Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

mery.maja
17. máj 2009

Ahojte kocky,

Bay,Nadka pripajam sa sice oneskorene ale predsa k prianiu k narodeninkam.Vsetko dobre hlavne vela zdravicka pre vas aj deticky a to ostatne uz pride samo 😉

Barboreta gratulujem k dvojickam 😵

halienka
17. máj 2009

Ahojte babky 🙂
Sky, vy už máte čerešne? Tu ešte len odkvitajú 😝 😀 A záhradné lehátko je samozrejme najdôležitejšie keď sa ide stavať 😀 My sme mali na pozemku ešte len búdu na náradie, ale už sme v nej mali dve rozkladacie lehátka a chodili sme sa sem vyhrievať 😀 😀 Pohoda predsa musí byť za akejkolvek situácie 😉 😀
Ja som dnes už čoto požehlila a navarila a teraz sa idem hodiť pod sprchu a ak budem vládať tak sa vykopem aspoń na to záhradné lehátko 😀 a ešte ma čaká chupydrápanie, keďže mám v utorok toho Dr. až som pekná 😎 😀 všetkým vám prajem krásnu nedeľu 😉 🙂

bay
autor
17. máj 2009

Tak sme spat. Upeceny, tentokrat ale nespaleny, trosku uvareny a hlavne mrtvy 😀 😀 😀
Ja si dam teraz asik trosku pauzu od konika 😔 ale zas sa ozvem 😉 Nebojte sa nicoho, s Miskom sa mame ok a krasne kope 😉 akurat sa mi dnes podarilo zohnat zaujemcu o MOJU princeznicku a tento tyzden to ma potvrdit (musi prebrat doma s rodinou) a to mi teda zlomi srdce, ked mi mala odide, tak nebudem mat moc dobru naladu, skor total depresia 😔
Tu uz niektore ceresne aj opadavaju a odkvitnute maju davno 😉

weja
18. máj 2009

dobre ranko 🙂
no vela ste toho nepopisali, aspon som vas stihala v pohode precitat 🙂
dodatocne (ja viem, ze som posledna, ale co uz 😅) vsetko naj, naj, naj Bay aj Nadke 😵

Elis, dakujem za recept, tento vikend som ho neskusala, nemala som doma vsetky ingediencie a do obchodu sa mi nechcelo 😝 ale na buduci sa nam ohlasila navsteva, takze pecenie sa presuva 😀

Bay, nedepkuj, aj Misko bude smutny ☹

nada.hope
18. máj 2009

Ahojte zlaticka, dakujem za blahozelania vsetkym, uz som 30-icka, zacinam si zvykat 😀 😀 😀
Zacina ma vsetko bolet ale to bude asi aj tym vekom 😀 😀 😀 😀
Zelam vam zlaticka pekny dnicek 😉 😉

skybaby
18. máj 2009

no bez bay tu je tusim nejako veeeelmi ticho, bay vraaaaaaat sa 😉
ja sa pomalicky trapim v robote, nic sa mi nechce ale dnes sa vecer stretavam s kamoskou ktora ma sestmesacnu hanku tak sa tesiiiiim 🙂

weja
18. máj 2009

no dnes je tu ozaj nejako ticho... 😕
ani Lenka tu este dnes nebola... Leni, posli toho otravneho rida prec 😀 😉

halienka
18. máj 2009

Ahojte babky 🙂 no veru ja som sa dostala až teraz, aj ľudia nejakí sa mi tu nakopili aj samozrejme riďo si vymyslel ďalšie tabulky na vypĺňanie a všetko mu treba obratom posielať každý deň vyplnené, tak ma ide klepnúť. Vraj kôli reklame , ale tie tabulky skôr vyzerajú ako kontrolovanie. 😖 Takže teraz už tu hromžím že kde to speje, keď sa ani na koníka nemôžem dostať?!?!? No neviem, neviem, keby som nebola tehu, tak začnem premýšľať o výmene zamestnania, veď hlavná podmienka pre mňa bola aby som mohla kedykoľvek na koňa 😀 😀 😀
Bay, zlatko, viem že ti bude smutno, ale zas keď sa totálne odpojíš, kto ťa rozveselí? 😅 Budeš len sama zavretá zo svojimi smutnými myšlienkami a to nie je dobre. Len ty tu pekne zostaň a kľudne sa nám tu aj vysťažuj, veď sme tu na to aby sme sa podporili v ťažkých chvíľkach 😉 🙂 Inak viem o čom hovoríš, mne už teraz trhá srdce pri predstave, že švagriná s kocúrom raz odíde. tak strašne som si na neho zvykla, aj on na mňa, behá za mňou ako psík 😀 bo ja väčšinou kŕmim aj som k nemu dobrá, nekričím do neho, už mi nadávajú že ho rozmaznávam 😀
Weji, my môžme o čerešniach ešte len snívať, čo povieš 😀

