Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
15. máj 2009

Aj ja idem za chvilku domov 😵 a neupratujem!!! Pojdem pekne s holcickami na prechadzku 😀 to na mna budu ludia cumiet s tymi mojimi 4 chlpacinami 😀

skybaby
15. máj 2009

ja som tiez rozhodne za neupratovanie 😉 prijemnu prechadzku bay 😉 vam vsetkym 😉

bay
autor
15. máj 2009

No my doma robime domace palacinky 😀
Jani a posunies potom knizky ked precitas? Ja nemam co citat 😅

bay
autor
15. máj 2009

No len este musim vymysliet ako sa dostaneme von 😅 😔 Lebo stena odnesiem, to ani neviem ze drzim 😉 ale este aj mysicku treba nosit 😅 Asi skusim susedov 😀 😀 😀

skybaby
15. máj 2009

ja mam doma vsetko mozne, takze kludne poposuvam treba len povedat 😉 no susedia budu mat radost 😀

bay
autor
15. máj 2009

Nieco lahke na citanie. Nic narocne na myslenie 😉

evitkamalicka
15. máj 2009

leni dakujem

barboretka gratulacia k dvojickam 🙂

m311293
15. máj 2009

ahoj holky, tak se přidám, ale vy stejně nejvíc popíšete dopoledne a pak už nic. Tak pěkně po pořádku

Barboretka, gratuluji k super zprávě.

evi, malej je úžasnej, pusina malá šikovná. 🙂 🙂

Bay, autobus každé tři munity? tak snad metro, ne...? 😀 Kdyaž chce echt slovenskou postavu, tak si nech namalovat Jánošíka. 😀 😀
Leni, já nabíhám na klidovej režim už ve čtvrtek 😀 😀

Já bych ani neuklízela, ale přišla jsem domů a Martinka už měla vyluxováno a vytřeno, tak mi bylo blbé si sednou, tak jsem to douklízela. Dali jsme si k večeři párky, mňam, už jsem měla na ně chuť. A ještě budu vařit uzený na šunkofleky.
Weji, jdu si pro svou chytrou knihu a posílám recept.

m311293
15. máj 2009

Mandarinkvé řezy:

Těsto: 4 vejce šleháme s 4 lžícemi teplé vody, 15 dkg práškového cukru, 1 vanilkovým cukrem, až směs zhoustne přidáme 9 dkg polohrubé mouky, 9 dkg solamylu a 1 prášek do pečiva. Nalejeme na plech vyložený pečícím papírem a pečeme 20 minut při 180°C.

Náplň: 1 mandarinkový kompot, 1 tvaroh, 1 šlehačka, 8 dkg cukru, 1 želatina, 1/2 bal vanilkového cukru.
Želatinu rozpustíme v mandarinkové šťávě a připravíme dle návodu. Tvaroh umícháme s cukrem, vanilkovým cukrem, přidáme ušlehanou šlehačku, mandarinky a rozpuštěnou želatinu. Natřeme na korpus a necháme stuhnout.

s tou želatinou trochu zápasím, ale mně se osvědčila od Dr. Oetker Dort želé, nebo želatinový ztužovač. Ale možná máš ty svoji oblíbenou.

halienka
15. máj 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška, to máš pravdu, mne sa večer jednak už moc ani nechce, som totiž už väčšinou poriadne ospalá a pri vedomí som len vďaka tomu že som každú chvílu hladná. No a na druhej strane, keďže tu máme tú švagrinú s frajerom, tak oni tiež používajú náš PC teraz a niekedy nie je ani šanca sa sem dostať. Takže viem že po tých večeroch je to už ozaj so mnou biedne. Ale dne zase švagriná s farjerom odišla na celý víkend preč, takže cez víkend sa snáď dostanem častejšie 🙂
Dnes je tu zas také naprd počasie, zamračené a zima, takže to zas vidím na tú knižku a deku 😝 😀
Bay, keby chodili autobusy každé 3 minúty, tak ich zmeškáš 10 😀 😀 lebo by si si stále hovorila: veď za 3 minúty ide ďalší 😀 😀

nada.hope
15. máj 2009

ahojte zlaticka moje konecne prisiel muzik a venuje sa malickej, tak ja mam chvilu cas aj na vas, ako sa tu mate?
Zajtra som oficialne stara zena, 😠 😠 😠
Bay ako oslavujes zajtra den "D".
Je tu vobec niekto?

halienka
15. máj 2009

Ahoj Nadenka 🙂 aká stará žena prosím ťa? 😅 bacha na vec, ja som isto staršia ako ty, ale teda stále si hovorím, že som ešte mladá 25+niečo 😀 😀 😀 stará budem až v 60-tke 😎 aj to neviem či si to dovtedy ešte nerozmyslím 😀 😀 A ako sa s Ninkou máte?

