• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Peti, nieeeeeeeeee, pod 25.6. to idem aj ja do poradne :angry: a ku komu tam ides?
A myslis ze v Poluse je to s menu lepsie??? :fearful: :zipper_mouth:
4. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Bertoldovi idem .... on ordinuje inde, ale dnes som zistila, ze stredy ma v gyn five.
...viem, ze Polus tiez nic moc, ved som tam vyrastala, kusok dalej som byvala a domov chodila cez pasaze v poluse :grinning:
4. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, petka velka gratulacia :dizzy_face:
papp testy su nieco ako tie tripple len sa robia skor, tiez je to na odhalenie vad ale u nas vsetkych bude vsetko ok ...
odpoved nohy oholene je fakt za 100 bodov, ja som soi teda necvrkla ale nemala som daleko :wink:
peti inak aj chodievam obedovat na obchodnu ked som v robote :wink:
a bay ty si ma dnes veru inspirovala, sice mam obed od vcera ale asi skocim dopolusu kupit si parene buchty :grinning: auto je v servise tak bude aspon kratka prechadzka :wink:
leni ja som si priplacala za tie zrychlene vysledky, inak by som cakala tie tri tyzdne a teraz aj tak nebolo vsetko len nejake tie najcastejsie sa vyskytujuce ... dnes mi este volal moj gyndos a ze to afp je tam sice nad hranicou ale len trosku, takze je to v pohode ... ale mna uz nicim nevytocia ani nerozhadzu :grinning:
v poluse nie je tusim ziadny obchod s babatkovskymi vecami, len ta popoluska a tam tusim dokopy nic nemaju ... ale barborka si zasluzi nieco ruzove tak mozno budem mat stastie :wink:
4. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Bay, tak to nevadí, že sa ti nevyjadril k holiacemu umeniu, hlavné je že ste s Miškom v poriadku. S tou materskou je to tak tuším že podľa zákona by si mala ísť 6 týždňov pred TP, ale zo zdravotných dôvodov sa môžeš vypýtať až 8 týždňov. Neviem či treba k tomu nejaký papier od DR. doniesť do sociálky.
Peti aj ja som dosť ovyrážkovaná, len teda neviem, či je príčinou črevo - lebo aj vtedy sa mi vie tvár vyhádzať, alebo že bude dievčatko :grinning: No ale veď zanedlho už aj ja budem vedieť :wink: Nech je hocičo, len nech je po MM zdravé :slight_smile:
4. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No práve som zistila, že ste tu dnes samé Blaváčky, néé :grinning: a ja som sa vám tu takto votrela :grinning: Frčím do robotky, odtiaľ sa ozvem, ak teda nebude nejako veľa roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
4. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, dostava sa papier od Dr. a to sa donesie zamestnavatelovi a ten to posle na socialku :wink: :grinning:
A to ze sa ide 6 tyzdnov pred viem. Len kazdy mi hovori inak. Jedni ze 34+0tt a druhi ze 33+0tt a to je 7 dni rozdiel!!!! ale ved uvidim aky datum mi tam nakoniec Dr. hodi :wink:
A aspon sa naucis pisat pekne po blavacky, nee?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, toho nepoznam :wink:
Jani no nic okrem popolusky a kerfu s detskym tu nie je :angry: :angry: :unamused: A nevymyslis mne nieco na veceru??? :sweat_smile: Sa za taku hodku chystam dom tak by som sa cestou stavila v kerfe a nieco dobre si na veceru kupila, bo MK doarzi az v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby, kam sa chodia kupovat kojenecke podprsenky???
:sweat_smile:
To asi v standadrnom obchode so spodnym pradlom mat nebudu, co?
4. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vsetky travite obedik??? :sweat_smile:
4. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat....
