Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
19. jan 2009

Bay mas pravdu, hlavne aby bolo vsetko v poriadku a rastli ste do krasy 😵 😵

bay
autor
19. jan 2009

Skybaby, super 😵 Ja moje skusenosti s recepciu u gyn. ani nehovorim 😠 by som to tam vystrielala 😠 😠 😀

skybaby
19. jan 2009

ahoj bay, ja som tiez vzdy chcela chalana a ked nam doky povedal ze su to baby, tak som to tak den spracovavala a potom by som ich uz nevymenila ani za sto chalanov 😀 ale inak mas pravdu , je to uplneee jedno 🙂

nada.hope
19. jan 2009

Ale tolko nasilia kvoli nicomu, Bay radsej nic nestrielaj a setri sa 😀

bay
autor
19. jan 2009

Vsak este ziju.... 😉 ale len preto ze som si zabudla doma gumypusku 😀 😀

skybaby
19. jan 2009

bay mam take podozrenie ze chodis tam kam ja 😀

bay
autor
19. jan 2009

Je to mozne, kam chodis????

skybaby
19. jan 2009

chodim do prosanusu a tie recepcne su neuveritelne, to ich musia specialne vyberat 😀

bay
autor
19. jan 2009

Asi mali spolocny pohovor s gynfivom 😀 😀

skybaby
19. jan 2009

no tak ja vyrazam, drzte palce a pekny den este 🙂

bay
autor
19. jan 2009

AJ tebe 😉

sonicka07
19. jan 2009

majka,a kolko si doteraz pribrala? neboj,vsetko to zhodis. ja nechapem,ako tie kila idu dole a to stale len sedim doma a napchavam sa cokoladou. a uz mam len 3 kg navyse! to kojenie je uzasny dietny program. ale zas boli jak slak,mam nejak vela mlieka,robia sa mi hrudky,musim masirovat a boli to,ked sa mala zacucne. ale pre nu vydrzim vsetko. uz sa meni,je ovela vnimavejsia,pozera po okoli,usmieva sa... zlatucka je.
majka,zachvilu uz bude aj to tvoje baby na svete.
bayka,ja som bola nestastna,ze som na zaciatku vobec nepriberala,vlastne az skoro do 20tt. a potom sa to tak rozbehlo,az hroza. tak bud rada,ono to pride.
dnes sme boli malinkej pre rodny list,takze uz je oficialne zaregistrovana. zajtra pojde manzel na ministerstvo zahranicnych veci pre peciatku apostil a potom to uz len poslat domov,dat prelozit do slovenciny a zacat vybavovat slovensky rodny list....

m311293
19. jan 2009

No nazdar baby, pěkně si tady o mne povídáte. 😀 😀
Trošku jsem se sekla, ale na přesnější odhad, bych pořebovala vašei ruku. Asi před 10 lety jsem věštila jedné kolegyni že bude mít dva kluky, ona byla z toho nešťastná, pak si našla dokonce jiného chlapa a hádejte co má?....... 2 kluky. jednomu je 6 a druhémeu 4 a oby chodí s naším Tomášem do školky.......Když se ji narodil ten druhý, tak jsme se potkali a já se ji ptám" Zuzi, pamatuješe co jsem ti tenkrát říkala?" " každý den si na to vzpomenu" mi odpověděla. 🙂

Leni, to jo dřevo je navěky, mě se taky líbí přírodní materiál, ale, budu úpřimná, doufám že se nenaštveš, zdá se mi to tmavé, a takové nedobytné, ale to dělá ta barva. Já bych asi volila sčásti prosklené dveře, nebo světlejší odstín, možná kontrast k podlaze. navíc mně osobně se dub moc nelíbí, ale taky mám dubové dveře i když jen obalované, Má pěknou strukturu to jo, ale někdy mi příde takový do zelena. Já jsem zatížená na olši, ořech, bosse. Ale to jen proto že to vidím v práci, tak to vnímám asi trochu jinak.

m311293
19. jan 2009

No vidíš Leni, zapomněla, jsem ti říct, co jsem dělala. NIC! Prosttě jsem vegetila, a aby to nebylo blbé tak jsem trochu uklidila ve skříni a jinak jsem četla . Dnes si musím vylepšit reputaci tak jdu žehlit. 😀

bay
autor
20. jan 2009

Dobre ranko! Tak ja som dnes rano skoro vyvrazdila nasu chlpatu svorku. My vsetky zdrhli (dve za jedlom v krikoch a jedna za mackou) a ani za nic sa vratit. Tak dostali vyplach zaludku a ake su teraz milucke a predbiehaju sa ktora ma pocuvne skor 😀 😀 😀 Ku stastiu by mi uz len chybala moznost zaliezt spat do postielky 😔 Ale uz len dnes, zajra idem na desiatu a potom som uz doma... 😵

