Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
4. jún 2009

Peti, nieeeeeeeeee, pod 25.6. to idem aj ja do poradne 😠 a ku komu tam ides?
A myslis ze v Poluse je to s menu lepsie??? 😨 🤐

sisipetka
4. jún 2009

k Bertoldovi idem .... on ordinuje inde, ale dnes som zistila, ze stredy ma v gyn five.
...viem, ze Polus tiez nic moc, ved som tam vyrastala, kusok dalej som byvala a domov chodila cez pasaze v poluse 😀

skybaby
4. jún 2009

leni, petka velka gratulacia 😵
papp testy su nieco ako tie tripple len sa robia skor, tiez je to na odhalenie vad ale u nas vsetkych bude vsetko ok ...
odpoved nohy oholene je fakt za 100 bodov, ja som soi teda necvrkla ale nemala som daleko 😉
peti inak aj chodievam obedovat na obchodnu ked som v robote 😉
a bay ty si ma dnes veru inspirovala, sice mam obed od vcera ale asi skocim dopolusu kupit si parene buchty 😀 auto je v servise tak bude aspon kratka prechadzka 😉
leni ja som si priplacala za tie zrychlene vysledky, inak by som cakala tie tri tyzdne a teraz aj tak nebolo vsetko len nejake tie najcastejsie sa vyskytujuce ... dnes mi este volal moj gyndos a ze to afp je tam sice nad hranicou ale len trosku, takze je to v pohode ... ale mna uz nicim nevytocia ani nerozhadzu 😀
v poluse nie je tusim ziadny obchod s babatkovskymi vecami, len ta popoluska a tam tusim dokopy nic nemaju ... ale barborka si zasluzi nieco ruzove tak mozno budem mat stastie 😉

halienka
4. jún 2009

No Bay, tak to nevadí, že sa ti nevyjadril k holiacemu umeniu, hlavné je že ste s Miškom v poriadku. S tou materskou je to tak tuším že podľa zákona by si mala ísť 6 týždňov pred TP, ale zo zdravotných dôvodov sa môžeš vypýtať až 8 týždňov. Neviem či treba k tomu nejaký papier od DR. doniesť do sociálky.
Peti aj ja som dosť ovyrážkovaná, len teda neviem, či je príčinou črevo - lebo aj vtedy sa mi vie tvár vyhádzať, alebo že bude dievčatko 😀 No ale veď zanedlho už aj ja budem vedieť 😉 Nech je hocičo, len nech je po MM zdravé 🙂

halienka
4. jún 2009

No práve som zistila, že ste tu dnes samé Blaváčky, néé 😀 a ja som sa vám tu takto votrela 😀 Frčím do robotky, odtiaľ sa ozvem, ak teda nebude nejako veľa roboty 😝 😉 🙂

bay
autor
4. jún 2009

Leni, dostava sa papier od Dr. a to sa donesie zamestnavatelovi a ten to posle na socialku 😉 😀
A to ze sa ide 6 tyzdnov pred viem. Len kazdy mi hovori inak. Jedni ze 34+0tt a druhi ze 33+0tt a to je 7 dni rozdiel!!!! ale ved uvidim aky datum mi tam nakoniec Dr. hodi 😉
A aspon sa naucis pisat pekne po blavacky, nee?
😀 😀 😀 😀
Peti, toho nepoznam 😉
Jani no nic okrem popolusky a kerfu s detskym tu nie je 😠 😠 😒 A nevymyslis mne nieco na veceru??? 😅 Sa za taku hodku chystam dom tak by som sa cestou stavila v kerfe a nieco dobre si na veceru kupila, bo MK doarzi az v noci 😝

Baby, kam sa chodia kupovat kojenecke podprsenky???
😅
To asi v standadrnom obchode so spodnym pradlom mat nebudu, co?

bay
autor
4. jún 2009

Vsetky travite obedik??? 😅

sisipetka
4. jún 2009

uz som spat....
Jani, tak niekedy mozeme na ten obed spolu 😉 A Barborke kup nieko krasnucke ruzovucke, aby ste sa pekne vecer aj s TM tesili 😵
Bay, tehu podprsenky v tehu obchodoch alebo kojeneckych. Inac jeden tehu obchod je aj pri zimaku na Bajzovej. Ja som na MD isla az 34+00 tt, presne 1.12. a termin bol 11.1.
Leni presne tak, je jedno ci chlapcek a ci dievcatko, hlavne uplne zdravucke 🙂

nada.hope
4. jún 2009

Ahojte zlaticka,.................
Tak ja mam z vas taku velku radost Jani, Petka, Lenka len tak dalej, ziadne stresy a veeeeeeeeeela papat to je rozkaz. Bay a tebe sa to krati, ty uz sa iba par krat vyspis a je tu velky maly kriklun 😀 😀 😀

nada.hope
4. jún 2009

Wejka na tebe som moja zabudla,......................prepac ty pekne skoc na muzika a nepusti 😀

m311293
4. jún 2009

Ahoj holky, dnes mám odpočinkové odpoledne, žádný úklid, jan pohoda. Uvařila jsem si kafe a jdu se dívat na TV a k večeři( bay, pro tebe inspirace) budou vařené brambory(nové) s máslem a pažitkou.

Peti, že ty se nekoukla na stránku 146, kde jsem psala že buddeš mít žabku, stejně jako Lenka. Já to vím už dávno.

Leni, u doktora si zabodovala, ten to bude dávat k lepšímu na různých akcích:" predstavte si, bola u mňa jedna tehotná, sekunda para, ale už trochu za zenitom(promiň neber to osobne).... a ja som sa jej opýtal že nohy? ...myslel som samozrejme že či jej neopúchajú. A ona mi odpovie: oholené. Skoro som sa od smiechu dorval. na čo tie ženy dnes nemyslia?"

bay
autor
4. jún 2009

Ahojte, tak ja som dosla dom, zobrala holky trochu von a padla mrtva do postele a hodku a pol som o sebe nevedela a ako mi bolo dobre 😀 😀
Elis dakujem za inspiraciu. Len ja budem mat pecene 😉 😀
No mne teda MD vychadza na 11.7 teda vyrocie nasho prveho rande s MK 😎 😀 😀
Tak to tam asi budem musiet vyrazit, bo faaakt netusim kde este v BA maju babatkovske obchody 😅 😀 Este ze toho nemusim vela pokupit 😅

skybaby
4. jún 2009

tak v popoluske som kupila krasnu ruzovu supravu - kabatik, dupky a ciapocku 😵 bay ja som na teba zabudla ked som tam bola ale mari sa mi ze tam mali podprdy, ved tam vybehni ked budes v poluse
peti janse mozne dat niekedy obed 😉
u nas na veceru velke varenie nebude, bud tie parene buchty alebo treska 😀

bay
autor
4. jún 2009

Juuuj parene buchty 😵 to by som si dala, to som davno nemala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No zajdem pozriet, ale mne sa ta popoluska zdala dost draha 😅 ale to je mozno aj tym ze vsetky tie tehu a mimi veci su drahe 😅

sonicka07
4. jún 2009

ahojte babenky. som tu mesiac nebola. dovolenka prebehla super,sme si uzili slniecko. co je nove?
pozeram,skybaby bude mat dievcatko. gratulujem! je to pekne vyrovnane chlapci-dievcata.
pridam sem zajtra nove fotky. nasa uz ma 5 mes a je to riaden sinter. kazdy den vymysli nieco nove,dnes sa riadne jedovala,vydavala take zvuky hlasne a zatate pasticky. sme sa nasmiali,ale ked ani po hodine neprestala,tak nas to prestalo bavit 😖 no a teraz som ju konecne uspala a mam na chvilu klud. bud.piatok sa mi konci materska dovolenka,potom by som mala mat tri tyzdne dovolenku. idem zajtra za managerkou sa dohodnut o nastupe. vobec sa mi nechceeeee. uz zacnem aj prikrmovat. dnes som jej skusala dat bananik,ale moc jej to nechutilo. zajtra skusim mrkvicku.