Jani, tak niekedy mozeme na ten obed spolu :wink: A Barborke kup nieko krasnucke ruzovucke, aby ste sa pekne vecer aj s TM tesili :dizzy_face:
Bay, tehu podprsenky v tehu obchodoch alebo kojeneckych. Inac jeden tehu obchod je aj pri zimaku na Bajzovej. Ja som na MD isla az 34+00 tt, presne 1.12. a termin bol 11.1.
Leni presne tak, je jedno ci chlapcek a ci dievcatko, hlavne uplne zdravucke :slight_smile:
4. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlaticka,.................
Tak ja mam z vas taku velku radost Jani, Petka, Lenka len tak dalej, ziadne stresy a veeeeeeeeeela papat to je rozkaz. Bay a tebe sa to krati, ty uz sa iba par krat vyspis a je tu velky maly kriklun :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wejka na tebe som moja zabudla,......................prepac ty pekne skoc na muzika a nepusti :grinning:
4. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes mám odpočinkové odpoledne, žádný úklid, jan pohoda. Uvařila jsem si kafe a jdu se dívat na TV a k večeři( bay, pro tebe inspirace) budou vařené brambory(nové) s máslem a pažitkou.

Peti, že ty se nekoukla na stránku 146, kde jsem psala že buddeš mít žabku, stejně jako Lenka. Já to vím už dávno.

Leni, u doktora si zabodovala, ten to bude dávat k lepšímu na různých akcích:" predstavte si, bola u mňa jedna tehotná, sekunda para, ale už trochu za zenitom(promiň neber to osobne).... a ja som sa jej opýtal že nohy? ...myslel som samozrejme že či jej neopúchajú. A ona mi odpovie: oholené. Skoro som sa od smiechu dorval. na čo tie ženy dnes nemyslia?"
4. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak ja som dosla dom, zobrala holky trochu von a padla mrtva do postele a hodku a pol som o sebe nevedela a ako mi bolo dobre :grinning: :grinning:
Elis dakujem za inspiraciu. Len ja budem mat pecene :wink: :grinning:
No mne teda MD vychadza na 11.7 teda vyrocie nasho prveho rande s MK :sunglasses: :grinning: :grinning:
Tak to tam asi budem musiet vyrazit, bo faaakt netusim kde este v BA maju babatkovske obchody :sweat_smile: :grinning: Este ze toho nemusim vela pokupit :sweat_smile:
4. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v popoluske som kupila krasnu ruzovu supravu - kabatik, dupky a ciapocku :dizzy_face: bay ja som na teba zabudla ked som tam bola ale mari sa mi ze tam mali podprdy, ved tam vybehni ked budes v poluse
peti janse mozne dat niekedy obed :wink:
u nas na veceru velke varenie nebude, bud tie parene buchty alebo treska :grinning:
4. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juuuj parene buchty :dizzy_face: to by som si dala, to som davno nemala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No zajdem pozriet, ale mne sa ta popoluska zdala dost draha :sweat_smile: ale to je mozno aj tym ze vsetky tie tehu a mimi veci su drahe :sweat_smile:
4. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. som tu mesiac nebola. dovolenka prebehla super,sme si uzili slniecko. co je nove?
pozeram,skybaby bude mat dievcatko. gratulujem! je to pekne vyrovnane chlapci-dievcata.
pridam sem zajtra nove fotky. nasa uz ma 5 mes a je to riaden sinter. kazdy den vymysli nieco nove,dnes sa riadne jedovala,vydavala take zvuky hlasne a zatate pasticky. sme sa nasmiali,ale ked ani po hodine neprestala,tak nas to prestalo bavit :confounded: no a teraz som ju konecne uspala a mam na chvilu klud. bud.piatok sa mi konci materska dovolenka,potom by som mala mat tri tyzdne dovolenku. idem zajtra za managerkou sa dohodnut o nastupe. vobec sa mi nechceeeee. uz zacnem aj prikrmovat. dnes som jej skusala dat bananik,ale moc jej to nechutilo. zajtra skusim mrkvicku.
4. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko, to mame dnes ale pocasicko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Soni, no veru uz je to velka baba :dizzy_face: :dizzy_face: a drzim palce aby sa ti podaril navrat do prace co najlepsie ked uz musis ist tak skoro spat :pensive: :frowning2:
5. jún 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Haloooooooooooooooooooooooo :dizzy_face: este spinkate??? :sweat_smile:
5. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:
Soni, no vitaj, veru si tu dávno nebola, som rada, že sa držíte a malá Tamarka si už skúša rôzne ťahy, ktorými vás bude v puberte riadne jedovať :grinning: :grinning: Bože, mne sa to ani veriť nechce, Soni, že už toho pol roka ubehlo, čo si bola doma, veď len teraz nedávno si v tej robote končila a už zase musíš nastúpiť. Strašne ten čas letí. A ako to budeš riešiť s maličkou? Zoženieš si au-pairku?
Eliška, no pekne si to napísala, že ako si bude zo mňa robiť dr. srandu :grinning: :grinning: no ale stále som lepšia ako tá čo išla prvý krát ku dr. a nevedela ako sa má na tú kozu dať, tak sa len postavila pred ňu, chytila rukami za tie kovové somariny, kde sa päty strkajú a rozkročila nohy :grinning: a čakala, že si doktor pod ňu ľahne :grinning: :grinning: ten keď to uvidel, tiež musel šťať od smiechu :grinning: :grinning:
Mne sa už konečne trošku poľavilo, túto noc som sa konečne poriadne vyspala. Včera som si spravila na večeru čistú dietu, zas ryžu a k tomu kuracie prsia dusené na vode a soli. Ešte aj dnes budem na diéte a snáď to už bude lepšie.
Babky, a podprsenky na kojenie nemajú aj v podprsenkových obchodoch? Veď tam by ich mali mať isto, či nie? My ich tu pár máme, tak sa pôjdem mrknúť len tak pre zaujímavosť.
5. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata...podla mna by mali mat kojenecku podprsenku aj v normalnom obchode so spodnym pradlom
5. jún 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si akurat vcera objednavala 2 podprsenky s quelle a este k tomu 3 tricka a satenove pyzamko, lebo uz som dost schudla tou svojou upravou stravy a vsetko mi je velke tak musim obnovit satnik, ale chudnem aj dalej a snad sa raz dopracujem k svojej vysnivanej vahe
5. jún 2009 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som vcera pekne umyla okna (okrem kupelky, bo tam mam teraz pradlo) a v noci si drzo zacalo prsat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Leni som rada ze ti dietka pomaha :wink: tak drzim palce aby to uz tak aj ostalo :wink:

Tak pojdem skusit, ved v Poluse ich mame az az :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay dufam ze si sa moc pri tych oknach nenatahovala
5. jún 2009 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit nie, pravemi to prisla uplna pohodicka, tak zas som ich extra nelestila :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze tak :slight_smile:
5. jún 2009 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka, to vies, ja uz vsetko len tak decentne :wink: :grinning: :grinning: Nerada by som aby mi zas popraskalo brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam brusko hrozne sama stria, dopraskane, ale uz sa s tym pomaly zmierujem, hlavne ze mame zdrave a krasne dietatko, takze cele plavky to istia
5. jún 2009 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Suhlas, zdrave dietatko je dolezitejsie nez nejake strie :wink: :grinning: Ja mam zatial kanony strii len na prsiach, MK to nevadi a nikto iny mi nan ne aj tak nema co cumiet :grinning: :grinning: Tak dufam, ze aspon brucho dopadne lepsie :wink:
5. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, co ti tam ma kto co pozerat :grinning:

kocky co dnes mate na obed? ja ako vzdy kazdy den mam dilemu co na obed, ale dnes si asi urobim ovsenu kasu s ovocim, zdrave a syte
5. jún 2009 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka neviem, bo v restike kam chodim bezne dnes nevaria podla mojich chuti, takze asi fast food :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo kolegynyna babka :grinning:
5. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda nie ze by bola babka na obed.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok