, že som ešte mladá 25+niečo :grinning: :grinning: :grinning: stará budem až v 60-tke :sunglasses: aj to neviem či si to dovtedy ešte nerozmyslím :grinning: :grinning: A ako sa s Ninkou máte?
15. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni prepac, ale manzel to nezvladol, no stara zajtra mam 30-tku hroznue cosi.
Ninka? no uz spala, a ked som ju davala do postielky tak sa zobudila a ocinovi zasa place na rukach........je to moja dcerenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty Lenicka ako sa mate vy dvaja? dufam ze si davate navzajom na seba pozor, opatruj to malicke v brusku, Ninka mu pusiela pusinku :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooooooo, ja tu nechcem byt sama :frowning2:
15. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co uz sme tu same s Ninkou, vsetkym pekny vecer a paknu nocku :wink:
15. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi, nepridavaj si roky!!! :wink: Ja budem mat zajtra uz zas 18 :grinning: :grinning: :grinning:
Plan na zajtra este neovladam :sweat_smile: necham sa prekvapit od MK, ale ten si uz objednal ranajky do postele, takze asi toho moc ocakavat nemozem :grinning: :grinning: :grinning:
Elis, ja by som aj vecer popisala, ale ked MK zabera komp a iba prilezitostne (ked uz ho priroda zavola) sa mi podari na chvilenku vtiernut a pisnut. A jeden bus v spicke chodieva kazde tri min. Alebo aspon chodieval :wink: No a ked nemame metro, tak musia tie busy premavat.
Elis akeho Janosika, ked tak rovno Jurosika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :dizzy_face:
Nadi, vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ja uz mam utrety prach, povysavane a mrtve stena :grinning: :dizzy_face:
Som sa rano zobudila s takym tvrdim bruchom. Ufff. Som myslela ze explodujem :sweat_smile: No ale neda sa cudovat, ked som vecer natlacila pol balika susenych sliviek :sweat_smile: ale aspon to zabralo :dizzy_face:
Krasny vikend zelaaaaaaaam.
16. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay vsetko najlepsie k tvojim narodeninaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

Nadi, vše nejlepší k narozeninám. Já bych si přála mít teprve 30. Bože to byl krásný věk. Že stará...... :grinning: :grinning: Dovol abych se zasmála. Co jsme potom já? Rakváč? Mně bude letos 40 a pořád se cítím mladá. :grinning: :grinning:

Já vím holky, že se večer musíte dělit o PC, ale já zase nemůžu dopoledne.
16. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak MK dnes maluje :wink: :dizzy_face: Len malovanie zachodu m pride ako tyranie :sweat_smile: obzvlast ked musim kazdych 5 min na zachod :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, nadka vy mate dnes obidve narodky? tak potom vsetko naaaaaaaaaj :dizzy_face:
odhliadnuc od toho ma dnes asi slak trafi, mame byt o jednej v trnave u nasich na obede a moj muz sedi za pocitacom a hra nejaku hru, ze ved mame cas ... a to ja som bola uz v meste nakupit darceky pomooooc
16. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ďakujem :slight_smile:

bay všetko Najlepšieeeee :wink:
16. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay blahozelam :slight_smile:
16. máj 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile: Bay, Naďka všetko naj naj naj samlepšie nech vás len stretáva, samé šťastíčko, zdravíčko a lásky kopec a samozrejme aj tie prašulky nech nechýbajú :wink: A detičky nech poslúchajú (aj keď Baykin Miško ešte v brušku :wink: ) :grinning:
Nadi, prepáč, ja som už včera zas odkvecla akoby som sama vykopala diaľničný tunel :grinning: Ja ani neviem poriadne ako na tom som lebo na kontrolu k Dr. idem v utorok po piatich týždňoch, tak dúfam, že všetko bude v poriadku. Spolieham sa na nevoľnosti, že keď mi je stále zle, tak je snáď všetko v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj dnes doobeda som si to teda zas statočne odtrpela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz už je trošku lepšie.
Sky, chlapi sú v tomto ako deti, hra ich chytí tak že sa nemôžu odtrhnúť :grinning: :grinning: Som zvedavá či ste to na tu jednu stihli :grinning:
16. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, já jsem ale trdlo, mně to vůbec nedošlo, že i ty máš narozeniny. Tak ti přeji všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí, a jen samou radost.
16. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem zlaticka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ja som za dnesok utahana ako keby som Lenke pomahala s tym tunelom :sweat_smile:
Rano upratovat, potom sme boli nakupovat ovocie na trhu, potom sme boli kooooonecne kupit cernochovi narodeninovy darcek (neva ze sklz viac nez 2 tyzdne... :angry: ale zver to chlapovi :angry: :angry: ), obed pizza, trosku spanku, dlha prechadzka, no nejak mi chyba energia :grinning:
Jani, vsak do Trnavy je to kusok, staci tesne pred jednou vyrazit :angry: To poznaaaaaaaaaaaaaaaaaam :rolling_eyes:
16. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :dizzy_face:
Ja dnes vyrazam na preteky. Prvykrat v zivote len ako divak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved uz len par mesiacov :wink: :grinning: :grinning: Takze zelam pekny dnik!
17. máj 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: bay uzi si preteky
my sme vcera k nasim meskali nejakych desat patnast minut co nakoniec nebola ziadna tragedia, takze v pohode :grinning:
dnes je u nas krasne, idem na dom oberat ceresne a vecer bude bublanina a pomedzi to sa chystam trosku leniviet na slniecku :wink: hlavne ze nemame dokoncenu stavbu ale uz tam mam kupene zahradne lehatko :grinning:
dufam ze budete mat vsetky nadherny den :dizzy_face:
17. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok