Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

evitkamalicka
5. jún 2009

jaaaj ja by som si tak dala MC Donalda, uz som ho nejedla asi rok...sice to nema so zdravym stravovanim nic spolocne, ale raz za cas nezaskodi, mnam a u nas to nehrozi kedze ho tu nemame, ale uz budeme mobilnejsi, bo ideme v juli na vodicak a zdedime auticko po nasich bo oni idu kupit nove, tak potom prva cesta bude BA alebo NR MC Donald 😀 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Auticko je super vec 😉 Ja budem mat Meka asi v pondelok, to dojde kamoska a vzdy skoncime v Mekaci 😀 😀

Ale mozno by sme s Jankou a Barborkou mohli vyrazit na obed 😉 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

uz sa neviem dockat auticka, len este ten vodicak spravit...dufam ze to zvladneme

bay
autor
5. jún 2009

Evitka, jasne ze zladnes!!! 😉

evitkamalicka
5. jún 2009

idem dat malemu desiatu

halienka
5. jún 2009

Ja by som už asi tiež pomaly mala začať to bruško niečim natierať, zatiaľ je to ešte v pohode, nevidím nejaké strie, no ale čo nie je môže byť. Pamätám si, že minule som mala skôr problém s celulitídou, bo som prudko pribrala na bokoch a zadku a zostal mi hrozný. Zmizlo to až keď som zase schudla.
Ja budem dnes obedovať znovu tú diétu, čo som si včera urobila, kuracie prsia a ryža. Moc sa neteším, ale čo už narobím. Evitka, a ty si sa dala na nejakú dietu? Čo papávaš?

bay
autor
5. jún 2009

Leni tak celulitidu by som neriesila, bo schudnutim a pohybom okolo dietka zas zmizne 😉
Strie zial asi nie 😝 a zacat mazat az uz su strie je dost neskoro 😀 Aj ked ani to mazanie nezaruci ze sa nevytvoria 😖

sisipetka
5. jún 2009

ahojte kocky,
Eliska citala som, ze si pisala o zabke, no a preto som zareagovala s tymi pupakmi - ze teda uvidime ako sa to vyvinie a ci tu modru vybavicku na pol roka dopredu budem navliekat na dievcatko alebo chlapceka 😵
Jani jasne, ked budes po dovolenke, tak mozme nieco vymysliet....no a ked Kami bude na materskej, tak pekne sa dogula do mesta a spravime tehu obed 😀
Evitka ahojky, to je fajn, ze pekne papas - ved musime byt krasnucke maminky, aby sa nase deti potom v skolke pysili svojimi rodicmi 😉 No ja som z prveho tehu nezdedila strie, tak pevne verim, ze aj teraz ma to obide 😖
Sonicka i Nadka posielam pusinky babulkam, rastu ako z vody a vy sa o chvilu chystate pracovat - upss ako to leti 😨
Leni, proste si u dr. nezabudnutelna 🙂

bay
autor
5. jún 2009

No problema, na obchodnu mi ide priamo spred domu trolejbus 😉

evitkamalicka
5. jún 2009

leni nedrzim ziadnu drasticku dietu, len papam 5x denne mensie porcie a snazim sa zdravsie jedla a hlavne dodrziavam pitny rezim 3l cistej vody alebo nesladeneho caju denne, co u mna predtym nehrozilo...predtym som jedla 1-2x denne velke mnozstvo a voda tak pol litra denne niekedy aj liter sa podarilo ale to bolo maximum a tym som sa dopracovala k strasnej vahe, tak som po porode pribrala ze az hroza, dopracovala som sa k strasnemu trojcifernemu cislu za ktore sa hambim, takze uz vyse 2 mesiacov sa takto stravujem a islo dole uctihodnych 12,5 kg za ten cas a to ma nakopava pokracovat dalej, co chvila uz budem na svojej vahe pred tehu, to tiez nebola ziadna slava ale snad raz budem mat svoju vytuzenu vahu 60 kg

bay
autor
5. jún 2009

Evitka, tak moooc drzim palceky aby ti to s tou 60tkou vyslo 😉

Ja som zvedava na akej vahe skoncim po porode 😅

evitkamalicka
5. jún 2009

bay dakujem, budem to potrebovat bo mi este treba vela kil zhodit, ale uz aspon viem ako na to a ze to ide aj bez drastickej diety

halienka
5. jún 2009

Evitka, tak to je fakt neuveriteľné, že ako stačí upraviť ten stravovací režim, ani nemusíš menej jesť, a zaberá to. Je to fajn, lebo sa vlastne netýraš nejakým hladom, len inak ješ a pomáha to. 12,5 kg je úplne super za dva mesiace, tiež to vraj netreba robiť drasticky ale práve takto pomalšie zhadzovať, lebo ak sa prudko schudne za mesiac, tak sa to vraj tak isto rýchlo vráti. Radšej takto dlhodobo a potom to má trvalejší účinok. Tak moc držím palčeky, nech to takto dobre ide aj ďalej a neboj, za rok budeš už riadna kočka 😉 🙂 Teraz ma len tak pre tú srandu napadlo, že ja som asi preto taká chudá, že ja vždy jem málo ale často 😀 Len teda ja mám ten problém, že mám malý žalúdok a ja do seba ani veľkú porciu nedostanem aj keby čo. Ja som napr. už rok nezjedla na jeden šup normálny dospelácky obed, to proste nedokážem. Ja ho jem na dva alebo 3 razy. 😝 😀

halienka
5. jún 2009

nie rok, ale roky som chcela napísať 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

leni moj muz zje tolko sprostosti, sladkosti, normalne jedlo a nech s prepacenim zozerie cokolvek a v akomkolvek mnozstve tak nepriberie ani gram

evitkamalicka
5. jún 2009

leni ved mne staci ked schudnem este tie kila co potrebujem do konca roka, tiez nie som za rychle chudnutie s dvojnasobnym jojo efektom

halienka
5. jún 2009

To máš pravdu ono je to aj v génoch, môj brat je rovnako chudý ako ja, a tiež poje všetko čo jeho nezje, nemá taký scvrknutý žalúdok ako ja. Máme to po mame, tá začal priberať až teraz po 60-tke.

evitkamalicka
5. jún 2009

no ale co my zeny neurobime pre krasu vsak? ale je pravda, ze to nerobim len pre krasu, ale sa aj omnoho lepsie citim, nebolia ma nohy ked dlho chodim, krize, nefunim a podobne

skybaby
5. jún 2009

caute caute 🙂 bay ja som taka hlupa, ved som sa vcera chystala do polusu a mohli sme veru skocit aj na obed, dnes som uz dohodnuta s kamoskou vyrazam na obed do mesta ... tak dame ten obed niekedy nabuduce, ked sa budem zasivat doma, alebo ako pisala petka ked nastupis na matersku tak dame stretko na obchodnej 😉
no ja som poriadne neschudla z prveho tehu a teraz mam uz 76 a to vlastne este len zacinam priberat 😝 evitka drzim strasne palce nech sa ti to podari, ale ten tvoj system chudnutia vyzera velmi rozumne takze to urcite bude dobre pokracovat 🙂
ja sa mazem olejom eucerin ale minuly tyzden mi dosiel tak musim dokupit ... ale z celulitidy a strii si nejak velku hlavu nerobim 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

sky dakujem za drzanie palcov 😉

evitkamalicka
5. jún 2009

no nic idem umyt podlahu kym mi ju nevylesti Adamko 😀 😀 😀

halienka
5. jún 2009

Tak to určite, no zdravíčko je tiež veľmi dôležité 😉 mne moja chudosť robila problém akurát keď som chcela otehu, všetcia lekári mi vraveli že musím pribrať. Bohužiaľ mne sa to nedalo, nech som robila čo chcela. No nakoniec sa mi podarilo otehu aj takejto chudej, stále ma utešovalo to že aj moja mama otehu keď mala len 47 kg, tak prečo ja nie? A to otehotnela s dvojičkami, ktoré aj bez problémov vynosila. 🙂

halienka
5. jún 2009

Aj ja idem dačo rozumné urobiť, bo takto celé doobedie presurfujem a nič neurobím 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Tak mne na chvilku zmrzne kon (alebo komp??) a vy tu toho popisete 😀 😀
No ja tiez mozem tlacit co chcem a moc nepriberiem a ak aj ano tak len do stehien 😝 😠 😠 a zrvona tam by som nechcela 😠 😠
Jani no tak skusim najst niekoho ineho na obedik 😉 ked uz si sa na mna takto nepekne vykaslala 😢
Leni, zaludok treba roztahovat postupne a potom to ide 😀 😀 to vies... nie je umenie jest ked ti chuti 😀 😀 😀 Ale moj zaludok tiez nebol nikdy moc velky.... Po polkilovom steaku s hordou zemiakov som uz nenatlacila dezert ☹ 😠 😠 😀 😀 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Leni a preco by si chcela robit nieco rozumne???

sisipetka
5. jún 2009

No vy ste sa rozpisali. JA som v priberani a chudnuti expert - viem rychlo pribrat i rychlo schudnut 😅
Schudnut vsak iba vtedy, ked sa mi chce a pribrat kedykolvek 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Tak ja schudnut viem rychlo ,ani sa snazit moc nemusim a pribrat je probleeem 😀 😀
Peti, to vies, pracujuci narod... 😀 😀 😀

sisipetka
5. jún 2009

Bay, tak posli kusok svojej "uchylky" ku mne a ja poslem kusok mojej tebe a budeme mat krasnu idealnu vahu 😀

sisipetka
5. jún 2009

idem hami, bo obhryzam uz klavesnicu 😅

halienka
5. jún 2009

Bay, tak rozumne som poutierala prach 😀 a na dnes hádam stačilo 😀 idem pomaly sa chystať do roboty, pomedzi to sa ešte naobedujem a vyrazím do práce.
Ja si žalúdok neroztiahnem nikdy, pretože to mi moje blbé čerevo nedovolí. Akonáhle mi začne viac chutiť, črevo začne blbnúť a je po chuti do jedla, vtedy som rada že zjem aspoň minimum. A to je furt dookola takže ak by mal záujem niekto schudnúť, požičiam mu moje črevo 😀 úspech zaručený 😀