bay
autor
5. jún 2009

Dobre ranko, to mame dnes ale pocasicko 😝 😠
Soni, no veru uz je to velka baba 😵 😵 a drzim palce aby sa ti podaril navrat do prace co najlepsie ked uz musis ist tak skoro spat 😔 ☹

bay
autor
5. jún 2009

Haloooooooooooooooooooooooo 😵 este spinkate??? 😅

halienka
5. jún 2009

Ahojte bambulky 🙂
Soni, no vitaj, veru si tu dávno nebola, som rada, že sa držíte a malá Tamarka si už skúša rôzne ťahy, ktorými vás bude v puberte riadne jedovať 😀 😀 Bože, mne sa to ani veriť nechce, Soni, že už toho pol roka ubehlo, čo si bola doma, veď len teraz nedávno si v tej robote končila a už zase musíš nastúpiť. Strašne ten čas letí. A ako to budeš riešiť s maličkou? Zoženieš si au-pairku?
Eliška, no pekne si to napísala, že ako si bude zo mňa robiť dr. srandu 😀 😀 no ale stále som lepšia ako tá čo išla prvý krát ku dr. a nevedela ako sa má na tú kozu dať, tak sa len postavila pred ňu, chytila rukami za tie kovové somariny, kde sa päty strkajú a rozkročila nohy 😀 a čakala, že si doktor pod ňu ľahne 😀 😀 ten keď to uvidel, tiež musel šťať od smiechu 😀 😀
Mne sa už konečne trošku poľavilo, túto noc som sa konečne poriadne vyspala. Včera som si spravila na večeru čistú dietu, zas ryžu a k tomu kuracie prsia dusené na vode a soli. Ešte aj dnes budem na diéte a snáď to už bude lepšie.
Babky, a podprsenky na kojenie nemajú aj v podprsenkových obchodoch? Veď tam by ich mali mať isto, či nie? My ich tu pár máme, tak sa pôjdem mrknúť len tak pre zaujímavosť.

evitkamalicka
5. jún 2009

ahoj dievcata...podla mna by mali mat kojenecku podprsenku aj v normalnom obchode so spodnym pradlom

evitkamalicka
5. jún 2009

ja som si akurat vcera objednavala 2 podprsenky s quelle a este k tomu 3 tricka a satenove pyzamko, lebo uz som dost schudla tou svojou upravou stravy a vsetko mi je velke tak musim obnovit satnik, ale chudnem aj dalej a snad sa raz dopracujem k svojej vysnivanej vahe

bay
autor
5. jún 2009

Tak ja som vcera pekne umyla okna (okrem kupelky, bo tam mam teraz pradlo) a v noci si drzo zacalo prsat 😠 😠 😠 😠 😠

Leni som rada ze ti dietka pomaha 😉 tak drzim palce aby to uz tak aj ostalo 😉

Tak pojdem skusit, ved v Poluse ich mame az az 😅 😀 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

bay dufam ze si sa moc pri tych oknach nenatahovala

bay
autor
5. jún 2009

Evit nie, pravemi to prisla uplna pohodicka, tak zas som ich extra nelestila 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. jún 2009

este ze tak 🙂

bay
autor
5. jún 2009

Evitka, to vies, ja uz vsetko len tak decentne 😉 😀 😀 Nerada by som aby mi zas popraskalo brucho 😝

evitkamalicka
5. jún 2009

ja mam brusko hrozne sama stria, dopraskane, ale uz sa s tym pomaly zmierujem, hlavne ze mame zdrave a krasne dietatko, takze cele plavky to istia

bay
autor
5. jún 2009

Suhlas, zdrave dietatko je dolezitejsie nez nejake strie 😉 😀 Ja mam zatial kanony strii len na prsiach, MK to nevadi a nikto iny mi nan ne aj tak nema co cumiet 😀 😀 Tak dufam, ze aspon brucho dopadne lepsie 😉

evitkamalicka
5. jún 2009

presne tak, co ti tam ma kto co pozerat 😀

kocky co dnes mate na obed? ja ako vzdy kazdy den mam dilemu co na obed, ale dnes si asi urobim ovsenu kasu s ovocim, zdrave a syte

bay
autor
5. jún 2009

Evitka neviem, bo v restike kam chodim bezne dnes nevaria podla mojich chuti, takze asi fast food 😝 alebo kolegynyna babka 😀

bay
autor
5. jún 2009

Teda nie ze by bola babka na obed.... 😀 😀 😀