bay
autor
20. jan 2009

Tak som dnes isla po veeeeeeeeeelmi dlhej dobe do prace busom a teda NIKDY VIAC. MK sa flaka na sluzobke 😠 Tam bol taky dedo s flisovou siltkou s takou konskou davkou kolinskej, ze ma z neho celou cestou napinalo. A to ani nespominam, ze bus dosiel maly na inke, kde by sa uzivili aj dva velke naraz 😠 😠

weja
20. jan 2009

dobre ranko 🙂
Bay - zostavas na PN, ked si pisala, ze uz len zajtra do roboty? 😕 asi som trocha mimo, ked som tu dlhsie nebola... vonavky na taky rozplavany zaludok su zabijacke... 😝 a obedy zjes bez problemov? na mna to bolo vzdy moc - aj polievka aj hlavne naraz 😝

Soni - v poslednej dobe ma s tym kojenim problem kazda druha, a pre mna je to uz pomaly vacsi strasiak ako samotny porod 😅 🤐 ale je fajn, ze mas dost mlieka a ze je Tamarka taka zlata 🙂

bay
autor
20. jan 2009

Bay, ja mavam teraz pol mesiaca home office 😉
Obed zjem bez problemov aj udrzim 😀 len zjem asi tak polovicu ako predtym 😔

weja
20. jan 2009

no ako ti je dobre 😵
ja som az do toho 19tt nepribrala ani deko... jedla som normalne, sice malicko, ale casto, aj ked vacsinou to boli len suche rozky, piskoty alebo keksy...
ozaj, kde je inneska? 😕 nejako dlho som o nej nepocula, ci sa mi to iba zda? neviete, ako sa ma?

mery.maja
20. jan 2009

Dobre ranko,dnes je konecne vonku nejak slnecno ani zima moc nieje uz by to tak mohlo aj ostat 😎

Soni no zatial som pribrala 16kg 😖 co je podla mna uz dost.Tieto posledne dve noci som nemohla vobec spat tak strasne ma pali zaha vecer ze mi az slzy tiekli a to si davam pozor aby som nic take od coho by to mohlo byt nejedla.Uz aby sa babo trosku posunulo dolu nech to trochu prejde ☹

Weji aj ja teraz vsade citam o kojeni a problemam s nim a tiez sa toho dost bojim je to taky strasiak no ved uvidime co bude 😕

bay
autor
20. jan 2009

Weji, tak to uz je snad rekord nepribrat do 19tt ani deko 😅
Mery, neboj za chvilku budes mat babo v naruci a na palenie zahy si ani nespomenies 😵

bay
autor
20. jan 2009

Sa mi to hovori, co, ked este neviem co to je.... 😀 😀 😅 😔

mery.maja
20. jan 2009

Tak to hej 😀 ale snad ta to obíde,lebo je to fakt hnusne ja pokial som nebola tehu ja som tiez nevedela co to je a vzdy som si myslela ze MM simuluje ked hovoril ako to pali ale vidim ze nie 😀 😀

bay
autor
20. jan 2009

Ved uvidime co ma neminie 😀 😀 Ale uz teraz sa tesim na tie horka 😠 Uf uf

mery.maja
20. jan 2009

No podla mna lepsie byt tehu v lete ako v zime ale to mozno hovorim teraz 😀

bay
autor
20. jan 2009

Inak, pekna fotecka, vsetkych troch 😉 Chystas sa ostat tmavo vlaska alebo prejdes spat na blond?

bay
autor
20. jan 2009

Preco myslis???

mery.maja
20. jan 2009

Vdaka 🙂 pozrela si si??mame aj take ine fotky okrem tejto take trochu erotikus kde sme obaja do pol pasa nahy ale tie sem moc nechcem davat 😀 😀 nie nezostanem v tmavych vlasoch asi ale teraz sa mi nechce ani nic s tym robit to az potom niekedy pred letom,preco??

mery.maja
20. jan 2009

No lebo teraz sa musim obliekat aby mi nebolo zima a s bruchom je to dost obtiazne,lebo skoro nic mi nezakryje cele brucho a v lete to mas jedno das suknu a tricko a mas v pazi 😀

weja
20. jan 2009

Mery - aj ja som pozrela fotku, Bay ma navnadila 😀 ozaj pekna... 😵 boli ste sa fotit niekde v atelieri alebo vas cvakol niekto znamy? 🙂

v zime maju tehulky problem hlavne s obliekanim 😒 v lete si hodia na seba len nejake lahke saty alebo tricko... ale v zime je problem asi hlavne s bundami... 😒