nada.hope
15. máj 2009

Leni prepac, ale manzel to nezvladol, no stara zajtra mam 30-tku hroznue cosi.
Ninka? no uz spala, a ked som ju davala do postielky tak sa zobudila a ocinovi zasa place na rukach........je to moja dcerenka 😀 😀 😀 😀

nada.hope
15. máj 2009

a ty Lenicka ako sa mate vy dvaja? dufam ze si davate navzajom na seba pozor, opatruj to malicke v brusku, Ninka mu pusiela pusinku 😵

nada.hope
15. máj 2009

Halooooooooooooo, ja tu nechcem byt sama ☹

nada.hope
15. máj 2009

😢 😢 😢 😢 😢

nada.hope
15. máj 2009

tak co uz sme tu same s Ninkou, vsetkym pekny vecer a paknu nocku 😉

bay
autor
15. máj 2009

Nadi, nepridavaj si roky!!! 😉 Ja budem mat zajtra uz zas 18 😀 😀 😀
Plan na zajtra este neovladam 😅 necham sa prekvapit od MK, ale ten si uz objednal ranajky do postele, takze asi toho moc ocakavat nemozem 😀 😀 😀
Elis, ja by som aj vecer popisala, ale ked MK zabera komp a iba prilezitostne (ked uz ho priroda zavola) sa mi podari na chvilenku vtiernut a pisnut. A jeden bus v spicke chodieva kazde tri min. Alebo aspon chodieval 😉 No a ked nemame metro, tak musia tie busy premavat.
Elis akeho Janosika, ked tak rovno Jurosika 😀 😀 😀 😀 😀

bay
autor
16. máj 2009

Dobre ranko 😵
Nadi, vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak ja uz mam utrety prach, povysavane a mrtve stena 😀 😵
Som sa rano zobudila s takym tvrdim bruchom. Ufff. Som myslela ze explodujem 😅 No ale neda sa cudovat, ked som vecer natlacila pol balika susenych sliviek 😅 ale aspon to zabralo 😵
Krasny vikend zelaaaaaaaam.

nada.hope
16. máj 2009

Bay vsetko najlepsie k tvojim narodeninaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

m311293
16. máj 2009

dobré ránko

Nadi, vše nejlepší k narozeninám. Já bych si přála mít teprve 30. Bože to byl krásný věk. Že stará...... 😀 😀 Dovol abych se zasmála. Co jsme potom já? Rakváč? Mně bude letos 40 a pořád se cítím mladá. 😀 😀

Já vím holky, že se večer musíte dělit o PC, ale já zase nemůžu dopoledne.

bay
autor
16. máj 2009

Tak MK dnes maluje 😉 😵 Len malovanie zachodu m pride ako tyranie 😅 obzvlast ked musim kazdych 5 min na zachod 😀 😀

skybaby
16. máj 2009

bay, nadka vy mate dnes obidve narodky? tak potom vsetko naaaaaaaaaj 😵
odhliadnuc od toho ma dnes asi slak trafi, mame byt o jednej v trnave u nasich na obede a moj muz sedi za pocitacom a hra nejaku hru, ze ved mame cas ... a to ja som bola uz v meste nakupit darceky pomooooc

barboreta
16. máj 2009

Ahojte baby ďakujem 🙂

bay všetko Najlepšieeeee 😉

evitkamalicka
16. máj 2009

bay blahozelam 🙂

halienka
16. máj 2009

Ahojte bambulky 🙂 Bay, Naďka všetko naj naj naj samlepšie nech vás len stretáva, samé šťastíčko, zdravíčko a lásky kopec a samozrejme aj tie prašulky nech nechýbajú 😉 A detičky nech poslúchajú (aj keď Baykin Miško ešte v brušku 😉 ) 😀
Nadi, prepáč, ja som už včera zas odkvecla akoby som sama vykopala diaľničný tunel 😀 Ja ani neviem poriadne ako na tom som lebo na kontrolu k Dr. idem v utorok po piatich týždňoch, tak dúfam, že všetko bude v poriadku. Spolieham sa na nevoľnosti, že keď mi je stále zle, tak je snáď všetko v pohode 😝 Aj dnes doobeda som si to teda zas statočne odtrpela 😝 Teraz už je trošku lepšie.
Sky, chlapi sú v tomto ako deti, hra ich chytí tak že sa nemôžu odtrhnúť 😀 😀 Som zvedavá či ste to na tu jednu stihli 😀

m311293
16. máj 2009

bay, já jsem ale trdlo, mně to vůbec nedošlo, že i ty máš narozeniny. Tak ti přeji všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí, a jen samou radost.

bay
autor
16. máj 2009

Dakujem zlaticka moje 😵 😵 😵 😵 😵
Tak ja som za dnesok utahana ako keby som Lenke pomahala s tym tunelom 😅
Rano upratovat, potom sme boli nakupovat ovocie na trhu, potom sme boli kooooonecne kupit cernochovi narodeninovy darcek (neva ze sklz viac nez 2 tyzdne... 😠 ale zver to chlapovi 😠 😠 ), obed pizza, trosku spanku, dlha prechadzka, no nejak mi chyba energia 😀
Jani, vsak do Trnavy je to kusok, staci tesne pred jednou vyrazit 😠 To poznaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙄

bay
autor
17. máj 2009

Dobre ranko 😵
Ja dnes vyrazam na preteky. Prvykrat v zivote len ako divak.... 😝 ale ved uz len par mesiacov 😉 😀 😀 Takze zelam pekny dnik!

skybaby
17. máj 2009

dobre ranko 😉 bay uzi si preteky
my sme vcera k nasim meskali nejakych desat patnast minut co nakoniec nebola ziadna tragedia, takze v pohode 😀
dnes je u nas krasne, idem na dom oberat ceresne a vecer bude bublanina a pomedzi to sa chystam trosku leniviet na slniecku 😉 hlavne ze nemame dokoncenu stavbu ale uz tam mam kupene zahradne lehatko 😀
dufam ze budete mat vsetky nadherny den 😵