weja
18. máj 2009

Leni, tak ked uz nemas cas ani nakuknut na kona, tak to verim, ze je uz posledna kvapka 😠 😀 treba si obcas oddychnut aj od ridovych tabuliek 😉
co sa tyka ceresni, skoro ma kleplo, ked som pred tyzdnom pocula v radiu, ze uz v okoli Blavy videli cervene ceresne... u nas zatial ledva rozkvitli stromy 😀 no hadam chudata stihnu dozriet, kym pride dalsia zima 😝
inak mne bolo tiez strasne smutno, ked nas Richard od nas odchadzal ☹ aj ked isiel iba k nasim na zahradu, ale boli sme nanho zvyknuti, aj ked sme si s nim uzili nervov 😖 lebo bol cele dni sam doma a ked sme prisli domov z roboty, tak sa nevedel dosaliet, ale sposobom, ze sa vsade vesal, driapal, do hocicoho hryzol a cihal na nas spoza rohov 😅 😀 takze dlhsie sa tak fungovat nedalo, lebo by nam znicil pol bytu... 😝 a bolo to sice tazke, ale ked vidime, aky je teraz spokojny von na zahrade, tak sme radi a robime si srandu, ze sa nam z takeho nespratnika podarilo vychovat celkom slusneho a umierneneho kocura 😀

sisipetka
18. máj 2009

Ahojky kocky,
tak najprv dodatocne Nadke a Bay k narodkam 😉
Super gratulacia Barbi k dvojkam 😵
A ostatnym kockam pekny den.
Ja som cez vikend nevladala absolutne nic, tak strasne zle ako mi byva, tak to nechapem. Potom uz aj chyby v robote robim a musim zehlit a tvarit sa, ze mi nic nie je 😅 Potrebovala by som ist asi na PN-ku - no uvidim, davam tomu este par tyzdnov pokial ma to nezlomi. 😝 😢

danka24
18. máj 2009

ahojte tehulky a netehulky ako sa mavate?

bay
autor
18. máj 2009

Weji, Misko smutkom netrpi 😉 o to zivsie kope aby mamine vylepsil naladu 😀 😵
Depku ma aj MK, bo sa vcera pohadal s mamou a nejak sa im nedari udobrit sa tak je z toho dost zly, bo je to total blbost - proste sa nepochopili ako kto co myslel 😅
Weji, nebola si posledna 😉 Dnes mi poslal gratulacnu sms brasko 😉 😀 😵
Peti PN by sa sikla aj mne. Po tyzdni v praci mam vsetkeho plne zuby 😀 😀 😠 😠 😠

bay
autor
18. máj 2009

A viete ze ja bez vas dlho nevydrzim 😉 😵 ale vecer budem musiet zlepsovat naladu MK, tak ak mate nejaky dobry napad ako na to... okrem nasadenia morky na hlavu (Friends) 😅

skybaby
18. máj 2009

joooj baby okrem toho ze sa mi nechce pracovat tak ma hlava rozbolela, som si urobila taku slabu kavu tak uvidime 😉
mojmu muzovi zlepsuje naladu ked s nim hram nejaku pocitacovu hru, teraz neviem ci ma pri tom taku radost alebo je to skodoradost
bay hlavu hore ono sa to vsetko casom utrasie 😉

weja
18. máj 2009

caute tehulky 🙂
Bay, ved ty uz za chvilu ides na MD, ani PN ti netreba 😉 kedy vlastne pojdes - 8 tyzdnov pred?
Peti a v praci este nikto nic netusi?
Danka, pekna 15-ka 😵

sisipetka
18. máj 2009

Weji zatial nikto nevie, okrem jednej kolegyni, ktora isla do USA a objednala som si cez nu fetalny monitor (to pocuvas srdiecko babatka, ked je v brusku) - u nas stoji cca 300 € a tam 150 dolarov.
Ale idem vo stvrtok na kontrolu a krvicku, ked bude vsetko ok - tak to chcem povedat aspon sefovi, lebo je na mna asi dost zly pohlad a nechce sa mi uz pretvarovat, ze mi nic nie je 😅
Jani posielam fuuuuuuu na hlavicku, nech razom prestane boliet.
MM ma rad, ked s nim vecer po praci cvicim v nasej mini telocvicni - vraj ho viac motivujem 😀 Ale to asi Bayka dnes vecer a este par tyzdnov robit s M pre radost nemozes 😀

bay
autor
18. máj 2009

Weji, asi 6 tyzdnov, peniazky nam treba 😉 Takze takto o sedem tyzdnov uz budem domaaaaaaaaaa, teda na dovolenke v Nemecku. Chichi 😀
No hrat hry s nim radsej nebudem, jedine ze by som ho nechala vyhrat ale to by asi prekukol 😀 😀 No a napada mi jedine cvicenie co by som s nim mohla, ale na to asi naladu mat nebude ☹
Peti, a kedy ti to posle?

sisipetka
18. máj 2009

Bay ona mi ten pristroj bud osobne donesie, ked sa buduci tyzden vrati alebo ho posle jej kamoska co tam byva, ak by ho nestihli kupit pocas pobytu.

skybaby
18. máj 2009

bay a co takto upiect mm nejaky kolacik 😎
no peti viem si to predstavit s tym monitorom, by som cely den nerobila nic ine 😉

bay
autor
18. máj 2009

Peti, potom dufam pripravis party doma a budu sa pocuvat srdiecka 😀 😀 😀 😀 Aha, takze je tam len na kratko 😉 ja som myslela ze isla na dlhsie...
Kolacik... hmmm. Strudlu sa mi robit nece, asi mu nejaku cestou domov kupim 😀 😀

sisipetka
18. máj 2009

Jani, mne uz sa s monitorom aj sniva - myslim, ze ked mi pride, tak spomalym aby som moc nestresovala a nevybila baterky za den 😅

m311293
18. máj 2009

ahoj holky, já jen krátce, má rozčítanou knižku a chci si ji užít dokud jsem sama doma. Marťa trajdá po městě, Tomík vyrazil na pískoviště.
Já rychlo hodila prádlo do pračky, přesázela pár, kytek, najedla se a jdu číst.

Peti a Lenka, nemáte tenhle týden kontrolu?

skybaby
18. máj 2009

lenka ide tusim v utorok ak si to dobre pamatam, ze? ja sa tesim idem teraz stretnut kamosku so 6-tyzdnovym babatkom 😵

bay
autor
19. máj 2009

Dobre ranko, tak ja uz mam vyvencene, uvarenu ovsenu kasu... a papam 😀 😉

weja
19. máj 2009

dobre ranko 🙂
tak tento tyzden maju tehulky same kontroly, co? drzim palce vsetkym 😉
Bay, podarilo sa ti draheho nejako rozveselit?
Elis, a co citas?
ja som si minuly tyzden zasadila zopar slnecnic na balkon 😅 a vcera som zistila, ze uz zacinaju vychadzat... to je moj experiment, neviem, ci z toho nebudeme mat prales na balkone 😅

bay
autor
19. máj 2009

Zial nie ☹ podarilo sa mi ze sa parkrat zasmial, ale tym to skoncilo 😔 😢
Ja tento tyzden kontrolu nemam 😢 😢 😢 😢

halienka
19. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 tak ja som sa práve vrátila od Dr. a strašne sa teším bo všetko je tak ako má byť, bola som u neho na koze hádam 15 minút, čo všetko premeriaval, ručičky, nožičky, šiju, hlavičku a všetko sedí tak perfektne na termín, že už to ani lepšie sedieť nemôže, som presne 12+3 a rozmery nám krásne sedia. bambulko beťárik sa nechcel otočiť, ukazoval nám chrbátik, ale sme ho trošku poštuchali tak sa trochu otočilo 😀 😀 a som z toho taká vykolajená bola že som si aj fotku u Dr. zabudla 😝 😀 To je des, ako je človek už pripravený na to horšie a potom keď je všetko v poriadku, tak som zostala z toho šokovaná normálne 😀 Ale mám dilemu, Dr. mi kázal sa do 4.6. (idem na ďalšiu kontrolu aj triple testy) rozhodnúť, či amniocentézu áno alebo nie. A ja neviem čo mám robiť. som mu povedala že mne sa do toho moc nechce, ale on zas že on by bol za to aby som išla. Tak teraz fakt neviem, poraďte babky. On mi vraví, že triple testy mi to určite budú indikovať, pretože už mám 36 rokov.

skybaby
19. máj 2009

bay ja tiez nemam kontrolu len budem mat vysledky z AFP 😒 aspon keby boli dobre
leni ja tiez riesim podobnu dilemu, kvoli tomu prvemu tehu a teraz tej zltacke som rozmyslala ze aj ked bude afp dobre ze by som isla dobrovolne, proste pre istotu, ale na druhej strane sa mi tiez do toho velmi nechce a momentalne som rozhodnuta ze ked bude afp ok tak nejdem a pojdem na dobry morfologicky uzv ...
ja by som sa na tvojom mieste tiez asi rozhodla podla afp ...

bay
autor
19. máj 2009

Leni, ved som ti hovorila, ze to bude vsetko ok 😉 😵 a som rada ze krasne sedi aj velkostne 😉 Ti dnes robil aj meranie sije? Teda betarikovi alebo az v juni? 😀
Co sa amnio tyka, neviem... Ja sa amnia hrozne bojim. Na jednej strane je super ze vies na com si a na druhej cokolvek co moze zvysit aj ked malo sancu na potrat - no tak to teda nie-e. A to ze ti triple testy nieco indikuju alebo nie, nie je dovod ze by si tam musela. Ja by som asi pockala ako dopadnu jednotlive testy, z ktorych sa sklada triple. Ako NT, krv, ... a pokial by tieto vsetky veci boli ok a len ten vek by bol dovod na amnio, tak by som asi nesla. Ale to som ja.

Inak my dnes zahajujeme posledny trimester 😅 😀

skybaby
19. máj 2009

jeeej bay to je perfektne ze posledny trimester 🙂